Matthew se setká s dívkou svých snů. Na koleji, v zaseknutém výtahu a bez světel… se vášnivě pomilují. Ačkoliv Matthew její tvář nikdy nespatřil, tajemná dívka mu poplete hlavu. Na druhý den, když se po horké noci probudí ve své ložnici, je dívka pryč. Jednoduše mu zdrhne z postele. Romantik Matthew o ní ví jen to, že bydlí na místní dívčí koleji. Nezajímá ho, zda má neznámá o další setkání zájem, rozhodne se ji za každou cenu vypátrat. No, zrovna lehké to nebude. Na koleji ho čeká výslech stovky "podezřelých" a navíc sladkých dívek. Podaří se láskou šílenému Matthewovi opět najít v moři děvčat tu pravou? (Intersonic)

Hawk

Trosku zabavnejsi teenagerovska komedie. Do prumeru ji vsak navraci fakt, ze cely film je tak trosku "prirucka pro vztah a sexualni zivot pro nactilete", takze si clovek chvilkama rika ze hlavni hrdina je ostuda muzskeho pokoleni :o) ()

ypres.bass

Nevěříte že i v teenagerovské komedii lze najít vědu? nedivil bych se kdyby ten film byl socionatropologický průzkum, ale oblečený do teenagerovské komedie aby to někdo zaplatil. A Larisa Oleynik je naprosto sladká. A ta scéna s polštáři a spánkem v peří to je romanťák první kategorie. --- 80% ()

JohnnyB.

100 sladkých holek se v tomhle filmu sice nevyskytuje, ale mě stačilo koukat na 4 hlavní hrdinky, kterým to moc slušelo - Chriqui, Heigl, Oleynik a Pressly (moc ji to sluší také v Playboyi:-)). Musím přiznat, že tyto dámy poposunuly mé hodnocení filmu trošičku nahoru. ;-) Ale jinak tohle dílko není žádný zázrak. Předložený námět si dovedu představit zpracovaný zábavněji a romantičněji. Film je hodně neucelený, nevyrovnaný, kultivované scény střídají scény ala Prcičky (ukousnutý jazyk, točení bradavek) a celý působí jako spíchnutý horkou jehlou. Zanechal ve mě rozpačitý pocit, stejně jako některé výroky hlavního hrdiny rozumbrady Matthewa, které byly opravdu originální, ale nejsem si jist, že v dobrém smyslu slova. ()

Jeremiah

Tak tenhle film by měl být povinný nejen pro všechny - náctiletý, ale i pro ty, kteří to s dívkami nikdy neuměli a asi nikdy umět nebudou. Ani se mi nechce věřit, že ho natočil MUŽ, neboť tolik pravdy a zkušeností, které zde byly vyřčeny, zatím dle mne nikdo neřekl. Kdyby muži věděli, čeho se mají vyvarovat, byl by vztah mezi oběma pohlavími méně komplikovaný, bylo by více šťastných párů, ubylo by rozvodů. Tomuto filmu snad lze vytknout pouze to, že byl chvílemi až moc "ukecaný" - jinak skvělý zážitek a z mé strany závist vůči hlavnímu hrdinovi. ()

Monisek

Dobry napad. Obcas jsem se fakt bavila, ale nektere pasaze mi naopak prisly dost nechutny.. Holky dobry, ale typek tuctovej.. Vysledek dost podprumer. ()

Johnny

Veľmi milá teenagerská komédia, ktorá ponúka večnú teenagerskú tému, t.j. baby a sex v rôznych podobách, ale ktorá je najmä vkusne podaná. Navyše má film zaujímavú zápletku, takže celkom príjemné strávená hodina a pol. ()

mls

Ja mám pri sledovaní podobných filmov vždy (správny) pocit, že sa z toho dalo vyťažiť rozhodne viac. S počiatočným nápadom sa dal vytvoriť naozaj ftipný scenár. Takto to bol len trochu nadpriemerný tínejdžerský film. ()

Evander

Kouzlo teenagerovských komedií, pro mě, už asi navždy odnesl čas. Byly doby, kdy jsem tento film měl hodně rád a skvěle jsem se u něj bavil. Dnes jsem ho vypnul ještě před polovinou, nebavil mě. Svou roli zde jistě sehrál i naprosto otřesný český dabing. ()

MickeyStuma

Krapet netradiční teenagerovská komedie očekávaně plná touhy po sexu, lásky a toužebného očekávání. Hlavní postavou je Matthew, který se náhodně ve výtahu setká s nějakou dívkou a aniž by jí viděl do obličeje, zamiluje se. A teď jde o to, jestli se mu podaří jí vypátrat. Ale tolik filozofických myšlenek co se týče partnerských vztahů, sexu a vůbec rozdílů mezi mužem a ženou, které přitom vyřkne, aby jinak divák pohledal. Ale kupodivu to má váhu, i když někomu může z toho jeho neustálého žvanění začít třeštit hlava. Co slovo, to myšlenka, která určitě stojí za zamyšlení. Velmi silně se to totiž dotýká feministických myšlenek a právě postavou Matthewa se jim to snaží dávat pořádně na frak. K zasmání tady toho jinak zase až tak tolik není a co se týče u teenagerů tolik oblíbený fekální humor, ten tu je také, ale je vcelku držen na uzdě. O ději nemá cenu diskutovat, neboť tu dohromady vlastně ani žádný není. Máme tu jen školu kde je sto dívek a mezi nimi Matthew hledá tu pravou. Nic víc, nic míň. Film v jádru podivný, ale myšlenkově zásadový. ()

bolf!k

neni to teen komedie jako treba prcicky....snazi se to bejt serioznejsi a bez nakejch nechutnosti (coz neni na skodu) atd...prumerna ale originalni komedie o teenagerech ()

Jeand´Boa

Velice vhodný tah odklonit se od škatulky teenagerovských komedií... rozhodně se to nedá zařadit čistě mezi ně ... a to je dobře... ()

ex.it

Nápad by to nebyl sám o sobě vůbec zlý, pojetí teenagerovské komedie jako "dokumentu" s doprovodným komentářem hlavního hrdiny s rádoby chytrým podtextem. Ale příště, prosím, trochu úrovně a propracovanosti. Bohužel se s vcelku dobrého nápadu stala další ubohá komedie pro patnáctileté holčičky, ale nelituju toho času, který jsem strávila sledováním filmu. ()

..Anya

Aneb skvělý případ toho, jak lze zazdít film: Dejte hlavní roli ňoumovi, kterej ani neumí hrát a neni se u něj nač koukat. V případě, že ani děj neni strhující, vtipný, uchvacující atd. atd. to můžete rovnou vypnout. ()

pepa3rd

Překvapivě to zdaleka není tak tupé, jak by se na první pohled mohlo zdát. Samozřejmě, nic hlubokomyslného s komplikovaným dějem se nekoná, ale minimálně monology hlavní postavy jsou rozhodně zábavnější, než nechutné variace fekálních vtipů v jiných teenagerovských komediích. Už jen proto trochu přitlačím a dám slušných 60 % ()

tranquill

Velmi zajímavý průběh mého dojmu z filmu. Prvních 20 minut jsem jsem myslel, že to vypnu, že se jedná o přisprostlou teenegarskou komedii. Trapné prvky tam sice trochu zůstaly (a vlastně byly později vysvětleny), ale poté, co hlavní hrdina spustil své monology, získal film naprosto jiný nádech. Zde musím především ocenit scénáristu, který je skvěle napsal. A vlastně to byla nakonec čistokrevná romantická komedie :-) ()