Kámoši až na dno lahve

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

Klika

Fajný filmek o bandě kámošů, co dělají v malém pivovaru. Mezi některýma to jiskří. Fajná Olivia a ještě fajnější výkon jejího chlastacího kámoše. Oba se spolu dokáží pobavit a užít si akcičku více, než když jsou se svými partnery, s kterými netráví tolik času. ()

Epco

Mám slabosť pre Oliviu Wilde a preto som schopný si pozrieť skoro všetko ak má v titulkoch meno. Film kde hrá jednu z hlavných úloh a pivo v ňom tečie prúdom predsa nemôže byť zlý. Ani nie je akurát je obyčajný a okrem spomínanej Olívie a nespomínanej Anny ničím nevybočuje zo zástupu iných veľmi podobných vzťahoviek. ()

fabregas1

Dělat v pivovaru a každý den si zajít s přáteli na pivko. Takový život bych taky bral :)) Dvě hvězdy jsou pro děvčata jinak nuda a vůbec netuším proč tohle vzniklo. Pro mě zbytečný film. ()

terordemon

V hlavnej úlohe pivo a moja obľúbená nádherná Olivia Wilde. Veľmi prirodzene zahrané a dokonca so zaujímavým koncom. Tak čo chcieť viac? Toho Budvara som si pritom riadne vychutnal. ()

Patroxi

Celý film jsem čekal až konečně luke ojede kate !!! :X když už sem si říkal že to dopadne tak zase nic :( za to dávám 75% ()

joywork

Vcelku film, u kterého jsem se nenudil. Taková jednohubka na volnou chvíli, pokud člověk nečeká nějaký snímek s hlubokomyslným poselsvím, či komplikovaným dějem. Chování postav v tomto příběhu dovysvětluje záměr režisera v úmyslné improvizaci a jen v hrubých rysech načrtlém ději. Olivia Wilde je jasným tahounem, na Annu Kendrick zde v tomto filmu vidím převážně negativní hodnocení, ale mě se zdá, že takto hraje ve všech snímcích, co jsem s ní viděl. Oba jejich partnery J.M.Johnsona a Rona Livingstona jsem nějak míjel, v ničem jiném jsem je neviděl, ale alespoň Ron v tomto příběhu podal slušný výkon. Jenjsem čekal trochu jiný závěr, nicméně alkoholismus a povaha Kate mne na něj připravil předem. ()

Allein4

Parádní herecké obsazení ve filmu o ničem. Přesto se to jakési "o ničem" překvapivě netáhne jako nepřizpůsobiví do práce, ale má to celkem pohodlný spád. Proto bych se nebál to zařadit k těm lepším filmům. Ale John Swanberg si na svůj top snímek ještě bude muset počkat. Kvůli skvělé Olivii Wilde jsem dokonce chvíli uvažoval nad čtyřmi hvězdami, ale zas tak moc to nadhodnocovat nebudu. Nicméně jako oddychovka to jde. 65 % ()

Pythonator

Okénko do života průměrého občana živořícího bez smysluplné životní náplně. Tedy pokud tou náplní není zrovna alkohol v lahvi. Toto nudné vztahové nekomediální nedrama plné nezáživných keců je naprosto o ničem, ale přesto je něčím zajímavé. 1.) Hrdinové jsou tupí alkoholici a přijde jim to normální (ba co hůř i mnohým divákům, jelikož žijí stejně naplněné životy). 2.) Ve filmu neustále někdo usrkává alkohol a nepřipadá si jako alkoholik. 3.) Ve filmu se vůbec nic zajímavého neděje, což je právě to nejzajímavější. 4.) Vztahové motanice jsou o ničem a ačkoli to chvílemi konečně vypadá, že se to zvrhne v nespoutaný sex, k ničemu takovému nedojde. 5.) Do žánru komedie se dostal film zřejmě omylem, anebo jsem někde přehlédl byť jen jediný vtip, anebo jsou tvůrci debilové, co se smějí blbým kecům u piva a přijde jim to zábavné. 6.) Olivia Wilde je kočička k pohledání a taky jediný důvod, proč se na to dívat. 7.) Jo a bacha, spoiler! ()

mirec2211

Film bez akéhokoľvek zmyslu. Nemá stanovený dej, aj keď sa snaží hrať to na lásku. Tak ako film začal tak aj skončil a všetko ostatné, teda dej, ktorý mal záveru dodať zmysel tam ako keby ani nebol. Veľmi mi vadilo, že bez piva nevydržali ani 5 minút, ale stále museli držať plastové poháre. U mňa 2 hviezdy. ()

TeRry.Doo

Na film jsem se těšila, ale musím teda říct, že nic komediálního ani romantického tam nebylo natolik, aby byl film řazen do těchto žánrů. Upřímně řečeno, čekala jsem od něj více. Nadchnul mě název, téma, bohužel jsem se v průměru spíše nudila. Pak mi došlo, že se jedná o snímek, který je docela realistický - až mě to zamrazilo. Takové filmy ve mně - jakožto v milovnici naivních filmů - vždycky zanechá něco mírně stresujícího, něco, co mi řekne, takový je svět, holka, žádný happyend, který jsem před zhlédnutím tohoto filmu čekala. Pak už mi v průběhu filmu došlo, že to tak asi nebude. Nicméně - zážitek mám asi průměrný. Chyběla mi nějaká hudba, nemám moc ráda "tiché filmy", ale když nad tím tak zpětně pouvažuju, moc hudby by se tam snad ani nehodilo. Takže jak říkám - za nápad, zpracování a celkový dojem dávám 3* ()

Hippi

Neuvěřitelně sympatický film. A na rozdíl od hollywoodských hloupostí je to příběh jako ze skutečného života. A ta atmosféra a jiskření mezi dvěma hlavními protagonisty nemají chybu! Moc fajn nezávislý filmeček. ()

feszani.cz odpad!

Tenhle film je taková sračka, jako kdyby se vysrali všichni zdejší čsfd pisálkové připitomělí na jednu megasračkovou hromadu, Superpero by vysral přílohu okolo, Verbal třešničku svejch sraček na vrch a Pomo to přeházel lopatou vo půl metru vedle. Pak by přišel američan a natočil by o tom devadesátiminutovej film. Úděsná sračka bez pointy, trapná až to v řiti bolí snad v každym záběru. Nechápu, jak jsem to mohl vydržet až do konce (asi už mám v hlavě taky uplně nasráno). Snad jen proto, že jsem marně čekal až se v tomhle Hovnu roku, něco začne dít. O to větší zklamání byl pro mě konec. To bych se posral... ()

Kaslunajmeno

Film o dvou pivařích, co spolu prožívají dobré i špatné chvilky. Člověk si řekne, že by to mohl být celkem vtipný film o dvou čtyřicátnících, ale opak je pravdou. Máme tu ústřední dvojci, která je vážně sexy, ale trochu tomu chybí ten vtip, který by divák od komedie očekával. Takže jo, na nudný zimní večery po dvou basách piva určitě fajn film. Nic moc složitého, žádný úchvatný konec, ale prostě možnost jak člověk může ve svém prázdném a nudném životě zaplácnout hodinu a půl. Ale neberte mě moc vážně, ve skutečnosti jsem celý film přemýšlela jen na tím, jestli někdo, kdo vlastně celý den nedělá nic jiného, než že pije pivo může být tak hubený jako Olivia. ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)