28-ročná Megan (Keira Knightley) má zamestnanie, ktoré nie je primerané jej vysokoškolskému vzdelaniu, a prechádza urputnou krízou poškolského veku. Je vhodená do života dospelých, bez kariéry, motivácie či plánov o svojej budúcnosti, a tak pohodlne zostáva v úzadí, zatiaľ čo jej priatelia dosahujú rôzne míľniky a oslavujú nové a nové úspechy. Keď ju jej stredoškolská láska Anthony (Mark Webber) požiada o ruku, Megan spanikári, no naskytne sa jej nečakaná príležitosť na útek. Na týždeň sa skryje v dome jej novej kamarátky, šestnásťročnej Anniky (Chloë Grace Moretz), a jej životom unaveného slobodného otca Craiga (Sam Rockwell)... (figliar)

mikessc

Nejak som sa na tom ani nerehotal ,len som sa s usmevom pozeral ,ze co sa to deje. Moc nechcem spoilerovat ,ale tu zapletku som necakal co vznikla. ()

IZFNP

Jednoduchý filmík, ktorý ťaží zo svojej nenáročnosti a príjemnosti. Motívom blízke celej jednej generácii dneška, obsadením kvalitné a scenáristicky prekvapivo priamočiare. Nemusí každý film ašpirovať na Oscara, i tieto jednoduché filmy na jesenné večery sú potrebné. ()

vodkasesemte

Todle jsem nekomentoval, děláte si ze mě prdel? Vždyt jsem to viděl už před pul rokem a byl jsem z toho unešenej! A zamiloval si kromě Keiřičky i Sama Rockwella! The Laggies are a disease caused by chronic masturbation. No I heard hes missing school because he got the laggies - I am such a shitty person - I m my own animal - Its like a rite of passage - I had a good feeling about you - That makes our of if - Go for it - What are you up to? - I am so all for that - Pretend to care about me for like 10 minutes? - Ventriloquism - Doing cheers is cheesy - Touch glass to glass - Thats really something - But in terms of my life is more like just a second to get my shit together - Swimming naked in that nasty pool - Where xou teo been? - Thanks for knoking. I would be polite. Thats the rulez - Can I complain to you? I , soo fucking stressed out right now, all I want is a drink - Are you go to win? I hope so, cause it would kill me to see mother separated from her guns - Dont slip - We are about closing. Thats perfect about aour needs. We just want couple (round) of shots. - Doing cheers is cheesy, so if you need to touch glass to glass, use my watch. So do I - You have time for another? Twist my arm. - What up with…? Its friend – friend privilege. In this moment she doesnt need him to be smart. - At least she didnt end uo paying attention to me, could be worse - My responsibility, I dragged you out - Well, I love having you, you know - I dont even know why those other chicks are even gonna bother to show up. - I m such a shitty person - I havent felt connected to anyone I ve flirted with - It was mix-up. They are not pressing charges - Its our way bringing them ubto it - I m a snake thats been dragging my old skin around with me. I m dropping out of the group. 2016-02-01 - (proč ta holka balila kluka? Jinak to bylo v olrajtu) ()

r007

Pro mě celkem průměrný film,sice se zajímavým příběhem, ale některé postavy byly nemastné neslané. Navíc Keira nepatří k mým oblíbeným herečkám, spíš naopak. Líbil se mi Sam a Chloe. ()

zigy

Netuctová romanťárna o vztazích a životě, trošku víc pro ženy než pro chlapy, ale díky tomu, že si na nic nehraje, a za pár dobrých nekorektních fórků, si zaslouží palec nahoru. Nic převratného ale nečekejte, jen slušný standard. ()

PepusGi11._

Velice klidnej,příjemnej,relaxační film,krásně jsem se u něj uvolnil a popřemýšlel si....Příjemné herecké obsazení,bylo fajn po dlouhé době vidět Keiru i někde jinde,než v pirátech z Karibiku,já ji vlastně ani z jiného filmu neznám,takže jsem se velice těšil...Spolu s Chloe Moretz vytvořili skvělé herecké duo :)...Hudba v pozadí byla skvělá,opravdu se do toho filmu hodila....Trošku sem se bál,že zkazí konec,ale dopadlo to nakonec tak,jak jsem si přál....Postupem času jsem si víc a víc přál,aby to ještě neskočilo....Veliká spokojenost..... ()

Veeria

Pohodový film. Přidanou hodnotu vidím v Keiře, která tento snímek obohatila svou přítomností. A zahrála to moc dobře, komediální stránka jí taky sluší a hezky se na ni dívá. :) Zejména scéna s želvou, to mě pobavilo :D A spolu se Samem tvořili milé duo. :) ()

Cor-Angar

Sám se divím, ale sedlo mi to tak, že 4* mi prostě přijdou málo. Sam je klasicky skvělej, Chloe docela zaujala a na Keiru bych se vydržel dívat ještě další hodinu. Občas film nemusí být kinematografický zázrak aby zanechal dojem. Pro mě nejvíc feel good movie za hodně dlouhou dobu (a to jsem nedávno viděl We bought a Zoo) ()

Pythonator

Chloë a Keira v jednom filmu? To je lepší než dokonalé porno. Opravdový herecký koncert plný rozkošných tváří. Ale to je asi tak všechno. Jinak je to tuctový romanťák, co zaujme akorát tak herečkami a jednou pohublou želvou. ()

TwilightAC

Velmi příjemná podívaná. Skvěle zahrané, se špetkou romantiky a větší špetkou vtipu. Mam pocit, že první část filmu se dotkla mého postpubertálního já, zatímco druhá mi udělala na čele vrásky, neb bych si už mohla uvědomit, co chci. 89%, ale dám 5* za Kieru ()

studentice

Příjemná podívaná. Film mi svým obsahem měl co říct, protože mám pocit, že sama nevím, kam směřuji a co přesně od života chci. Líbilo se mi herecké obsazení, ale ten hollywoodský happyend mě zklamal. Fajn oddychová jednohubka. PS: Keiru Knightely mám film od filmu radši a Sam Rockwell je prostě sexy:) ()