David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

escaf

Poradie v žánri by som asi prehodil. V prvých 30min. to malo nábeh na príjemnú (nie americky tupú) komédiu, pri ktorej som sa bavil. Potom sa to všetko vytratilo a ani sa nebolo v podstate na čom smiať, ba ani len pousmiať. Srdcervúca dráma to taktiež nebola a tak zostal len milý príbeh o mužovi a zodpovednosti za 533 detí. ()

MiniRecenze

Když jsem viděl obsazení hlavní role,tak jsem se pousmál a s nadějí v očích si film pustil.Je to menší sranda ,než jsem si myslel,ale i tak si to zaslouží označení žanr komedie .Režie se snaží útočit na Vaše bránice,ale i na city a převážně se ji to daří.Je to příjemná oddychovka u které budete sledovat se zájmem,co si scénaristi připravili pro hlavního adepta,který je pro svoji roli jak stvořený.Nejedná se o nic extra,ale na jeden večer je to osvěžující snímek,který si možná zopakujete. ODDYCH!!! ()

kverula

Pár koukatelných okamžiků, sem tam i dojemných, ale jinak strašně zdlouhavé. Vince Vaugn spolu s Liamem Neesone (Non-Stop) tvoří armádu Záruky špatného filmu. Na ty se v posledních letech můžu vážně spolehnout. ()

kacer4

Na počudovanie dobre stráveteľné. Miestami zábavné, miestami emotívne, aj keď nie príliš hlboko. K dobrému pocitu pomohlo isto aj miesto premietania (Kuchajda). ()

LencaN

No kruciš, ono se mi to líbilo a vůbec jsem to nečekala :) příběh Davida, který kdysi daroval stovky a stovky dávek sperma a teď zjistil, že je otcem nějakých 533 odrostlejších puberťáků, z kterých někteří chtějí poznat svého biologického otce, i když ten podepsal s klinikou klauzuli o anonymitě. A problém je na světě. Bylo to citlivé, úsměvné, takové lidské a hlavně optimistické jako blázen. Myslím, že nejeden nechtěně těhotný pár by tato komedie dokázala přesvědčit (alespoň na chvíli), že mít dítě je srdeční záležitostí a ne zrovna tak děsivou, jak ji vidíme na některých pískovištích, kde vřeští ubulení malí ďáblíci a rodičům je z nich do breku. Vince Vaughn hrál Davida suprově. Byl takový přerostlý puberťák, který zjišťuje skutečnosti, které znal, měl je v sobě, ale nevěděl o nich. Takže Pozdravy hodnotím jako lehce nadprůměrné, s přihlédnutím k rozvedení vztahů Davida a jeho dětí dávám i čtvrtou hvězdu. ()

esmoke

Vince Vaughn je loser, který před více jak 20 lety navštěvoval spermabanku a je otcem více než 500 dětí! Jde o remake kanadského filmu Starbuck, který natočil stejný režisér. To co aktuálně vzniklo nefunguje jak mělo a není to komedie (a vlastně ani drama). (CZ dabing) Rozpočet : $26 miliónů, Tržby: $51,164 miliónů ()

ZetDaElO

Niekedy človek potrebuje vidieť iba príjemný film a toto je presne prototyp,ktorý navyše spĺňa aj podmienku, aby sa divák necítil trápne. Vince Vaughn ako novodobý John Winston síce znie bizarne, ale výsledok je vysoko znovupozerateľný. 8/10 ()

PatrikP4

Jak to říct, kanadskej originál jsem neviděl, ale tohle? Průměrné, ani ne tolik vtipné, momenty tam bylo to né že né... Ale Vince jsem viděl v lepších komedích... Příběh byl jasný hned od začátku, po prvním odhaleném "profilu" ze zdi... Překvapil by mě jiný konec... ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Slida79

Dávám 4 hvězdy neboť myslím, že si film zaslouží zůstat v "červené zóně", pro mne byl čas v kině příjemně stráveným večerem. Děj je velice průhledný a příběh jednoduchý a rychle prokouknutelný, ale to vynahrazuje atmosféra filmu. ()

rakosabasta

60% filmu je tak na 85% a zbytek filmu si ze sebe pak zapomněl udělat srandu a zůstala z něj jen šíleně přeslazená americká kejda, takže mi z toho vychází průměrné hodnocení... škoda .... ale možná jsem jen už naprosto zcyničtělý tvor, který si nedokáže užít přemíru pozitivního citu v reálném světě... Vince Vaughn ale jako vždy bez chyby :-) ()

RoyBatty444

Jedná sa o patetický a a láskyplný príbeh s občasnými humornými scénkami, ktorý je aj citlivo zahraný a nezvyklo ľudský. ()

jozindodulik

Námět na 2*, fakt sračka, v průběhu zjístíte, že je to taková průměrná lepší komedie..ale ve skutečnosti tam jde úplně o něco jiného, jakési poselství, utopie, idealismus..je to opravdu hodně emotivní. Normálně bych dal 3*, ale doporučuji známým jen filmy, které hodnotím 4 či 5* a toto bych rozhodně doporučil. Mile mě to překvapilo. ()

Alvin

Asi už tomu začnu říkat syndrom Holywoodské komedie. Poznám ho podle první půlky, které je zábavná, vytěží maximum humoru (dokonce i černého) a vtipných hlášek z celkem originálního námětu a následně jí zabije půlka druhá, ve které vtip střídají dojemné scény, jak film směřuje k nechutně přeslazenému happyendu. ()