Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• Don Maty

Najhorší na celom filme je ten retardovaný úsmev toho pána, ktorým hrá každú emóciu. Strach? Retardovaný úsmev. Radosť? Retardovaný úsmev. Neviem čo tvorcovia berú, aké drogy. Možno berú ruského Krokodíla a toto vzniklo len náhodou pri záchvate trasu na zemi. Neviem ale vidieť to už nepotrebujem...2(23.6.2015)

• Nethar

Takové trochu jednoduché, až skoro přehrávané, ale s trochu trpělivostí se to dalo, místy i vtipné. Katherine je dobrá mrška, ale nemůžu si pomoct, jak se film z milé komedie přehoupl do krvavé komedie, vzpomínám na rozličné asijské snímky, kde podobný styl humoru dokázali přivést do dokonalosti, absurdnosti.(25.6.2015)

So smútkom v srdci musím skonštatovať, že Katherine Heigl definitívne nepatrí medzi hereckú elitu, ani do "Á"čkových filmov, a zostane navždy iba "výplňou" podradnejších snímkov, resp. priblblých komédií. Z jej postavy mala ísť mrazivá hrôza, nanešťastie sa tak nestalo a nechcem sa tu príliš rozpisovať o tom, čo z jej postavy šlo. Ja mám strašne rád čierne komédie a keďže ich vyhľadávam, tak veľmi dobre viem, ako málo z nich je skutočne dobrých. Patrick Wilson sa síce snažil, ale jeho budúcnosť by som v tomto žánri takisto nevidel. Filmu ako takému chýba ľahkosť, nadhľad, zabíjanie nie je ani groteskné, ani komické, ani strašidelné, všetko je tu také polovičaté, bez atmosféry, vlastne ani neviem, či by som sa niekedy nato pozrel znova. Osobne si myslím, že prvá časť filmu (kým ešte žila Dusty) bola paradoxne lepšia, pretože som sa tešil nato, ako to Wilson vyrieši, ale po jej smrti to vzala do rúk Katherine a celé sa to stalo akési silené a neuveriteľné (práve pre chýbajúce komediálne prvky). Na jeden krát to ešte akotak ujde, ale... veľmi slabé tri.(17.9.2015)

Není to tak komické, jak jsem si myslel, ale postavy Patricka Wilsona a Katherine Heigl jsou natolik zajímavé, že mě to prostě postupně muselo začít bavit. Navíc je to tak krásně krvavé. Jen škoda, že většina dalších postav stojí za pendrek, hlavně u Chi McBrida mě to hodně mrzelo, podobně jako u Jima Belushiho.(25.2.2015)

Home sweet hell vám přinese příběh jedné dvojice kde manžel musí plnit životní plány tak trochu vyšinuté maželky,která jde doslova přes mrtvoly pokud něco narušuje její přesně nalajnovaný život.Film se pro mě nese na vlně tak populárního znaku,že masový zabiják muže být i ten od kterého to opravdu nečekáte.Přijde mi,že tyto postavy vtrhli do filmu od úspěchu Dextera.Jinak Patrick WIlson mě opět pobavil,ale to i James Belushi i když zde má malou roli,jen ta Katherine Heigl mi na tu roli dvakrát neseděla.Celkově za mě 65 % a tři hvězdy.(21.5.2015)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)