Slib mlčení (TV film)

USA, 2013, 82 min

Terry Gould

Scénografie:

Tim Bider

Tak se nám Neve nakonec proVřískala do televize. Je to docela škoda, protože jsou k ní roky milostivé, zraje, a když se trochu opráší a odšpuntuje, má buket obstojné MILFky, u níž by si nejeden úchyl nepochybně užil exhibiční masáž ega i v potemnělém sále multikina. Trochu jsem se obával, že to bude zase jen reklama na pomatené kudlanky, ale vyklubal se z toho opravdu kulantní masoun a myš skoro ani nevystrčila čumák! Takže vy, co si pravidelně vyprášíte bradku, zapřáhnete oslíka do drožky a vydáváte se poněmčenou hatmatilkou škemrat u Boha o lepší sklizeň, si raději zapalte petrolejku a nalistujte ve své oblíbené pohádkové fantasy kapitolu Onan Prznitel, a vy ostatní, nevěřící prašivci, si ještě užijte trochu velmi zdařilé televizní zábavy, protože v pekle není signál.(1.3.2013)

Vcelku zajímavá podívaná... Neve Campbell mám ráda a dlouho jsem ji nikde neviděla. Tenhle thriller zaujal zajímavým prostředím s náhledem do života amišů a tajemstvím, jež celý film obepíná. Jediné mínus, které jsem našla a to je pro mě pokud jde o tento druh žánru zásadní, bylo, že mě mnohem víc zajímala minulost, než přítomnost a tak zjištění kdo je vrah a jeho polapení byla jen třešnička na dortu, které prvenství bohužel ukradla její sestra višeň, do které jsem se lačně zakousla. Za mě 3*(6.9.2018)

Amish - kresťanská komunita, ktorá má určité pravidlá, väčšinoy, čo všetko sa nesmie. Ale to už si dokáže každý zistiť sám. Film mal možnosť vyúžiť veľa nosných prvkov, tajomná minulosť policajtky, kresľanské prostredie, sériové vraždy a takisto prostredie, ale všetko je tu tak nejak len nakusnuté. Označenie TV film je presne sediace, pretože sa to hodí ako spríjemnenie večera. Má to nádych tajuplných filmov niečo ako film Stopy ve snehu(19.2.2013)

• deac

Pokud se mi tvůrci filmu pár minut po objevení vraha na scéně snaží tuto skutečnost mnoha způsoby dát najevo, nabízí se několik variant. Buď mi chcou ozřejmit, že mám nějaké nepochopitelné, skryté vyšetřovací schopnosti. Nebo, že parta filmových vyšetřovatelů jsou banda debilů, nebo jednoduše stojí film za hovno. Každopádně jsem viděl už několik dobrých krimi, kde bylo od samého začátku patrné, který zloduch má nepravosti na svědomí a přesto mě film bavil až do konce. Tento film však mezi ně rozhodně nepatří.(21.3.2013)

Po tom čo sa dozviete, ako to vtedy dávno bolo, kto čo vie, čo na to rodina, kde je čo zakopané, koho všetkého zžiera minulosť, koho prítomnosť a prečo sa s policajtkou nerozpráva polovica mesta, je odhalenie identity vraha len takou doplnkovou informáciou. No atmosféra a prostredie sa tomu uprieť nedá, takže ja som sa nenudil.(26.2.2013)