Všude dobře, doma peklo

• USA Home Sweet Hell (více)
Trailer 2

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

Trailer 2

Domis93

Film jako takovej moc komediální není, ale postava manželky je úplně fascinující a to, jak ji Katherine zahrála...super...celkově herecké výkony ve filmu byly super, prostředí fajn, zápletka bez řešení manželky je vcelku reálná....dala bych tomu 3 hvězdičky, ale za to, jak to Katherine zvládla dávám jednu extra ()

Nethar

Takové trochu jednoduché, až skoro přehrávané, ale s trochu trpělivostí se to dalo, místy i vtipné. Katherine je dobrá mrška, ale nemůžu si pomoct, jak se film z milé komedie přehoupl do krvavé komedie, vzpomínám na rozličné asijské snímky, kde podobný styl humoru dokázali přivést do dokonalosti, absurdnosti. ()

Rosaviva

Katherine Heigl byla jednodušš perfektní. Role psychotického Dextra v sukni jí šla naprosto výborně. A vedle toho Patrick Wilson jako správný podpantoflák a loser, tomu jsem to taky věřila. Začínalo to poměrně slibně a v tom duchu to pokračovalo, dokonce to Američani ani nepokazili tím koncem. Plus taky vidím v tom, že děj nebyl předvídatelný. Občas se sice něco odhadnout dalo, ale byl tam i dostatek WTF momentů, díky kterým to nepůsobilo tak průhledně. Zvláštní film, u kterého jsem se ale docela pobavila. Je to tak na 3,5*, když tady ale vidím to nízké hodnocení tak tomu přidám. 4* ()

bearmeedek

Černá krimi komedie o rodince, která si plní svůj "americký sen". Manželství Dona a Mony plyne v zaběhlých kolejích, předem vytýčených Monou. To vše až do chvíle, kdy Don začne zcela nevyhnutelně a každodenně ojíždět svou mladou a chtivou prodavačku. Po nutném přiznání se doma zjistíme, kdo je vlastně Mona. Přímý potomek jedné ze Zoufalých manželek a Dextera. Proběhne nutná čístka, při které se dostane do mrazáku i sousedův pes. Po prohlídce nočního stolku manželky se konečně vzmuží i Don a navždy přelstí svou neomylnou polovičku. poznámka 1: - pracovní obleček Mony při porcování milenky byl celkem sympatický. poznámka 2: - ty tři zvuku v začátku závěrečných titulků mě docela naštvaly ... ()

Doudis19

Hodně bláznivá ne-komedie, která se místy zvrhává až v drsný psychologický thriller. Známý herci ve zvláštních rolích (Wilson, McKidd), asi zatím nejvíce svlečená Jordana Brewster a překvapivě vysportovaná Katherine Heigl, která je pro mě jasnou jedničkou tohohle těžko uchopitelného snímku, který je vším, jen určitě ne, ztrátou času. ()

• Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)
  • Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)