Bláznivá komedie 2

Komedie

Itálie, 1991, 91 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Titáni italské komedie Pozzetto (NÁSTRAHY VELKOMĚSTA) a Villaggio (série s Fantozzim) pohromadě v jednom filmu! Jedničku a dvojku jsme jako děcka sjížděli furt dokola, ale silně pochybuju, že by mě to bavilo i dneska. Jedničku a dvojku jsme jako děcka sjížděli furt dokola, ale silně pochybuju, že by mě to bavilo i dneska.(11.4.2016)

Dlouho tomu co jsem viděl tuto komedii, ale pamatuj se že jsem se žezal smích od začátku do konce. Střeštěné scénky které byste jen těžko vymýšleli. Sanitka, letadlo, prostě všude to byl opravdu komediální extrém. Kdo se chce pořádně zasmát, a nevyžaduje náročnou dějovou linii tak ideální na pobavení. 68%(14.8.2007)

Na první pohled sice slabší, na druhou stranu některé scénky bych pomalu pasoval mezi top parodie akčních filmů. Takoví policajti na úvod, nebo v půlce cizinecká legie - to jsou fakt top zářezy a patří k tomu nejlepšímu, co jde u dvojky Villagio-Pozzeto vidět. Každopádně stějně jako jedničku, tak i tenhle druhý díl bych si zfleku dal za pár měsíců klidně znovu.(14.5.2017)

• AsylumFan

Pokud trpíte Dawnovým syndromem nebo jste pouze prodělali lobotomii, pak je toto veledílo určeno přesně pro vás. Film je tvořen nesourodým slepencem trapných primitivních skečů, je to taková Partička v italském balení. Že v takové stoce účinkuje Paolo Villaggio nemůže snad nikoho překvapit, protože nikdy o normální roli ani nezakopl. Ale Renato Pozzetto má rozhodně na víc a neměl by mít zapotřebí se diskreditovat v podobné šmíře. - 0 %.(31.10.2012)

Podobně jako v jedničce, jenom ještě více epizodněji. Kolísá nikoliv úroveň jednotlivých minipříběhů, ale jednotlivých scének v příbězích. Oceňuji, že vše je volně spojenou a tvůrci si docela dali práci s detaily. V jednom místě jsem se ale zasmál opravdu od srdce, to se jedničce nepovedlo. Opět první dabing (Postránecký, Zavřel).(12.10.2016)