Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Megan je fakt priserna zenska na zabiti, ktera nevi, co chce.... Ale vi, co nechce. Delat veci, ktera by podle druhych delat mela, chovat se jako dospela. Tvarit se, ze vsechny ty sileny veci, kteri ti dospeli delaji, jsou v poradku, i kdyz nejsou.(3.1.2016)

Všetci v tomto filme boli tak trošku strelení, snáď len tá mládež sa na svoj vek chovala normálne. Svieža romantická záležitosť s krásnou Keirou a skvelým Samom. Bavila som sa. Project 52 Films by Women (31.12.2016)

Ideální dávka feeling good příběhu, ve kterém se asi většina z nás najde. Zároveň je to přesně ten druh filmu, u kterého od začátku víte, jak skončí, ale to ničemu nebrání, protože to tak stejně každý chce a protože to je to, co od "rádoby podivných" indie romanťáren očekáváme. 8/10(5.11.2015)

Laggies asi nebudou jednou z těch uchopitelnějších "přerostlý děcko potká regulérní děcko" dramedy, ale mně tahleta kombinace švihlosti a záměrný neohrabanosti zkrátka sedla. Protože film, co se soustavně dostává do těch nejvíc klišé situací, aby je řešil všelijakýma, jen ne klišovitýma způsobama...? To je prostě VONO! Sam Rockwell opět nemá chybu, jako ostatně vždycky poslední dobou.(7.1.2015)

Milá odechovka pro klidné večery. Příběh dívky/ženy, která se ještě hledá a neví, co od života chtít a očekávat. Tohle jí pomáhají si ujasnit jedna puberťačka a její otec, nebo spíš jí pomohou ujasnit, co vlastně nechtít. Film, kde všechny hlavní postavy (Keira, Sam, Chloe) jsou sympatické a film, který vám nakonec vykouzlí úsměv na tváři.(19.2.2015)