Wingman (S01E07) (epizoda)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016, 42 min

"You sure you don't want to chase after her? Maybe I can ask Father for some rain and make it a moment."(10.10.2018)

Sedmá epizoda patřila k těm hodně povedeným, rozjela se dvě paralelní pátrání (křídla, Palmetto), přičemž obě měla zajímavé vyvrcholení. Bavil jsem se.(2.9.2017)

Konečně se trochu zamíchala minulost s přítomností a seriál začal být zajímavější a vytvořily se otázky jak to bude dál.(31.12.2016)

Tak překrásný křídla... škoda jen těch jizev. Perfektní epizoda, konečně si člověk užije trochu toho nadpřirozena z komiksů.(8.3.2016)

Nikdo na světě nemůže být takový ignorant, aby nevěřil člověku, který má na zádech jizvy jako kráva, že ta křídla nemohou být jeho a že teda asi vážně bude někým napřirozeným. Tím spíš jeho další kousky, které provádí. Postava Chloe je tak špatně napsaná a odehraná, až to bolí. Na jednu stranu prudce inteligentní detektiv na stranu druhou totálně blbá blondýna, co nevěří tak zjevnému a Luciferem tolikrát omílanému faktu, že je skutečně ďáblem, přičemž mu každé jeho přesvědčování odmění jejím přihlouplým a otravným smíchem. Kdyby třeba znejistěla, pochybovala, měla pocit paranoii, ale ona na jeho slova a činy reaguje opravdu jako blbka. Doufám, že se její postava ještě posune někam na přijatelnější linii. Zatím stále 60% .(10.3.2016)