Všude dobře, doma peklo

North of Hell

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

Katherine Heigl byla jednodušš perfektní. Role psychotického Dextra v sukni jí šla naprosto výborně. A vedle toho Patrick Wilson jako správný podpantoflák a loser, tomu jsem to taky věřila. Začínalo to poměrně slibně a v tom duchu to pokračovalo, dokonce to Američani ani nepokazili tím koncem. Plus taky vidím v tom, že děj nebyl předvídatelný. Občas se sice něco odhadnout dalo, ale byl tam i dostatek WTF momentů, díky kterým to nepůsobilo tak průhledně. Zvláštní film, u kterého jsem se ale docela pobavila. Je to tak na 3,5*, když tady ale vidím to nízké hodnocení tak tomu přidám. 4*(29.11.2015)

• dots24

Dobrý odpočinkový film, ktorý má čim zaujať a pobaviť, ajkeď nepôsobí moc vyrovnane a striedajú sa tu nudné chvíľky s tými vtipnými a aj trošku surovejšími ( hlavne tie podľa mňa moc nefungovali ). Wilson mi herecky nesadol, ale zvyšok hercov pôsobil celkom dobre. Stále to je ale len priemerná komédia na jedno pozretie, ktorá ničím nevyniká od ostatných.(23.7.2015)

Povedená šílenost. Pořádně nevím, k čemu to přirovnat (z části možná Pot a krev a vlastně i Univerzální uklízečka), ač je to komedie/drama, místy to moc veselé není a konec taky nedopadl zrovna šťastně (no, jak se to vezme) :). Tak jako tak hlavní role sedla pěkně, Jordana Brewster potěšila. Prostě příjemný film na vyplnění večera, 3,5*.(12.2.2015)

• ChArLeNe

Má to byť komédia, no ja som sa ani raz nezasmiala. Od podobných filmov ako napr. Keeping Mum to má ďaleko, po všetkých stránkach (teda až na telá Katherine a Jordany). Naivný bojazlivý mužský alias chodiaci penis bez mozgu a gulí a manželka, ktorá za neho musí upratať neporiadok, ktorý napáchal. SPOILER: koniec nedáva zmysel. Má gule zabiť svoju manželku, -ktorá mu pomáhala-, ale nemá gule na to, aby sa postaral o to, čo napáchal? Fakt logika nevďačného manželíka robiaceho zo seba obeť.(13.2.2015)

• Gee.Rocks

Co na to říct, když sprostá být nemůžu... Je tak nějak zvykem, že i vrazi se točej, tak nějak snesitelní, něco dobrýho na nich je, pokud nejsou rovnou nej postavou. No a pak jsou postavy jako ta fuchtle Mona, na které je pozitivní jen to, že ji hraje lady Heigl a jde na ní tím pádem koukat. Baba, kterou být chlapem zabiju v prvních pěti minutách. Ta jedna hvězda je za Katherine a to se ještě hvězda drží zuby nehty, protože Jordanu Dumpster nemůžu vystát od prvního dílu Fast and furious. Bez Kate by to byl odpad všech odpadů.(3.8.2015)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)