Uvnitř mé hlavy

• Česko Kouzla a čáry (více)
Trailer

VOD (1)

Alicia (Juno Temple) se společně se svou sestřenicí Sarah (Emily Browning) a jejími kamarády vydává na prázdniny daleko od domova do Jižní Ameriky. Když musí Sarah náhle odjet, Alicia se ocitá na odlehlém ostrově jen ve společnosti Barbary (Catalina Sandino Moreno) a Brinka (Michael Cera), amerického studenta se sadistickými sklony. Zmatená a vystrašená Alicia nedokáže usnout a realita se jí stává noční můrou, ze které není probuzení. Dávné domorodé rituály, znepokojivé chování zvířat a podmanivé hypnotické stavy nechávají Alicii nahlédnout do nejtemnějších koutů její duše. Když ale hra zajde příliš daleko, důsledky mohou být šokující a smrtící. (oficiální text distributora)

Trailer

Wiikii

Jak už zde někdo napsal, je to psychologická nuda. .. Juno Temple je strašná, ale popravdě co na tomto filmu je dobré ? Doporučuji se ani nekoukat, protože kamera, režie, scénář i ta hudba vše je strašné a jednu hvězdu dávám jen proto, že existují OPRAVDU existují i horší snímky. .... HODNOCENÍ: 11% (1*) ()

EvilPhoEniX

Mé zklamání z filmu se zhoršilo dvojnásobně po přečtení recenzí, které prohlašovaly :"Těžce snášející psychologický horor .. perfektní vzrušivá jízda! " Mně přišel film dosti nudný a nezábavný. Postavy jsou protivné a mrzuté, tak i jejich dialogy. John Cera hrajícího jako šílence byl zábavný pouhých 10 minut, poté jsem ho shledával arogantním a nesnesitelným. Je zde průměrná práce s kamerou, nic není výjimečné, nic není překvapující, nic se ve filmu pořádně neděje. Jsou zde pouze překrásné záběry krajiny z jižní Chile. ()

juta

Těšil jsem se na opravdu dobré drama, když jsem viděl, kdo všechno zde hraje (Cera, Temple, Browning). Průběh filmu nic moc, tak jsem si říkal, počkám si, snad aspoň ten konec bude stát za to, no a nakonec právě díky konci jsem musel dát jen jednu hvězdičku, protože celou dobu mě to štvalo a konec mě dodělal. ()

hous.enka

Tak tohle byl hodně ujetej trip. Začátek byl sympatický: milá Emily Browning si pozve milou Juno Temple do Chile a spolu s Emilyninýma kamarádama jedou do hor. Jenže pak se celý výlet zvrtne a zvrhne a jde to celé do háje. Závěrečná pětiminutovka už je nad moje síly a pochopení. Mám pocit, že všechny postavy jednaly pod vlivem nějaké psychotropní látky (nebo hypnózy, z mého pohledu je to fuk) a nechápu, co ty dvě holky přimělo účastnit se tohohle sjetýho výletu. ()

Pirabin

Není nad pěknou dovolenou v Toskánsku! Slunce, ovečky a psycho Micheal Cera. Jako čekal jsem od toho něco úplně jiného, ale mělo to dost psycho atmošku a hlavní hrdinku bych rád přetáhl...pohrabáčem. Protože tak nesympatickou hlavní postavu jsem dlouho neviděl, ale ono to tak asi mělo bejt. Znova se na to asi nepodívám. ()

• Hoci ide o americkú produkciu, žiaden z hlavných predstaviteľov nepochádza z USA. Každý z nich je navyše z inej krajiny. (misterz)
  • Juno Temple (Alicia) se v roce 2013 objevila na festivalu Sundance ve třech filmech, včetně tohoto. V každém z nich byla nahá. V rozhovoru řekla, že ji rozčílilo, když jeden kritik napsal: „Páni, ve všech má odhalená prsa.“ Juno na to řekla: „Nemyslím si, že je to přínosné. Jestli vás ta nahota uráží, vysvětlete mi proč.“ (Johnny.ARN)