1943. Americká ponorka Tiger Shark se pokouší zachránit posádku britské lodě, která byla potopena Němci a bohužel přežili jen tři lidé – raněný muž, navigátor a zdravotní sestra Claire. Kapitán O'Dell zemřel za podivných a nevyjasněných okolností. Brzy se začnou dít tajemné věci, gramofon se spustí sám od sebe, loď je plná podezřelých zvuků… (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

PCHE

Napriek nizkym hodnoteniam, vcelku vydarený film ktorý určite nie je podpriemerom. Len čistým priemerom v rámci žánru. Twohy opäť ako Pitch Black používa kopy klišé, ale robí to celkom umne a filmu nechýba atmosféra. ()

Nerajohn

Očekávaný válečný ponorkový film se nekoná. Rozjezd je velmi slibný, úvodní záběry dokonce vynikající. Pak však filmu dochází dech. Pravda, řada momentů je ještě překvapivá a i celkem zajímavá, ale téma mi přijde jaksi nevytěžené. ()

sAreOn

Takový zvláštní filmík, ve kterém se jakoby nic neděje. Docela dobrá atmosféra, místy i napínavé. Ale absence lepšího příběhu a vyvrcholení tento počin stahují na dno oceánu. ()

Eeve

No nech si hovorí kto chce čo chce, ten film mal fakt atmosféru. A to horory ja nemám v obľube, teda v nich nemám ani adekvátny prehľad, no som si istá, že to čo produkujú dnešné filmové továrne (samé krvavé zombie blbosti) sa nedá porovnať s filmom, ktorý nepotrebuje hviezdne obsadenie, ani obrovské filmové kulisy, dokonca ani poriadny a duchaplný scenár, ak je tam tá atmosféra. Po prvýkrát som to pozerala doma o desiatej večer, ešte k tomu sama, čo bola asi chyba, keďže som následne musela prejsť tmavou tichou predsieňou až hentam ďaleko do kúpelky. Kebyže v tú chvíľu praskne nábytok, tak stopercentne pustím do gatí. Ak si myslíte, že film, ktorý pozostáva z možno piatich rozličných interiérov, duchárskej, pre niekoho otrepanej tematiky a viac menej neznámych tváričiek nemôže byť desivý, tak si pozrite tento kúsok. A treba pozerať v noci, nech z toho máte maximum :) ()

Kojak

Tento film je poněkud z drsnějšího soudku. O tom, že to je horor jsem se dozvěděl až na místě z plakátu. Nějak jsem to asi přehlížel. Film se odehráva za ddruhé světové války, přesněji v roce 1943 na spojenecké ponorce. Kde po záhadném umrtí kapitána se začínajní dít divné věci. Od začátku filmu jsem seděl na sedačce jak přibitý. Hodně krát za film jsem se celkem dost viděsil. Na to že se celý děj převážně odehrává na palubě ponorky, je to velmi zajímaví snímek. Podle mého snad i po technické stránce vyladěný film. ()

Big Daddy

Koukatelný trohu horor se zajímavou zápletkou a atmosférou potemnělé ponorky. Tím prakticky výčet světlých stránek filmu končí, ale na jeden večer příjemné koukání. ()

montel

Posádka americké válečné ponorky Tiger Shark zachrání na širém moři tři pasažéri britské potopené lodi. Jakmile je vezmou mezi sebe, začnou se v ponorce dít podivné věci. Napadne je neznámá loď, začínají se ozývat podivné zvuky a gramofon se spouští sám od sebe. Někteří členové posádky si začínají myslet, že za vše můžou duchové...Nemám moc rád filmy odehrávající se v ponorkách, lodích, stíhačkách apod. A ani Hlubina mě nijak zvlášť nebavila. Neříkám, že je to špatný film, ale zdejší hodnocení odpovídá realitě. Průměrné drama, které se snaží děsit ale skutek utek. 40% ()

Henriette odpad!

Pokud máte rádi námořní/ponorkovou tématiku, tak se na tento paskvil nikdy nedívejte, protože Hlubina uráží diváka. Pokud chcete vidět jakousi "ponorkovou parodii" - tak to je zrovna ten správný film. Ponorka, jejíž vnitřní prostory (navíc neuměřeně prostorné) se skládájí z hranatých stěn a šílená posádka, která je vždy čisťounčká a vonící + první důstojník, zrovna ze sprchy, s ručníkem okolo beder a ťapkající bosýma nohama a řvoucí: "Poplach, házejí vodní bomby..!" - to vše je zkrátka k popukání... ()

zeromen

Víc napínavé, víc akční a víc efektů byla by to velmi slušná podívaná ale tak je to jenom průměrné béčko se slušným obsazením. Filmů na toto téma je jak šafránů, tak že uvítám takových nebo lepších víc. ()

vinducha

Další 1 a půlhodina ponorkování za II. světové , tentokrát s trochou mysteriozního nádechu a u strejdy opět velká spokojenost. ()

davidh76

Dívat se na to sám po půlnoci. Super. Napínavé. Někdy nevyrovnaný střih. Ale některé "halucinační scény" - pomalý odraz v zrcadle... Zkouřený bych se na to dívat nechtěl. :-) ()

kisho

Pripajam sa ku skor priemernemu hodnoteniu. Taky skor prazdny koniec. Chcelo to viac vyuzit klaustrofobnu atmosferu ponorky a vybicovat vztahy v posadke a nenechat nosne udalosti iba na par incidentoch... Zazrel som v titulkoch Aranofskeho...vie niekto co tam robil ? Bol to vobec Daren ? ()