Reklama

Reklama

VOD (1)

Boxerský veterán Sailor O'Connor (Dominic Purcell) z ringu nikdy neodcházel poražen. Tragédie, která zasáhla do jeho života, ho ale úplně zlomila. Když se mu po dlouhé době naskytne příležitost znovu se utkat v boxerském zápase, jde do toho. Jeho protivník je mladší a rychlejší. To ale Sailora, kterého podporuje jeho starý tým (Michael Ironside a James Caan), v žádném případě neodradí. Aby v brutálním zápase plném krve obstál a silného soupeře porazil, bude muset nejprve přemoci démony ve své vlastní hlavě. Ve vedlejších rolích filmu se představují Louis Gossett Jr., Kim Coates, Famke Janssen a speciální host Freddie Roach. (Bontonfilm)

(více)

Recenze (25)

montel 

všechny recenze uživatele

Sailor O'Connor (Dominic Purcell) je bývalý boxer, který rukavice pověsil na hřebík před pár lety a teď se živí jako svářeč. Nyní má ale před sebou novou výzvu. Dvacetiletý nadějný boxer King (Izaak Smith) čekající se svou ženou rodinu, hledá soupeře a promotér zápas nabídne Sailorovi. Ten nabídku přijímá, protože chce své umírající matce splnit poslední přání. V ringu tak proti sobě stojí dva muži, rozdílní nejen generací, ale také houževnatostí, rychlosti a silou a nikdo nechce prohrát...Chvílemi vzrušující, chvílemi užvaněné, pak zase zábavné a pak zase uspávající. Celkově tedy těžký průměr s melancholicky vypadajícími herci. Jakmile jsem viděl staříka Louise, nevěřil jsem jaká doba už uplynula od jeho béčkových hitů, kde hrál s Lundgrenem nebo Norrisem. 50% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TO NEJLEPŠÍ CO MŮŽEME UDĚLAT, JE ODPUSTIT SOBĚ SAMÝM...“ /// Sailor O'Connor – všichni ho chtěli poslat k zemi a všichni to chtěli vidět. Teď boxuje poslední zápas. 5.kolo… STŘIH - ,,Mami?“… V druhým rohu mladej King. STŘIH - … neboj, není to žádnej střihovej pořad. Jen během jednoho mače vodvyprávěj celej příběh. 8.kolo – těhotná Peg má bolesti… Příběh těch dvou boxerů a těch, co k nim patřej. Zřejmě bych měl fandit oboum (nebo nikomu?). Zvláštně poskládaný dramatický drama, který má silnej ten boxerskej závěr, ale bacha – je to jen půlka děje. Tím vostatním je příběh, kterej to finále má udělat dramatický dvakrát, ale nějak mě to nevzalo. Asi proto, že s nima nejsu životně propojenej. Neva, k těm 3* se to dost blíží. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Fotr mě za mlada uspal. (Pěstí.) 2.) Rád sleduju příběhy o vině a odpuštění. A když se v nich boxuje… /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

papadoce 

všechny recenze uživatele

Veľmi, ale veľmi slušná dráma plná ľudských osudov prepletená boxérskym zápasom. Čo je pre mňa najväčším prekvapím, že Dominic Purcell sa vôbec nestratil v žiari hereckých výkonov Jamesa Caana alebo Famke Janssen. On normálne hral a ja som mu to celé uveril. Keby to tu miestny filmový odborníci hodnotili trochu vyššie, asi by som dal len trojku, ale keď vidím to nezaslúžené nízke hodnotenie tak dávam 4 nech nežerem. Je to naozaj dobrá športová dráma. ()

Facerr 

všechny recenze uživatele

Zoufalství v ringu. A k tomu sympaťák Purcell, kterej svejma smutnejma očima a bezvládným tělem s boxerkama na rukách celý to zoufalství ještě umocňuje. Po Rockym asi už nejde natočit dobrej boxerskej film, aniž by se někdo neopičil. Tudíž místo klasickýho sledu událostí, kdy se prohrává, aby se vyhrálo, tady probíhaj jenom dva fighty. Jeden mezi provazama a druhej na psychologický rovině formou flashbacků, který postupně dávaj dohromady jednu velkou osobní tragédii. Na mě moc smutný, ale za ty tři hvězdy to snad stálo. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pro mě docela příjemné překvápko. Předně mě zaujal styl vyprávění, kdy příběh nekončí závěrečným povinným zápasem, ale de faacto jím začíná a mezi jednotlivými koly se divák dozvídá o událostech, které ke klání vedly. Bavila mě i absence záporáka, kdy se tvůrci snažili dát oboum boxerům podobný prostor a vyprávět jejich příběh. Je pravda, že se tu trošku tlačilo na pilu při hraní na city, ale dalo se to unést. No a konečně mi sedlo obsazení, kdy i můj neoblíbenec Purcell zahrál ucházejícím způsobem. Jen Kim Coates mi dělal v roli kněze trošku problémy. Pořád v něm vidím týpka, kterému zarazil Hallenbeck v Posledním skautovi frňák do mozku. Ale jinak spokojenost. 75% ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama