Všude dobře, doma peklo

North of Hell

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

Strašná zábava. Patrik Wilson ako keby sa pre postavy nímandov a looserov narodil. Film si značne užíva predávanie informácií postupne pričom každá je doplnená o slušnú mieru WTF momentov. Heigl konečne praskla romantickú bublinu a jej premena na ženského Dextera bola aj pre mužské oko poriadne lahodná. Film, ktorý sa zručne vyhýba všetkým klišé, ale je zase pravda, že skôr ako o nejakú pointu mu ide o zábavu. Asi v rovnakej miere ako tomu bolo v Carnahanovom Stretch. Rovnaký princíp, ale tentoraz bez logických lapsusov. Brewster na spapanie a Belushi ako pohodák. Film pre tých nepraktických ustráchaných chlapov a ich pridrbané manželky, kde na konci aj slaboch spraví niečo pre ten svet. Seriózne rozmýšľam nad plným počtom.(12.2.2015)

Tenhle komentář obsahuje menší SPOILER. Mít Dexter další sérii, tak by Heigl byla jeho nová vyvolená. Takhle prvotřídně rozkrájená Jordana se totiž jen tak nevidí. Proč vyhazovat mrtvoly do moře, když si člověk může udělat příjemný večer v garáži s rozbrušovačkou. Průměrný, ale přesto zábavný film na jedno shlédnutí.(16.2.2015)

Hodně bláznivá ne-komedie, která se místy zvrhává až v drsný psychologický thriller. Známý herci ve zvláštních rolích (Wilson, McKidd), asi zatím nejvíce svlečená Jordana Brewster a překvapivě vysportovaná Katherine Heigl, která je pro mě jasnou jedničkou tohohle těžko uchopitelného snímku, který je vším, jen určitě ne, ztrátou času.(15.3.2015)

Lahkomyseľná čierna snímka narážajúca na problematiku prehnanej až chorobnej cieľavedomosti,ktorou trpí jeden z manželou,v tomto konk.prípade manželka.Pri momentálnom hodnotení tu to vyzerá,že mám vyberané chúťky len ja,či vari sa väčine nedarí stotožniť zo zakrvavenou Katherine Heigl v bielych lodičkách??Sú omnoho horšie snímky kde sa unudíte k smrti,no ja som sa u tohto cítila ako decko,ktorému dajú do pusy cumeľ.Mám rada situácie a také scenáre vo filmoch kedy sa prvotný plán zrúti a jednoduchá vec sa razom skomplikuje.Inými slovami fajnová záležitosť hlavne pre tých z Vás,ktorí majú radi psychycky narušených jedincov.Silné 4 hviezdy.(16.6.2015)

• Don Maty

Najhorší na celom filme je ten retardovaný úsmev toho pána, ktorým hrá každú emóciu. Strach? Retardovaný úsmev. Radosť? Retardovaný úsmev. Neviem čo tvorcovia berú, aké drogy. Možno berú ruského Krokodíla a toto vzniklo len náhodou pri záchvate trasu na zemi. Neviem ale vidieť to už nepotrebujem...2(23.6.2015)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)