1943. Americká ponorka Tiger Shark se pokouší zachránit posádku britské lodě, která byla potopena Němci a bohužel přežili jen tři lidé – raněný muž, navigátor a zdravotní sestra Claire. Kapitán O'Dell zemřel za podivných a nevyjasněných okolností. Brzy se začnou dít tajemné věci, gramofon se spustí sám od sebe, loď je plná podezřelých zvuků… (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Rathe

Docela zajímavý film odehrávající se na pár metrech čtverečních. Pod vodou. Tajemnost na lodi se mi hodně líbila a našlo se zde i pár skvělých lekaček. Béčko, které stojí za to shlédnout. ()

andy60

Čekal jsem něco jiného. To spojení válečné ponorky a duchařiny mně moc nesedlo, i když místy byla atmosféra dobrá. ()

TylerD.

Scenáristicky zmatené a ta duchařina mi tam vůbec neseděla. Jako by tam nepatřila. Ne, že by tam neměla co dělat, spíš tam byla špatně zasazená. A co mi nevyhovovalo hodně je, že se dovídám zásadní informace co se stalo na počátku jen z toho, když to někdo náhodou utrousí. Jako kdyby tvůrci počítali s tím, že s nimi pluji už týden. ()

hypnos11

Půjdu proti proudu. Na filmy odehrávající se na ponorkách mám prostě slabost. A horor na ponorce? To tu ještě nebylo (a nebude). Přitom ty stísněné prostory jsou pro tento žánr jako stvořené (stejně jako u všech těch těch hororů z válečných bunkrů a zákopů). Ačkoliv - film spíše obsahuje prvky hororu, než že by hororem byl přímo. Zápletka se odvíjí po kouscích, je podána docela zajíamvě, ale to nic nemění na faktu, že se jedná z velké části o pěknou blbinu, kterou většina diváků nedokázala skousnout. V tomto jsem tedy ona výjimka, ačkoliv příběh také pokládám za nosný bod většiny filmů. Tento závažný nedostatek v mých očích vynahradila stísněná atmosféra, umně podané postupné odkrývání toho, co se stalo, obstojné herecké obsazení, vynikající hudba, kteoru má na starosti Graeme Revell. Triky nejsou nic moc, ale u béčkového hororu člověk nemůže chtít zázraky. Fakt, že je možné si splést německou válečnou loď s britskou nemocniční lodí, také budí rozpaky. Ačkoliv moment tohoto odhalení na mě zapůsobil pozitivně. Spoiler: Nebýt té zápletky se strašícím kapitánem, byl bych naprosto spokojený. Po objevení se válečné britské lodi v závěru sjem si uvědomil, že to nebyla německá válečná loď, která posádku Tiger Shark celou dobu pronásledovala.. ()