Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• Jara.Cimrman.jr

Neznám větší štěstí než pojmou za ženu nafintěnou čůzu, jejíž životní cíle se stanou mými životními cíli a navíc mi usnadní život tím, že mi pečlivě naplánuje, kdy budu souložit, kdy posilovat a kdy umývat nádobí. Chtěl jsem Monu zabít již v první minutě filmu a když k tomu nedošlo, tak tak jsem se jí bál víc a víc. Tento film ve mně zkrátka vzbudil tak nepříjemný pocit, jako kdybych ráno našel před domem na místě svého mazlíka zaparkovaný Fiat Multipla ročník 1999 s mým jménem nastříkaným na kapotě.(7.8.2015)

Hodně bláznivá ne-komedie, která se místy zvrhává až v drsný psychologický thriller. Známý herci ve zvláštních rolích (Wilson, McKidd), asi zatím nejvíce svlečená Jordana Brewster a překvapivě vysportovaná Katherine Heigl, která je pro mě jasnou jedničkou tohohle těžko uchopitelného snímku, který je vším, jen určitě ne, ztrátou času.(15.3.2015)

Film jsem si pustila s tím, že jsem vůbec netušila o čem bude... Začátek by se dal hodnotit průměrně až mírně nadprůměrně a občas jsem se i zasmála. Ale vše skončilo ve chvíli kdy Mona držela nad Dusty kladivo a já si v hlavě říkala: "to přece neudělá" a ona to udělala. Od té doby jsem si říkala, že je to pěkná blbost. Ale ačkoliv je Katherine má oblíbená herečka musela jsem se podívat do konce, navíc mě celkem zajímalo, jak to vše dopadne.(27.2.2015)

Tak jako říkám, že do doby než se ve filmu začalo mluvit o těhotenství a přišlo na vydírání, docela jsem se bavil. Mohlo to být tak 20 minut? Půl hodinky? No nevím přesně, ale vím jistě, že dlouho to netrvalo. Jediné co vidím jako pozitivum je, že nemám doma takovou "supr" manželku jako Don, jinak bych to musel zřejmě na chloupek stejně vyřešit... Slabota za 50%(12.5.2015)

Nápad - skvělý, atmosféra - dobrá, herecký výkony - úděsný. Manželka, která má vše do vteřiny naplánováno je skvělá, ale Heigl mi do toho herecky prostě neseděla - fyzicky ano, ale herecký výkon ne. Atmosféru "dokonalosti" měli dobrou :D :D Ale tak víte jak - většinou to bývá jen zástěrka pro to, co se děje za oponou ;)(17.6.2015)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)