Pozdravy ze spermabanky

• Austrálie

• Kanada

Komedie / Drama

USA, 2013, 105 min

Vince Vaughna mám rád. Je to takový sympaťák, který mě dokáže rozesmát mnohdy jen tím, že tam prostě je. Samozřejmě záleží na tom, jak je film napsán a natočen. V tomhle případě jsem se vším spokojen. Film rozhodně se zajímavých příběhem a zápletkou. Humorných scének s počtem, který by se dal nazvat nadprůměrným. Takový neškodný zabiják času, který vám ještě mimo to zabití ten čas zpříjemní. Filmy, jako je Delivery Man nebudou nikdy nějak extra hodnocené, ale jsou to příznačné díla americké filmové tvorby. 65% + Cobie Smulders = 70%.(14.3.2014)

Příjemná komedie s velmi neobvyklým tématem. Bohužel v některých místech předvídatelný až šablonovitý děj. Občas se vyskytlo i pár vážně povedených gagů, většinou v režii Chrise Pratta který zde ztvárnil mírně praštěného rádoby právníka. Pokud od tohoto filmu nebudete nic očekávat a chcete se jen pobavit, je Delivery Man jasná volba.(7.3.2014)

Za prvé: česká verze názvu je strašná a odpuzující. Za druhé: není to žádná pecka komedie, ale dokázala na mé tváři vyloudit pár úsměvů a dobře jsem se bavil po většinu filmu. Za třetí: herecké obsazení na jedničku. Fajn komedie, která není trapná, obsahuje originální prvky, já se na ni po čase určitě kouknu zase a tomu, kdo ji neviděl, za mě doporučuji.(1.4.2014)

Když jsem v pátečním televizním programu uviděl název filmu, rozhodně mě nijak nelákal, neměl jsem chuť na nějakou bláznivinu. Nicméně program byl tak bídný, že jsem nakonec u tohoto filmu skončil. Naštěstí se ukázalo, že film oplývá celkem ucházejícím dějem, který častěji než na crazy strunu, brnká na strunu dojemnou. Příběh byl vyprávěn pohodovým tempem a v příjemné atmosféře, postavy se chovaly celkem logicky a občas jsem se zasmál. Váhal jsem mezi 4 a 3 hvězdičkami, nakonec jsem zvolil 3, které ale znamenají 3,5.(26.3.2016)

Áno, je to film s Vaughnom kde sa všetci zmierujú a objímajú, ale má to super scenár a ten občas zachráni aj hodne patetické scénky. Navyše Vaughnovi sekundujú (čítaj prehrávajú ho, resp. zatieňujú) dvaja skvelí seriáloví herci, Cobie Smulders a Chris Pratt, pričom minimálne ten druhý, ma raz priviedol až k slzám. 70%, všetky moje sympatie(7.2.2014)

• - Pracovným označením filmu bol názov Starbuck. (MikaelSVK)

• - Keď sa David (Vince Vaughn) a Brett (Chris Pratt) rozprávajú večer na dvore o deťoch, vidíme ako Brettov syn schádza po schodoch smerom k pieskovisku a vzápätí z domu vychádza Brettova dcéra, ktorá ide na dvor. V ďalšom zábere vidíme, ako Brett hovorí svojmu synovi, aby nešiel na piesok, no v zábere je vidieť ako z domu opäť vychádza jeho dcéra, ktorá už dávno mala byť na dvore. (Hudakfilms)

• - Uznávaný polský herec Andrzej Blumenfeld si zde odbyl svou premiéru v americké produkci. (..Lucas..)