Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Paolo a Renato tentokrát slezou z plakátu prvního dílu Bláznivé komedie, aby je nepřelepili novinovou reklamou. Oba naši hrdinové způsobí opět spoustu zmatků, demolicí a především smíchu. Sami uvidíe, co tihle dva svedou jako provozovatelé aerotaxi, legionáři, nebo vánoční dědové. (Wlashack)

Recenze (67)

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Na první pohled sice slabší, na druhou stranu některé scénky bych pomalu pasoval mezi top parodie akčních filmů. Takoví policajti na úvod, nebo v půlce cizinecká legie - to jsou fakt top zářezy a patří k tomu nejlepšímu, co jde u dvojky Villagio-Pozzeto vidět. Každopádně stějně jako jedničku, tak i tenhle druhý díl bych si zfleku dal za pár měsíců klidně znovu. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Titáni italské komedie Pozzetto (NÁSTRAHY VELKOMĚSTA) a Villaggio (série s Fantozzim) pohromadě v jednom filmu! Jedničku a dvojku jsme jako děcka sjížděli furt dokola, ale silně pochybuju, že by mě to bavilo i dneska. Jedničku a dvojku jsme jako děcka sjížděli furt dokola, ale silně pochybuju, že by mě to bavilo i dneska. ()

Reklama

Havala 

všechny recenze uživatele

Dlouho tomu co jsem viděl tuto komedii, ale pamatuj se že jsem se žezal smích od začátku do konce. Střeštěné scénky které byste jen těžko vymýšleli. Sanitka, letadlo, prostě všude to byl opravdu komediální extrém. Kdo se chce pořádně zasmát, a nevyžaduje náročnou dějovou linii tak ideální na pobavení. 68% ()

TERRORDROME 

všechny recenze uživatele

"Prepáčte, vy nie ste letuška? Som, ale mám takéto gule!" Blázni sa vracajú, tentokrát vypadnú z plagátu a opäť si vyskúšajú rad zamestnaní pri výkone ktorých zdevastujú, rozflákajú, rozmlátia a zmasakrujú všetko a všetkých čo majú tú smolu že sa k nim dostanú bližšie než 2000 kilometrov. Saniťáci, policajti, piloti,legionári, vianočný dedovia, všetko robia s rovnakým demolačným nadšením. Samozrejmosťou je množstvo úplne dementného humoru založeného na tom čo sa komu dá vraziť do zadku, ako Pinokiov nos či špic lietadla a poteší aj granát v plukovníkovej latríne ( "chlapi zle je, zasa nebol na veľkej" ). Za tento výčin ich síce zavesia dole hlavou za bimbasov, ale bohvieaký efekt na ich disciplínu to nemá. Je na každom či sa bude smiať keď zapnú húkačku na sanitke a okoloidúca babka od ľaku urobí trojité salto, alebo keď si Vilaggio vlezie do turbíny ktorá mu okrem tradičného hára tentoraz poriadne vyfúka aj chlpy v rozkroku. "Sme legionári, my sa smrti nebojíme! No dobre ale čo to tu smrdí? Troška som sa priposral, no!" BU-Ha-Ha...! ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Některé vtipy a scény jsou geniální (písek v botě, papež a rallye Dakkar), žel jich není tolik, zbytek tvoří vtipy trapné a často fekální (kolik se v tomhle filmu zarazí kolíků nějakému chlapovi do zadku, raději nepočítat). Dobré je, že si to nebere servítky před nikým a ničím a šije to nalevo napravo bez rozdělování, navíc v dnešní době přehnané politické korektnosti by tenhle film už nevznikl. Vlastně je takovým smutným svědectvím doby, když vezmeme, jaká tvůrčí svoboda byla i v této oblasti. Jinak si nelze nevšimnout, že v tomto dílu Italové kradou hodně z Zuckerových amerických parodií. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama