Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Mulosz
    ****

    Mam rad, kdyz vzdycky jako paty hodnotici nejaky film vybarvim:-) Ale k veci - Paśikowski na cas opousti svuj oblibeny akcni zanr a tento svuj, zrejme nejmene znamy film, posouva spise do psychologicke roviny. Malo znamy vsak jeste neznamena spatny. Autor si udrzel svuj standard, rezie i ostatni slozky jsou zrucne, tempo ma spad, u hlasek jsem se dobre bavil, dokonce i hudebni slozka v podobe jakehosi polskeho undergroundu tentokrat netahala za usi. Jen v tom akcnim zanru je Wladek proste vice doma, docela bych si dal treti Psy, snad nekdy v budoucnu vzniknou.(9.11.2011)

  • kinderman
    ****

    Film z prostředí studentů gymnázia věnovali tvůrci Tomek (Lipinski- písně), Wladek (Pasikowski- scénář a režie) a Pawel (Edelman- kamera) svým prvním láskám. Nejlepší student školy, Mateusz, se rozhodne objasnit, proč se jeden z jeho spolužáků oběsil na školním hřišti, načež poznává nejen charaktery svých přátel, ale především se dozví něco sám o sobě. Pasikowského kmenoví (dospělí) herci se tentokrát objevují jen ve vedlejších rolích: Kondrat (ředitel), Pazura (tělocvikář) a Linda s Lubaszenkem, kteří jsou však pro role starších bratrů už opravdu poněkud..starší.(16.4.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace