poster

Všude dobře, doma peklo

 • USA

  Home Sweet Hell

 • USA

  North of Hell

  (neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bararich8
  ****

  Povedená šílenost. Pořádně nevím, k čemu to přirovnat (z části možná Pot a krev a vlastně i Univerzální uklízečka), ač je to komedie/drama, místy to moc veselé není a konec taky nedopadl zrovna šťastně (no, jak se to vezme) :). Tak jako tak hlavní role sedla pěkně, Jordana Brewster potěšila. Prostě příjemný film na vyplnění večera, 3,5*.(12.2.2015)

 • peiton
  ****

  Lahkomyseľná čierna snímka narážajúca na problematiku prehnanej až chorobnej cieľavedomosti,ktorou trpí jeden z manželou,v tomto konk.prípade manželka.Pri momentálnom hodnotení tu to vyzerá,že mám vyberané chúťky len ja,či vari sa väčine nedarí stotožniť zo zakrvavenou Katherine Heigl v bielych lodičkách??Sú omnoho horšie snímky kde sa unudíte k smrti,no ja som sa u tohto cítila ako decko,ktorému dajú do pusy cumeľ.Mám rada situácie a také scenáre vo filmoch kedy sa prvotný plán zrúti a jednoduchá vec sa razom skomplikuje.Inými slovami fajnová záležitosť hlavne pre tých z Vás,ktorí majú radi psychycky narušených jedincov.Silné 4 hviezdy.(16.6.2015)

 • TommyDiamond
  ***

  Zajímavé a zábavné. Heigl i Wilson ve svých rolích doslova excelují...Tento film je zněť mnoha žánrů a kdyby se mě někdo zeptal, jaký žánr tento snímek nejvíc vystihuje, asi bych hodně váhal. Podle mě je to buď černá komedie nebo hodně odlehčený horor, ale myslím, že každý si v tom najde to svoje. Já hodnotím třemi hvězdami....(25.5.2015)

 • bearmeedek
  ***

  Černá krimi komedie o rodince, která si plní svůj "americký sen". Manželství Dona a Mony plyne v zaběhlých kolejích, předem vytýčených Monou. To vše až do chvíle, kdy Don začne zcela nevyhnutelně a každodenně ojíždět svou mladou a chtivou prodavačku. Po nutném přiznání se doma zjistíme, kdo je vlastně Mona. Přímý potomek jedné ze Zoufalých manželek a Dextera. Proběhne nutná čístka, při které se dostane do mrazáku i sousedův pes. Po prohlídce nočního stolku manželky se konečně vzmuží i Don a navždy přelstí svou neomylnou polovičku. poznámka 1: - pracovní obleček Mony při porcování milenky byl celkem sympatický. poznámka 2: - ty tři zvuku v začátku závěrečných titulků mě docela naštvaly ...(7.9.2015)

 • Wyrdas
  ***

  Zajímavý film, který mě od začátku do konce nepřestával uvádět v údiv. Tak nějak jsem to prostě nečekal. Svým způsobem to bylo zajímavé a napínavé, ačkoli žádný zázrak kvůli kterému bych to chtěl vidět znovu se nekonal. Mám ale rád špatné konce, protože to je život, ne zkurveně růžovej Hollywood - jak nám Američané tak rádi ukazují svět.(16.2.2016)

 • - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

 • - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace