migeldiablo

Milujem absurditu! A tento film ju servíruje hneď od úvodnej klapky až po záverečné titulky. Škoda, že ďalšie diely o Fantozzim neboli až také dobré, ako tento prvý diel. ()

Mikovec

Strašná blbost, italské komedie na mě působí vždycky tak trochu trapně. Vtipných bylo jen pár momentů z celého filmu. Mimochodem, kdybych vypadal jako on, tak bych byl za takovou ženu rád... ()

Wez

"Připomínáte mi Donatelu Erekcionovou.."Jedna z mnoha pekelných hlášek tohoto filmu-svého času fakt brutální komedie-další skvělé díly:Fantozzi a tragéd Fantozzi(oba starší než maléry) ()

Pokri

Najlepší zo všetkých dielov. Nabitý vtipnými scénkami tak, ako žiadny iný. Vilaggio už je s rolou pekne zžitý a celé to má úžasné tempo. Cyklistické preteky sú najlepší moment celej nekonečnej série. Maléry s poradovým číslom 3, u nás občas vnímané ako jednotka, sú bezkonkurenčnou talianskou komédiou. Plný počet bez debaty a v podstate taký kult, že tento diel je povinnosť pre každého, kto má záujem o kinematografiu. ()

Potjoc

Budu hodnotit celou sérii Fantozziů i podobných komedií s Villaggiem. Moje nejoblíbenější hrané komedie za poslední roky. Léta jsem to chtěl vidět podle hodnocení tety. Od té doby mě to baví. Možná proto, že některé vtipy mi dost připomíná Toma a Jerryho a Looney Tunes (nafouknuté prsty, placaté těla, zadržení křiku při bolesti tím, že uteče daleko a tam zařve, padání z výšek, kouřící uši po pálivém jídle, prorážení dveří při utíkání, přičemž se udělá díra na dveřích, po střelení do obličeje očmouzený obličej, roztrhané oblečení po pokousáním psem, ...), dále také ty situace Fantozziho, kde mi je ho už líto (on něco udělá, odsuzují ho, obětování beránků, zotročování kdekým). Dále dabing a obsazení podobný právě k těm kresleným filmům. Řešení kontroverzních politických-společenských témat (potraty, extrémisti, diskriminace, ...). A jelikož je to určené dospělým, tak mi zde nevadí ani nechutné vtipy třeba na vyměšování, atd. ()

Bedro

Najlepšia komédia všetkých čias. Nadčasová, sprostá, i sociálne dramatická, skrátka legenda. A k tomu famózny český dabing - "promiňte, nějak nemám cit v těch botách".  Sú filmy, ktoré som videl niekoľkokrát, no len tento som videl desiatkykrát. Ale pozor, ďalšie pokračovania už sú iba slabý odvar tohoto skvostu. "Á, dobrý den, pane účetní, jak se vede?" ()

zeleznak

Samozrejme se v dalsich dilech Paolo uz vykradal, ale taky jak jinak, kdyz tady se vydal v cele sve krase a maximu. A film navic potvrzuje, ze Italky jsou dost nepohledne ()

soukyd33

Všechny díly jsou pořád dokola to samé, jen s tím rozdílem, že jsi nové scény. Opět se zde zasmějete, a si budete lámat hlavu nad tím, proč? Poznámka: Scéna na kole a na lodi je TOP! Hvězdiček 4 ()

Holly_Molly

Pořádně jsem viděl jenom tenhle díl, za což jsem rád a navíc mam mnohem radši jiný favority mezi absurníma komediema...navíc v porovnání s ostatními díly je tohle i trochu vtipná blbina, takže jí asi na jedno zkouknutí můžu doporučit?...Nejlepší část je ale stejně okolo závodu na kolech a jelikož celej film nemá jasně danou zápletku a je spíš seskládnej z různých skečů na různý téma, můžete si tuhle část filmu klidně pustit samostatně, pro svoje vlastní dobro :D ()

Bohdy67

Suveréně nejlepší účetní z celé řady snímků které vznikly... Je jen škoda, že ty ostatní tak moc pokulhávaly za tímto filmem. 81% ()