V městečku Lucky Town se před časem usadil malý chudý cirkus, v němž účinkují pouze čtyři akrobaté. Ti však dokážou pravé divy, a proto si je místní lidé velmi oblíbili a nedají na ně dopustit. A právě mezi tyto hvězdy manéže jednoho dne vpadne Cat Stevens, který se snaží uprchnout Finchovi, největšímu grázlovi v okolí, a jeho mužům. Cirkusáci raněného muže ukryjí ve svém karavanu a ochrání ho před pronásledovateli. Tím se však zapletou se do nebezpečné hry s Finchovými zabijáky. A jejich odveta a na sebe nenechá dlouho čekat. Zákeřně zavraždí nejmladšího z akrobatů, jenž náhodou zůstane na okamžik sám. Cat, který se jakž takž zotaví, proto Hutchovi navrhne, že mu na oplátku pomůže dostat Finche. Spolu se šerifem pak nastraží na všechny lotry důmyslnou léčku. Ovšem ještě dříve, než zločinci skončí za mřížemi, dostanou od Cata a Hutche pořádně za vyučenou... (oficiální text distributora)

SNCIS

Hodně slabá kovbojka: Spencer tu má minimum prostoru a poprvé se ukáže v 33 minutě. Hill drsňák ale nemastný,neslaný. Takový zcela průměrný příběh a je tam pořád tma. Takže akci nelze vychutnat, neboť žádnou nevidíte. - 10%. ()

Xmilden

Jedním slovem OTŘESNÉ! Nejslabší film s Budem a Terencem. Mimořádná slátanina, kam se tohle hrabe na Bůh odpouší, já ne! PS: A co má znamenat tahleta titulní fotka? Vždyť Terence je celý film zarostlý a nikoliv oholený. PS: Dal jsem tomu šanci ještě jednou, zjišťuji že je film přecejen o něco lepší než minule, přesto stále velká slabota. Komedie ani náhodou, noční přestřelka zoufale nepřehledná a Terence s Budem velmi málo. Nevím co to Giuseppe Colizzi blbnul, když moje dva oblíbence využil v téhle kravině. ()

Tosim

Tento snímek se ve filmografii dvou bitkobijců od jiných o hodně liší - Bud Spencer zde ještě vystupoval pod svým pravým jménem (Carlo Pedersolli), oba se potkali až daleko za půlkou děje a navíc je snímek klasickým spaghetti westernem s ponurou atmosférou a příběhem o několika odvážných, kteří se vlastně proti své vůli postaví proti podvodníkům s pozemky. Ne tak klasické, ale o to zajímavější. ()

B!shop

Desna slabota. Tohle totiz neni zadna komedie, ale tvari se to jako drsnej western o pomste v hlavni roli se zamracenym malomluvnym Hillem, coz je pro nej dost netypicka role. To by ale tak nevadilo, herecky to docela zvlada, problem je, ze se nijak zvlast nezapojuje, zadny hlasky, zadny bitky, zadnej zazracnej strelec. Po pulhodine se pripoji i Spencer, ale moc to film nepozvedne. Nejvetsi problem totiz je, ze je celej dej desne zmatenej a silene utahanej, navic se do toho neustale mota otravnej cirkus a naprosto priserna hudba. Takze to ve vysledku nefunguje ani jako komedie, ani jako slusnej western, slabsi 3*. ()

Snorlax

Dva chlápci z Tenkrát na západě, Terence a chvilku i Bud se ocitají v naprosto přesvědčivém westernu. Na rozdíl od gouryelly, který film evidentně neviděl, jsem zde nezaznamenala prakticky nic typického z filmů S+H. Vyjma kratičké závěrečné bitky se spíše střílí a výjimečně teče i celkem dost krve, především z Terence. A musím se zmínit o hudbě, je naprosto neortodoxní, a proto možná ne každému vyhovuje. Já jsme z ní nadšena. Ta jazzová basa před závěrečným střeleckým soubojem je naprosto geniální. A výběr hudebního stylu k finální rvačce je také zajímavý. ()

• Překlad českého distributora není příliš trefný. Boot Hill neznamená v tomto případě Kopec bot, ale tzv. „hřbitov obutých“, jak byly na divokém západě označovány hřbitovy pistolníků, kteří zahynuli v souboji a tedy zemřeli obutí. (Landauer)