Every Secret Thing

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 93 min

Ten příběh není špatný, ale v podstatě od začátku tak nějak tušíte, že to, co se stalo, nebylo tak, jak je to prezentováno. A co si budeme povídat, ono zase nezbývá tolik možností, jak by to mohlo být provedeno. Co celkem oceňuji, to je finále, které je pořádně sžíravé a které ukazuje, že hrdinou může být každý.(25.8.2015)

• Morholt

Dobře vymyšlené, výborně zahrané, ale mizerně zrežírované. Film postrádá emoce, chybí gradace, která by se k pátrání hodila a celkové vyznění je unavené. Vše částečně zachraňují herci, přičemž prim hraje tan nejméně známá ze všech zúčastněných hereček, Danielle Macdonald. Tlustou svini v jejím podání jsem spolehlivě nenáviděl. 30%(27.7.2015)

• jojinecko

Ten námet nie je márny,ani kniha byť nemusí, ale niekde sa stala chyba... Herecké obsadenie je OK, asi to bude v scenári a najmä réžii, pretože váha toho o čom ten film hovorí nie je priamo úmerná diváckemu záujmu (aspoň v mojom prípade). Celé je to také nemastné neslané, bez šťavy, drivu, atmosféry, NIEČOHO... škoda, pretože námet bol silný!(22.9.2015)

• kecal

Dlouhé nic a přitom je příběh celkem zajímavý, jen se prostě režisérce nepovedlo ve mě vzbudit prakticky žádnou emoci. Žádná z postav mě nezajímala, snad až na již několikrát zmiňovanou Danielle Macdonald. Herecké výkony to stejné, ta jediná trochu zajímavá postava, byla spíš dobře napsaná, než zahraná.(24.7.2015)

• verbal

Představte si prototyp té nejodpornější prasnice, jakou dokáže splácat snad jen opravdu patologická kombinace narušené lidské genetiky, přepálených hranolků a přeslazených produktů firmy Kokakola. Prasnice, ze které by se poblil a s hysterickým jekotem před ní zdrhnul i nejotrlejší mrchožrout a těm nejúchylnějším zoofilům by z ní panicky zalézaly koule do břicha. Máte? Tak, a teď si představte, že takové stokilové bizáro a výkvět žumpové estetiky musíte devadesát minut sledovat v otravně užvaněné, ultimativně nudné a naprosto neoriginální rádoby detektivce se zcela tupokundoidním vyústěním, co vypadá hůř než amatérské, na mobil s VGA kamerou natočené tulení porno. Uděláte rozhodně lépe, pokud si místo toho pustíte raději kovadlinu na nohu nebo tak …(26.7.2015)