poster

Every Secret Thing

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • angloumene
  ****

  Dvě dívky, které si snad ani nemohou být více nepodobné. Jedna obézní, výřečná a toužící po pozornosti. Druhá takřka anorektická, zamlklá a uzavřená. Přesto je pojí společné pouto. Tím poutem je vražda nemluvněte. Když se po letech ztratí další dítě, začínají se objevovat důkazy, že ani tentokrát není tato dvojice zcela mimo hru. Následné rozplétání pravdy diváka baví, i kvůli dvěma časovým rovinám, ve kterých se příběh odehrává. Děj samotný sice neohromí originalitou, ale netradiční pojetí i hlavní postavy dodávají spád. Celkově se jedná o takový ten malý velký film, který může zaujmout tak trochu jiným přístupem.(22.6.2017)

 • Mesmeric
  *

  Takže si to shrneme - nuda, nuda, nuda, nejhloupější flashbacky vůbec (teda pokud jejich účel bylo udělat z diváku debily, tak dobrá práce), nuda, nuda a ještě nudnější rozuzlení. Jo a to jsem ješět nezmínil hlavní účinkující, která si asi spletla natáčení s fitkem, kam měla mít namířeno. Nedívejte se na to, promrdáte 93 minut svého života.(22.8.2016)

 • castor
  **

  Jednou už šláply zatraceně vedle, takže když se v ospalém městě ztratí malá holčička, zájem vyšetřovatelů směřuje k dvěma dívkám, které se před časem vrátily z nápravného zařízení. Nezajímavá detektivka, která nemá špatný námět, ale tvůrci za kamerou působí hrozně pasivně. A moc se nepředvádí, abychom byli spravedliví, ani herci před kamerou. Nemá to atmosféru, chybí tah na bránu. Dokumentaristka Amy Berg jednoduše neoslovila. Dobrý režisér zvládne napumpovat napětím i jízdu na eskalátoru, jenže tady to nevyšlo. Divák nemá jakýkoliv důvod si tohle drama znovu pustit. Teda možná pokud by mi DVDčko donesla Elizabeth Banks – v prádle a s jiným účesem.(31.7.2015)

 • hansel97
  ****

  Velmi kvalitně zpracovaná kriminálka, díky níž naprosto chovám obdiv k spisovatelce Lauře Lippman za vymyšlení tak skvělého příběhu a scenáristce a režisérce Amy Berg za to, jak skvěle tohle mistrovské dílo přenesly na obrazovku. Způsob jakým tu totiž příběh byl vyprávěn byl vynikající. To jak byly prostříhané flashbacky i vyprávění postav, mělo neuvěřitelný styl a celková temná atmosféra se také vydařila, i když to na mě nejspíš tak působilo jen díky tomu, že šlo o vraždy dětí. A ještě by to chtělo potlesk pro Danielle Macdonald (na čsfd ani není), protože žádnou postavu jsem tak dlouho ve filmu nenáviděl tak moc jako její. Když jsem její postavu Alice viděl na obrazovce, chtělo se mi jí většinou 100x profackovat, ale naštěstí jsem se udržel, jinak bych si zase rozbil obrazovku. Každopádně beru jako umění, dotáhnout ztvárnění filmového zloducha k tomu, že vás diváci naprosto nenávidí.(23.7.2015)

 • Aljak
  ***

  Taká škoda - scenár parádny, ale to spracovanie dosť priemerné. Obrovský potenciál na kvalitný psychologický film zostal akosi nevyužitý a z celého toho skvelého základu sa napokon vyvinula len priemerná kriminálka. Postavy boli zaujímavé a priam si vyžadovali, aby v nich boli dôslednejšie vykreslené psychologické pochody. Nuž, celkom to zamrzí, keď taký scenár so skvelou takmer mysterióznou zápletkou zostane takto nerozkvitnutý...(27.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace