poster

Supremacy

Drama

USA, 2014, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • a0001
  **

  Až príliš jednoduché, žiadna zápletka, skoro žiadny dej, pochvalu si, ale zaslúži atmosféra a herecký výkon Joe Andreson.(27.4.2015)

 • Wacoslav1
  *

  Nudný, předvídatelný a absolutně ničím nezajímavý film. Od půlky jsem ho přetáčel. Díky jakž takž slušné technické stránce to není na odpad, ale na plnou pozornost taky ne.15%(15.11.2016)

 • kaylin
  **

  Kdyby to jen nebylo tak křečovité a snímek se tolik nesnažil tlačit na pilu. Možná by to stálo i za to, ale tady není nic na správném místě. Způsob vyprávění a jeho nechronologičnost zde rozhodně neumocňuje zážitek, který je ve skutečnosti jen jednoduchým příběhem zbytečně roztaženým do dvou hodin, kde je chování postav jen těžko uchopitelné a zbytečně předimenzované.(31.1.2015)

 • Aljak
  **

  Príbeh sám o sebe možno nebol až taký zlý, ale ten scenár naozaj dosť chabý. A nejako som nepochopil akú rolu v tom po celý čas zohrávala tá Doreen? Nech sa snažím akokoľvek v tom celom hľadať súvislosť, tak neúspešne. Už samotné hodnotenia naznačovali, že to nebude ani len priemer, no a veru musím súhlasiť s väčšinou, že tých priemerných drama-thrillerov som už videl kopu, no toto je ešte o úroveň nižšie = 2*.(30.4.2015)

 • Druury
  **

  jednoduchá zápletka bez špetky originálního nápadu, to je asi vše co k tomu povím.. bojlery házet nehodlám.(5.2.2015)

 • StDavid
  *

  Známí herci se nechali uvrtat špatným režisérem do špatného filmu. Zbytečných 111 minut.(20.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace