Every Secret Thing

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 93 min

• castor

Jednou už šláply zatraceně vedle, takže když se v ospalém městě ztratí malá holčička, zájem vyšetřovatelů směřuje k dvěma dívkám, které se před časem vrátily z nápravného zařízení. Nezajímavá detektivka, která nemá špatný námět, ale tvůrci za kamerou působí hrozně pasivně. A moc se nepředvádí, abychom byli spravedliví, ani herci před kamerou. Nemá to atmosféru, chybí tah na bránu. Dokumentaristka Amy Berg jednoduše neoslovila. Dobrý režisér zvládne napumpovat napětím i jízdu na eskalátoru, jenže tady to nevyšlo. Divák nemá jakýkoliv důvod si tohle drama znovu pustit. Teda možná pokud by mi DVDčko donesla Elizabeth Banks – v prádle a s jiným účesem.(31.7.2015)

Ten příběh není špatný, ale v podstatě od začátku tak nějak tušíte, že to, co se stalo, nebylo tak, jak je to prezentováno. A co si budeme povídat, ono zase nezbývá tolik možností, jak by to mohlo být provedeno. Co celkem oceňuji, to je finále, které je pořádně sžíravé a které ukazuje, že hrdinou může být každý.(25.8.2015)

• kecal

Dlouhé nic a přitom je příběh celkem zajímavý, jen se prostě režisérce nepovedlo ve mě vzbudit prakticky žádnou emoci. Žádná z postav mě nezajímala, snad až na již několikrát zmiňovanou Danielle Macdonald. Herecké výkony to stejné, ta jediná trochu zajímavá postava, byla spíš dobře napsaná, než zahraná.(24.7.2015)

• Mesmeric

Takže si to shrneme - nuda, nuda, nuda, nejhloupější flashbacky vůbec (teda pokud jejich účel bylo udělat z diváku debily, tak dobrá práce), nuda, nuda a ještě nudnější rozuzlení. Jo a to jsem ješět nezmínil hlavní účinkující, která si asi spletla natáčení s fitkem, kam měla mít namířeno. Nedívejte se na to, promrdáte 93 minut svého života.(22.8.2016)

• Morholt

Dobře vymyšlené, výborně zahrané, ale mizerně zrežírované. Film postrádá emoce, chybí gradace, která by se k pátrání hodila a celkové vyznění je unavené. Vše částečně zachraňují herci, přičemž prim hraje tan nejméně známá ze všech zúčastněných hereček, Danielle Macdonald. Tlustou svini v jejím podání jsem spolehlivě nenáviděl. 30%(27.7.2015)