VOD (1)

David Wozniak (Vince Vaughn) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra" a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně. Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc", na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku - obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad! (Bontonfilm)

Trailer 1

Handle

Na filmu není nic špatného, ale ani dobrého. Vzhledem k nápaditému námětu je to však celé nezajímavé od A do Z - k žádné postavě si divák nevytvoří vztah a snímek v žádném ohledu nepřekvapí. Další z těch filmů, který měl být buď vtipnou komedií nebo vážnějším dramatem. Takhle to není ani jedno a je to vážně škoda... Průměr a jasné 2,5*. ()

Fr

,,VŠECHNO BYLO NAJEDNOU JASNÝ. BYLO TO JAKO ZJEVENÍ. NEMŮŽU DĚLAT OTCE 533 DĚTEM. TO PROSTĚ NENÍ MOŽNÝ… ALE MŮŽU BEJT JEJICH STRÁŽNEJ ANDĚL.“… /// Davidovi se jako bumerang vrátily časy, kdy prováděl vosamělej boj s drakem a rozdával život a štěstí tam, kde to bylo potřeba. Vobíhá potomky, dělá dramatický rozhodnutí a pravda, místo smíchu, je to spíš takovej optimistickej příběh, bez fekálií a jinejch hnusů (aha,… tak to bacha, jsou tam děti!), kterej by mohl slabší otce i dojmout. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám návod, jak založit fotbalovej mančaft… A tolik času jako starej Klabzuba nemám. 2.) Potřebuju důkaz, že se dá uživit rukama. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Jara.Cimrman.jr

Jsem křížencem El Masturbátora s El Sperminátorem, akorát jsem místo astronomického výdělku vždy musel investovat do papírových kapesníků. Jsem si tedy jist, že nejsem otcem několika stovek dětí. Spíš bych jím tedy neměl být. A možná jím jsem, ale to je jedno, protože mou šišatou hlavu nikdy nepoznají. Zkrátka nejsem zastáncem velkých rodin a raději mám svůj klid. To však neznamená, že bych se nedokázal bavit u filmu o potomcích stříkajícího Hřebce, ale na můj vkus tu zábavu příliš často rušily americké propagandistické útoky rodinných hodnot a vůči těm jsem stejně netečný jako děti k frekvenci otcova hlasu. ()

kaylin

Chlapík dříve často daroval sperma a teď najednou zjišťuje, že má celkem 533 dětí, kdy čtvrtina z nich chce vědět, kdo je jejich otcem. No, jako nápad to zní dobře, jenže pak je tu provedení v čele s Vincem Vaughnem, který už rezignoval na jakékoli herectví a prostě je sám sebou, což je v každém filmu. Tím více se stává nesnesitelným. Bohužel. ()

misterz

Vzácne vyvážená komédia s drámou. Sedia mi Vaughnove filmy, hlavne komédie a tu ma opäť nesklamal. Štandardný nadpriemerný herecký výkon a sympatický prejav... Oceňujem jednoduchý, oddychový dej, pri ktorom sa dalo príjemne zrelaxovať. V závere sa potom film snažil prejsť viac do drámy a vyždímať čo to aj z emocionálneho náboja, ale nemyslím si, že sa to podarilo. Film by sa mi páčil viac, keby ostal hlavne pri komédii, alebo keby bola dráma trochu viac nenútenejšia a netlačilo sa tak okato na pílu. 75/100 ()

• Keď sa David (Vince Vaughn) a Brett (Chris Pratt) rozprávajú večer na dvore o deťoch, vidíme ako Brettov syn schádza po schodoch smerom k pieskovisku a vzápätí z domu vychádza Brettova dcéra, ktorá ide na dvor. V ďalšom zábere vidíme, ako Brett hovorí svojmu synovi, aby nešiel na piesok, no v zábere je vidieť ako z domu opäť vychádza jeho dcéra, ktorá už dávno mala byť na dvore. (Hudakfilms)