VOD (1)

Zatímco Connolly hrozí, že Tsalalův případ přesune do Anchorage, Navarrová a Danversová učiní objev, který bývalé partnerky znovu spojí. (HBO Max)

PetrDuda

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím jsou mi všechny postavy extrémně nesympatické. V předešlých sériích byl pro mě vždy někdo, s kým jsem se ztotožňoval od začátku, tady zatím po dvou hodinách ani náznakem. Příběh je zajímavý, je šance, že nakonec bude dobrý. Doufám, že si všechno nenechávají až do poslední epizody, protože do té doby by nás čekala docela nuda, zatím to tak ale vypadá. Nadruhou stranu chápu, že teď je potřeba spíše rozvíjet postavy, abychom věděli, s kým máme co dočinění. Věřím, že dějová linka začne odsýpat už od příštího dílu. ()

louislumiere

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po prvním dílu, který byl famózní, jsme se dočkali nepěkného sešupu. Ono tedy už v úvodní epizodě bylo vidět, že někdo sakra přepálil start a držet laťku takto vysoko bude dozajista problém a přesně to druhá epizoda splnila. Vadí mi také až moc ezo nádech celého případu, a jestliže máme zůstat v naší realitě, vysvětlení celého zločinu bude asi hlasitě skřípat. Dosavadní série True Detectiv byly perlou neo-noir detektivního žánru na poli TV zábavy, ale teď je nám zatím nabízen hororový mišmaš, který paradoxně temnou a pomalou atmosféru předchozích sérií obrací naruby, i když mám dojem, že záměr to nebyl. No, uvidíme co dál čtvrtá řada nabídne. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O cosi slabsie ako prva epizoda. Dovod je ten, ze sa mi zda, ze postavy, napriek polarnej noci a teda divnemu "vnimaniu a naladam", nereaguju moc adekvatne na nedavne udalosti. Mysterium celkom fajn, hoci sa nemozem ubranit pocitu, ze sa len recykluju urcite postupy. Jodie, go dievca, vyraz "p*jeb sefina", dostal v tejto epizode oba rozmery. :) Dalo by sa ist hutnejsie a vaznejsie...proste tak ako sme pri tejto serii zvyknuti. Inak potesil ma odkaz s tetovanim u typka na cele, ci hrudi - kto si este spomenie na prvu vystavenu obet v prvych minutach prvej serie? :) ()

molcan2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je rok 2024 a vy pridávate 2 ruské postavy? To je to, čo si tvorcovia vybrali? To je to, čo propagujú, keď ľudia umierajú kvôli ruskému imperializmu každý deň. Veľké mínus za toto. Tiež vidím veľa podobností s Dexterom New Blood. Detektívka sa snaží vyriešiť zločin, ktorý ju roky prenasleduje, adoptovaná dcéra, znie to povedome. Nulová logika pri tejto situácii, boli nezvestné viac ako 48 h, nikto neinformoval rodiny a rodiny tiež nikoho z nich do tohto času nekontaktovali? Dospievajúca dcéra chodí k tomuto vystaveniu tela, akoby to bola normálna vec, žiadna ochrana takéhoto závažného a prekvapivo veľmi tajného a pred verejnosťou chráneného prípadu. Mal som veľké nádeje, ale s takýmto výberom som veľmi sklamaný. ()

chozze008

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobry, koukam ze s topkama se neshodnu (ale mam podobny problem s Fargo s04). Jodie hraje skvele zatvrdlou drsnacku, takze ji momentalne nemam rad (kdo jo, tak se asi mela snazit jeste vic). Těch "přátelských" domácích přepadovek je celkem dost, zrovna když to komentuje na konci, že málem dostal infarkt, tak jsem na to taky myslel, že někoho ještě netrefil šlak. PS: Dekuji za reakci na moji recenzi k prvnimu dilu a diky tomu vam ted muzu sdelit od koho jsou tracky v druhem (ty ktere me zaujaly, proflakle starsi hity sem nedavam). 00:40 Agnes Obel - Pass Them By __ potom nejak znova Agnes Obel - Camera´s Rolling ___ zaverecne titule Florence + The Machine - Seven Devils. ()