• Martin741
  **

  Randolf Scott bol kamarat Garyho Krenta, teda zase pardon, Karyho Grenta. Tu je v roli ochrancu vladnych uradnikov a teda zase za drsnaka - mno, takemu wayne -ovi alebo VychodnemuLesovi som drsnactvo vzdy veril, Scottovi vsak ne. Tempo je plane, dialogy su len vatovo plane plky ... kulisy odporne ..... ledva 30 %(11.12.2018)

 • liquido26
  ****

  Texas 1869 - stát se stále nepřipojil ke znovu se sjednocujícím Spojeným státům, vládu má v rukou armáda, úředníci vybírají přemrštěné daně, zabírají farmy a obyvatelé se bouří. Kapitán Porter je původem Texasan, ale za války bojoval na straně Unie. Teď musí vykonávat rozkazy, které jdou proti jeho osobnímu přesvědčení a vypátrat banditu Bena Westmana. Na scéně se také objevuje druhý kapitán, kterého hraje Lex Barker, což je pěkná svině a jejich rivalita vyústí docela pěknou bitkou :-) Svižný, akční, napínavý, dobře natočený western se Scottem, který nijak nepřekvapí a Barkerem, jehož postava určitě překvapí všechny, co ho znají jako čestného Old Shatterhanda, Karu Ben Nemsiho nebo Tarzana.(10.2.2013)

 • vesper001
  **

  Nic moc. Lex Barker tu je mladý, krásný a dokonalý - mizera, Randolph Scott ctnostný a ušlechtilý - avšak nehrající - hrdina. Modrými uniformami se to ve filmu jen hemží, akce je ale hanebně málo; kpt. Porter se strnulou tváří a zadumaným pohledem trousí morality a jeho manželka by se lépe vyjímala na porcelánu než na plátně. Jak říkám, nic moc.(4.10.2011)

 • - Richard Benjamin v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

 • - Kavaleristé používají ve filmu colt model 1873. Děj filmu se však odehrává v roce 1869. (Mol)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace