Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• Jara.Cimrman.jr

Neznám větší štěstí než pojmout za ženu nafintěnou čůzu, jejíž životní cíle se stanou mými životními cíli a navíc mi usnadní život tím, že mi pečlivě naplánuje, kdy budu souložit, kdy posilovat a kdy umývat nádobí. Chtěl jsem Monu zabít již v první minutě filmu a když k tomu nedošlo, tak jsem se jí bál víc a víc. Tento film ve mně zkrátka vzbudil tak nepříjemný pocit, jako kdybych ráno našel před domem na místě svého mazlíka zaparkovaný Fiat Multipla ročník 1999 s mým jménem nastříkaným na kapotě.(7.8.2015)

• Necrotongue

Jednu hvězdičku jsem udělil jen z toho důvodu, že je to poprvé, kdy jsem viděl film, v němž se perfektně uplatnily totálně umělohmotné výrazy, jimiž je Katherine Heigl už "proslavená". Druhou hvězdičku jsem přidal, protože mě snímek přece jen trochu pobavil ve chvíli, kdy se Mona změnila v Dextera, do té doby to bylo úplně o ničem, tahle změna té hrůze paradoxně dodala trochu života.(8.5.2019)

Vcelku ucházející temná komedie, která by přeci jen mohla být krapet temnější a co se týče humoru i zábavnější. Příběh se přísně drží rodinné až romantické atmosféry, byť postupně se měnící v šílenosti až psycho. A tak tedy vlivem těchto faktů snímek neobsahuje nic napínavého, akčního či thrillerového. Katherine Heigl sehrála uťápnutou manželku, řídící život rodiny dle rozvrhu, dobře, i když po charakterní stránce toho zase až tak moc na předvádění neměla. To se naopak nedá říci o Patricku Wilsonovi, který se tu ve své roli manžela mohl doslova vyřádit. Celkově tedy tomu chybí určitá jiskra a poutavost. Na lehčí nenáročnou zábavu je snímek však velice vhodný.(29.9.2016)

• Gee.Rocks

Co na to říct, když sprostá být nemůžu... Je tak nějak zvykem, že i vrazi se točej, tak nějak snesitelní, něco dobrýho na nich je, pokud nejsou rovnou nej postavou. No a pak jsou postavy jako ta fuchtle Mona, na které je pozitivní jen to, že ji hraje lady Heigl a jde na ní tím pádem koukat. Baba, kterou být chlapem zabiju v prvních pěti minutách. Ta jedna hvězda je za Katherine a to se ještě hvězda drží zuby nehty, protože Jordanu Dumpster nemůžu vystát od prvního dílu Fast and furious. Bez Kate by to byl odpad všech odpadů.(3.8.2015)

Černá krimi komedie o rodince, která si plní svůj "americký sen". Manželství Dona a Mony plyne v zaběhlých kolejích, předem vytýčených Monou. To vše až do chvíle, kdy Don začne zcela nevyhnutelně a každodenně ojíždět svou mladou a chtivou prodavačku. Po nutném přiznání se doma zjistíme, kdo je vlastně Mona. Přímý potomek jedné ze Zoufalých manželek a Dextera. Proběhne nutná čístka, při které se dostane do mrazáku i sousedův pes. Po prohlídce nočního stolku manželky se konečně vzmuží i Don a navždy přelstí svou neomylnou polovičku. poznámka 1: - pracovní obleček Mony při porcování milenky byl celkem sympatický. poznámka 2: - ty tři zvuku v začátku závěrečných titulků mě docela naštvaly ...(7.9.2015)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)