poster

Pozdravy ze spermabanky

 • USA

  Delivery Man

 • Slovensko

  Pozdravy zo spermobanky

 • Velká Británie

  Delivery Man

Komedie / Drama

USA, 2013, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  ***

  Po Googlu útočí pro změnu Starbucks, opět s Vaughnem, už bez Wilsona... a tentokrát aspoň čas od času i na tu bránici. Dokud nepřijde nějakej soukromej ovocnář s krachujícim Apple Storem, lze to asi stále považovat za "objednanou zábavu" v mezích únosnosti. Btw zkoušel někdo ty děcka vůbec spočítat? A proč ty dluhy jednoduše nesplatil druhou várkou? Však jestli to je 533 nebo 1066 harantů, to už člověk snad ani nepozná, hm?(26.4.2014)

 • Dont
  ****

  Smutný příklad toho, kdy se většího omylu než tvůrci dopustí distributor, který film naprosto zazdí idiotským názvem… Každý komu jsem říkal, na čem jsem byl v kině, se mě ptal, jestli to bylo porno… The Delivery Man je z těch snímků, který si nezaslouží méně než tři hvězdy a těžko budou získávat více jak čtyři. Celý se drží v nadsázce a nemá ambice jít kdovíjak do hloubky, jen se tak klouzá po povrchu a vybírá si záměrně jen některé epizody, aby tu pobavil, tu dojal diváka. To se docela daří, alespoň na mě tohle nenucené dílko fungovalo a především proto, že mě nijak nerozčílilo, neznechutilo nebo nepohoršilo nejapnými trapasy, přikloním se k vyššímu hodnocení. Konečně i díky tomu, že Vince Vaughn není otravný jako ve Stážistech (netlačí svůj projev do žádné pózy a hraje tak mnohem civilněji) a Cobie Smulders to jako nastávající mamince fakt sluší.(27.12.2013)

 • Grran
  ****

  Příjemná oddychovka, která se naprosto příčí svému českému názvu. Je to ideální film pro nedělní pohodu, kdy se člověk chce zasmát, ale i se nechat dojmout. Smutný překlad Pozdravy ze spermabanky sice s pointou filmu koresponduje, avšak nechává pachuť něčeho perverzního, což u tohoto skvělého filmu je opravdu zcestné.(29.7.2014)

 • Carth
  ***

  První, co tenhle film sráží, je naprosto retardovanej překlad názvu. Za druhý - na to, jak je prvotní zápletka absurdní, tak je zpracovaná civilně a bez trapnohumoru (a že si o to ale hodně říká), bohužel ale dost povrchně. No a za třetí je to posledních cca 20 minut. Daleko míň komedie, než by se podle názvu, nebo obsazení zdálo, ale je to milý, odsejpá to a jít to víc do hloubky, bylo by to naprosto super.(22.4.2014)

 • JohnCZ
  ****

  Vince Vaughna v poměrně inteligentní rodinné komedii se sklony k sentimentalismu bych zrovna nečekal. Originál neznám, ale remake mě pobavil, místy i lehce dojal a překvapivě vzhledem k tématice se vyhl nechutnému či sexistickému humoru, což je pro jednou hodně fajn změna. Film je tedy vhodný i pro mladší diváky. Faktem ale je, že (tradičně debilní) český název může být hodně závádějící, takže pochybuju, zda rodiče dovolí své ratolesti mrknout na film se slovem "sperma" v názvu. Samotný příběh, ač v základu idealistický a těžko reálný, je prezentován hodně uvěřitelně a lidsky. A pro tento typ filmu já mám prostě slabost.(23.3.2014)

 • - Keď sa David (Vince Vaughn) a Brett (Chris Pratt) rozprávajú večer na dvore o deťoch, vidíme ako Brettov syn schádza po schodoch smerom k pieskovisku a vzápätí z domu vychádza Brettova dcéra, ktorá ide na dvor. V ďalšom zábere vidíme, ako Brett hovorí svojmu synovi, aby nešiel na piesok, no v zábere je vidieť ako z domu opäť vychádza jeho dcéra, ktorá už dávno mala byť na dvore. (Hudakfilms)

 • - Filmovanie prebiehalo v novembri 2012 v New Yorku. (Laslo)

 • - V scéne, kde David (Vince Vaughn) pozýva Vigga (Adam Chanler-Berat) hrať basketbal, Viggo práve číta "Kritiku čistého rozumu" od Immanuela Kanta. (misterz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace