Nick (Jared Leto), bývalý americký voják trpící posttraumatickou stresovou poruchou, je v 50. letech minulého století vězněn v japonské Ósace. Zde pomůže k útěku spoluvězni Kiyoshimu (Tadanobu Asano), členovi jakuzy. Po propuštění navazuje přes Kiyoshiho kontakty s japonským podsvětím a stoupá v hierarchii jakuzy jako nelítostný zabiják, který se nezastaví před ničím. (mac000)

Elessar.

Nuž taká netflixovina, ale nič proti tomu. Jared Leto dostáva ani nie od začatia úvodných titulkov slušnú nakládačku.  To je poetic cinema. Jedná sa o fiktívny príbeh podobnej scémy akej sme videli milión krat, ale pozerá sa na to dobre. Uhladené. Primerane tmavé, tak ako to majú mnohé filmy vo zvyku. Tak na večer. Navyše má to parádnu atmosféru. A to sa vyplatí. Každopádne nie je to žiadna pecka, ako by sa možno čakalo, ale tým ako je pre tuzemských ľudí zaujímavá iná kultúra tak, považujem to ako "príjemné" osvieženie žánru. ()

tyzmrde

drsný film, krvavý, netlačí moc na pilu a je nekompromisní. I tak mě to ňák nebavili, chtělo by to spíš víc přitlačit na akci a hlavně na story. ()

Kushina

Bývalý kapitán americké armády se v japonském vězení seznamuje s členem yakuzy, kterému zachraňuje život a tím dostane jeho život jiný rozměr. Jako poděkování ho dostává z vězení a nabízí mi práci, jako první bílý muž si s těžkým úkolem celkem lehce pohrává a rychle se učí, jaká jeho role v japonské mafii vlastně je. Jared Leto zahrál tuto roli opravdu perfektně. Všemu dává větší šťávu boj 2 gangů, které bohužel pro Jareda nekončí mile, ale takový je zkrátka život f Mafii. 65% ()

v.indruchova

Hlavní postava zajímavé obsazení, ale postava nebyla propracovaná. Člověk se do ní nedokázal vžít, ani ji nějak zvlášť pochopit. ()

cobislav

Velmi mě baví tato ponurá atmosféra, kde bravurní Leto většinou pouze bezmimičně kouká a přesto to vypadá dobře. 77% ()

HScy

Již třetí Netflixovský film, který jsem v poslední době viděla a opět další sklamání. Vždy docela zajímavé téma, ale pokaždé nedotažený příběh, s velmi špatnou režijí. Navíc Jared Leto a jeho kamený výraz ala snaha o zabijácký kukuč se opravdu nepovedl. ()

Ruslan

Těšil jsem se na film z prostředí Jakuzy, ale ve finále spíše převládá zklamání. Hlavní postava byla neskutečnej nesympatickej zmrd + jsme se nedozvěděli nic o jeho minulosti. Takže celkově dost plochej a nerozvinutej příběh, kde chyběl jakejkoliv zvrat. 55%. ()

nevergiveup

Nikdy jsem nebyl zastance toho boomu, který v poslední dekádě vznikl kolem Jareda Leta. Mám rád jeho muzika ale fanoušek jeho jako herce jsem nikdy nebyl, spíše naopak. Pro mě byl tohle asi prvni film, ve kterém hrál a pozitivně mě zaujal. Ani nedovedu říct, co mne na filmu zaujalo- asi nějaké očekávání, co bude dál od první minuty až do konce. Zajímavé prostředí, soundtrack, pěkné herecké výkony. A Leto si tim u mne ziskal jisty respekt. 75% ()

Pompeius

Zajímavý námět, režisér také své řemeslo ovládá, ale co je to všechno platné, když to stojí na strašně chabém scénáři. Nepřekvapuje, že je to z produkce Netflixu, je to jeho typický model: na první pohled zaujme, ale ve skutečnosti divácky neuspokojivý průměr až podprůměr. ()

mdf

Asi parodie na mafiánské filmy o yakuze,která se moc nepovedla.Dlouhosáhlé klišé vyprávění,kterak se bílý kluk dostane do jedné rodiny s kamennou tváří. ()

Jared Leto si zahraje Andyho Warhola

Jared Leto si zahraje Andyho Warhola

22.09.2016

Vrátit se po čtyřleté pauze oscarovou rolí zní nemožně, právě to ale dokázal Jared Leto. Od Klubu poslední naděje jsme ho pro změnu neviděli tři roky, než se objevil jako Joker v Sebevražedném oddílu… (více)

Tom Hardy: zpátky do postapo Austrálie

Tom Hardy: zpátky do postapo Austrálie

05.11.2013

Přestože natáčení Mad Max: Fury Road skončilo už loni v prosinci, do dnešního dne jsme viděli jen pár fotek z natáčení. Dokonce ani na Comic Conu film nebyl propagován, i když to mnozí fanoušci… (více)

Tom Hardy ve službách Miikeho a jakuzy

Tom Hardy ve službách Miikeho a jakuzy

10.06.2013

Ó ano, tady poteče krev. Japonský řezník Takashi Miike se na stará kolena připravuje na svůj anglicky mluvený debut. A vykročil správnou nohou, protože si vybral scénář, který se v roce 2011 ocitl na… (více)