poster

Hakgyo 2013 (TV seriál)

 • Jižní Korea

  학교 2013

Drama / Komedie / Rodinný

Jižní Korea, 2012, 17x? min

 • Ivuse
  ****

  A víte, co? Tohle jsem zrovna potřebovala! Seriál jsem si vybrala asi v té nejlepší možné chvíli, hrozně mě totiž bavil. Vím, že to není žádné veledílo, ale prostě si nemůžu pomoct. Potřebovala jsem oddychovku, žádné řešení partnerského vztahu... tady se řeší vztahy úplně jiné. Vím i to, že se tam problémy postupně opakovaly stále dokola, ale kupodivu mi to bylo úplně putna. Seriál jsem si úžívala až do konce. Jang Na Ra a Daniel Choi byli perfektní a krásně se doplňovali, a i když netvořili pár v pravém slova smyslu, měli mezi sebou moc dobrou chemii. Jo a ještě něco... byl tam Jong Suk a Woo Bin a na těch já teď prostě letím, o důvod víc, dát tak vysoké hodnocení. ;) :D(19.8.2016)

 • Moiraine
  ****

  V mých očích se jedná asi o nejlepší seriál typu Gokusen (včetně samotného Gokusenu), kdy učitel „zachrání“ nejlépe úplně všechny žáky ve své třídě. Tyhle příběhy mi často přijdou dost naivní a přetažené. To, že k těmto seriálům nemám obecně nejvřelejší vztah, bude asi důvod, proč jsem nedala plný počet. Učit tuhle třídu, tak si asi připadám pronásledovaná osudem, protože se tu staly snad všechny katastrofy, co se studentům můžou stát. Jinak se tvůrci snažili pohybovat v uvěřitelných mezích. Celé to je o přátelství a vztahům mezi učiteli a žáky, žádný milostný trojúhelník, čtyřúhelník ani jiné polygony se tu nekonají. Neříkám, že tu nejsou náznaky, to by jinak snad ani nebyli Korejci, ale je tu jich tak málo a jsou tak nevýrazné, že by je člověk mohl klidně přehlédnout. Pro příběhy o přátelství mám velkou slabost, takže pro mě jen plus. Nestává se mi to často, ale u některých scén jsem byla opravdu dojatá. U hudby jsem ale měla pocit, že má tendenci na dojemnou strunu hrát moc, až to rušilo dojem. V tomto případě je repríza hodně pravděpodobná, tak časem uvidím, jestli dobrý dojem přetrvá.(22.6.2013)

 • sara93
  **

  Lee Jong Suk a Kim Woo Bin jako dva teplý bratři. Učitelka co se přehnaně zastává studentů, ať už jsou slušný nebo totální grázlové. Krytí v záškoláctví šikana nebo krádež? Nic se neděje. Napiš list, že toho lituješ a všechno dobrý. Nepřijdeš do školy? V pohodě, přijď se ukázat odpoledne na poslední hodinu. No kdo by na takovou školu nechtěl chodit? Tenhle seriál se prostě bere až moc vážně, přitom děj jako celek je furt o tom samém.(2.6.2017)

 • Pethushka
  ***

  Seriál mě zpočátku pohltil a dokonce jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby byly všechny seriály ze školního prostředí takové. Jenže pak se začaly neustále opakovat ty samé problémy, všechno se hrozně dramatizovalo a mě přestaly bavit nasupené výrazy všech děcek ze třídy. Samozřejmě to nevylepšil ani fakt, že vůbec nejsem fanynkou Woo Bina a Jong Suka. Woo Bin navíc hraje všude tu stejnou roli, problémového studenta s naštvaným pohledem (například v Heirs a Gentleman's dignity byla jeho role jako přes kopírák). Kluci si navíc před sebe stavěli zbytečný překážky a často se chovali naprosto dětinsky. Ale dobře, uznávám, že mě asi třikrát trochu dojali. Na celém seriálu se mi nakonec nejvíc líbil hudební doprovod, který nebyl na teen seriál nijak ztřeštěný, a Jang Na Ra s Danielem. Ti tvořili skvělou dvojku. Jinak nic moc. 2,5*(17.7.2015)

 • andiek05
  ***

  Hodně jsem zvažovala, zda dát tři nebo čtyři hvězdičky. A přestože mě přátelství mezi Go Nam Soonem (Lee Jong Suk) a Park Heung Sooem (Kim Woo Bin) hodně bavilo a některé scény byly tak dojemné, až mě to samotnou překvapilo, tak mi tam něco chybělo. Ani nemám žádné výtky k opětovné spolupráci Jang Na Ray a Choi Daniela, jsou skvělý tým. Takže jsem nakonec ve výsledku došla ke 3+(17.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace