Reklama

Reklama

Všude dobře, doma peklo

  • USA Home Sweet Hell (více)
Trailer 2

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (141)

Domis93 

všechny recenze uživatele

Film jako takovej moc komediální není, ale postava manželky je úplně fascinující a to, jak ji Katherine zahrála...super...celkově herecké výkony ve filmu byly super, prostředí fajn, zápletka bez řešení manželky je vcelku reálná....dala bych tomu 3 hvězdičky, ale za to, jak to Katherine zvládla dávám jednu extra ()

Nethar 

všechny recenze uživatele

Takové trochu jednoduché, až skoro přehrávané, ale s trochu trpělivostí se to dalo, místy i vtipné. Katherine je dobrá mrška, ale nemůžu si pomoct, jak se film z milé komedie přehoupl do krvavé komedie, vzpomínám na rozličné asijské snímky, kde podobný styl humoru dokázali přivést do dokonalosti, absurdnosti. ()

Reklama

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Katherine Heigl byla jednodušš perfektní. Role psychotického Dextra v sukni jí šla naprosto výborně. A vedle toho Patrick Wilson jako správný podpantoflák a loser, tomu jsem to taky věřila. Začínalo to poměrně slibně a v tom duchu to pokračovalo, dokonce to Američani ani nepokazili tím koncem. Plus taky vidím v tom, že děj nebyl předvídatelný. Občas se sice něco odhadnout dalo, ale byl tam i dostatek WTF momentů, díky kterým to nepůsobilo tak průhledně. Zvláštní film, u kterého jsem se ale docela pobavila. Je to tak na 3,5*, když tady ale vidím to nízké hodnocení tak tomu přidám. 4* ()

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Černá krimi komedie o rodince, která si plní svůj "americký sen". Manželství Dona a Mony plyne v zaběhlých kolejích, předem vytýčených Monou. To vše až do chvíle, kdy Don začne zcela nevyhnutelně a každodenně ojíždět svou mladou a chtivou prodavačku. Po nutném přiznání se doma zjistíme, kdo je vlastně Mona. Přímý potomek jedné ze Zoufalých manželek a Dextera. Proběhne nutná čístka, při které se dostane do mrazáku i sousedův pes. Po prohlídce nočního stolku manželky se konečně vzmuží i Don a navždy přelstí svou neomylnou polovičku. poznámka 1: - pracovní obleček Mony při porcování milenky byl celkem sympatický. poznámka 2: - ty tři zvuku v začátku závěrečných titulků mě docela naštvaly ... ()

Doudis19 

všechny recenze uživatele

Hodně bláznivá ne-komedie, která se místy zvrhává až v drsný psychologický thriller. Známý herci ve zvláštních rolích (Wilson, McKidd), asi zatím nejvíce svlečená Jordana Brewster a překvapivě vysportovaná Katherine Heigl, která je pro mě jasnou jedničkou tohohle těžko uchopitelného snímku, který je vším, jen určitě ne, ztrátou času. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

  • Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)
  • Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

Reklama

Reklama