Čtyři v tom (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2013, 18x45 min

No což. Sice bych to taky nenazývala dokumentem, ale reality show, kdy divák voyersky sleduje ,,utrpení,, druhých. (1. ,,Podnikatelka,,, která neúspěšně předstírá, že je děsně kůl - a má za přítele arogantního, povrchního hňupa. 2. Žena, která neúspěšně předstírá, že je šíleně chytrá a skvělá a přitom se nechala zbouchnout od prvního Etiopana, kterého potkala a teď se špatně skrývanou radostí sleduje, jak se ,,nedokáže,, začlenit do jiného stylu života. 3. Holka, která rozhodně nepředstírá vůbec nic, ale je chudák tak naivní, až je mi jí líto. 4. Statkářka, od které se všechny ostatní můžou lecos naučit.). A možná jsme trochu hyeny. Ale já to naprosto žeru - ten náš výkvět národa. Nebo jsme takový všichni?(29.3.2013)

Skvělý dokument/seriál! Osudy čtyř hlavních hrdinek mě chytly od prvního momentu, takže na každý další díl se vždy těším. A řekla bych, že určitě nebudu sama, komu by se líbilo případné časosběrné pokračování. Každá hrdinka je svá, jejich odlišnosti snad ani nemohly být vybrány lépe, ale vše se skvěle doplňuje, takže ta mozaika, kterou vytvářejí, je barevná a pro diváka, myslím, hodně zajímavá. Čím víc podobných projektů, tím líp :) 28.1.2013 A je tu pokračování - osudy dalších párů - stejně zajímavé a zrovna tak netrpělivě očekávané, díl od dílu.. Jen tak dál :) (2014)(28.1.2013)

Dokonalost. Výborný, zajímavý dokument, ve kterém vidíme různé životní situace spojené s narozením dítěte. Docela mi tam nesedí Věra. Je jasný, že by bylo blbý kdyby tam měly všechny ženy těžký život, ale Věra je pravý opak. Korunu tomu dává její přítel, který podle mě žije trošku mimo realitu. Mám z docusoap hrozný pocit úzkosti. Hlavně z příběhu Petry. Je na ní vidět, jak si myslí, že udělala chybu s Ábelem, který to má taky dost těžké. Pak taky příběh Lucky, která to má v životě prostě na hovno, ale hezky to zvládá. Proč tomu někdo dává odpad nechápu, určitě se na dokument podívejte.(26.1.2013)

• paascha

Mám odpor k ženštinám se dvěma jmény, zvláště pokud jsou činné v kultůře nebo politice. Většinou jde o (ne)vylízané feminy, které radši než jednou s chlapem, třikrát s kaktusem. Dílo téhle dvoujmenné je typickou ukázkou současného trendu zahnojování mozku, který vládně našívaší ČT. V první sérii negr, v druhé lezba. V první se ještě drží kráva na řetězu, zato v druhé už jsme svědky porodu se všemi odpornostmi, které to přináší. Hnus(9.3.2014)

• Tommassi3

To si snad ze mě, vy všichni assbookáři a uživatelé s klapkama na očích, už opravdu děláte prdel ?? Lidem, kteří nedokáží rozlišit, případně odlišit, pojmy dokument a (ne)reality show, s tím vaším docusoapem běžte někam, včetně všech (nez)odpovědných na Kavkách by se měly povinně rozdávat šprcky zdarma..(7.3.2014)

• - Před kamerami České televize přišly na svět čtyři děti – Sophia, Jonáš, Josífek a Isabelle Capri. Všechny čtyři rodičky i jejich partneři souhlasili s natáčením u porodu, a tak je v seriálu možné vidět i náročný porod koncem pánevním či porod císařským řezem. (Elwanelyn)

• - Seriál vznikal devět měsíců, od května 2012 do ledna 2013. (Elwanelyn)

• - Během natáčení otěhotněly a postupně porodily i autorky seriálu Linda Kallistová Jablonská a Irena Hejdová, a také manželka kameramana Davida Cysaře Kristina. Ve štábu se za kamerou narodily celkem 4 děti. (Elwanelyn)