Reklama

Reklama

Boxerský veterán Sailor O'Connor (Dominic Purcell) z ringu nikdy neodcházel poražen. Tragédie, která zasáhla do jeho života, ho ale úplně zlomila. Když se mu po dlouhé době naskytne příležitost znovu se utkat v boxerském zápase, jde do toho. Jeho protivník je mladší a rychlejší. To ale Sailora, kterého podporuje jeho starý tým (Michael Ironside a James Caan), v žádném případě neodradí. Aby v brutálním zápase plném krve obstál a silného soupeře porazil, bude muset nejprve přemoci démony ve své vlastní hlavě. Ve vedlejších rolích filmu se představují Louis Gossett Jr., Kim Coates, Famke Janssen a speciální host Freddie Roach. (Bontonfilm)

(více)

Recenze (25)

kaylin 

všechny recenze uživatele

On to vlastně není až tak špatný film. Využívá zajímavě střih a skladbu jednotlivých scén, ale práva tahle nakonec vede k tomu, že je film moc rozsekaný a je celkem těžko stravitelný. Na druhou stranu je vidět, že Dominic Purcell přece jen trochu umí hrát a že si ho ještě oblíbím, ač jsem ho nemohl dlouho vystát. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pro mě docela příjemné překvápko. Předně mě zaujal styl vyprávění, kdy příběh nekončí závěrečným povinným zápasem, ale de faacto jím začíná a mezi jednotlivými koly se divák dozvídá o událostech, které ke klání vedly. Bavila mě i absence záporáka, kdy se tvůrci snažili dát oboum boxerům podobný prostor a vyprávět jejich příběh. Je pravda, že se tu trošku tlačilo na pilu při hraní na city, ale dalo se to unést. No a konečně mi sedlo obsazení, kdy i můj neoblíbenec Purcell zahrál ucházejícím způsobem. Jen Kim Coates mi dělal v roli kněze trošku problémy. Pořád v něm vidím týpka, kterému zarazil Hallenbeck v Posledním skautovi frňák do mozku. Ale jinak spokojenost. 75% ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TO NEJLEPŠÍ CO MŮŽEME UDĚLAT, JE ODPUSTIT SOBĚ SAMÝM...“ /// Sailor O'Connor – všichni ho chtěli poslat k zemi a všichni to chtěli vidět. Teď boxuje poslední zápas. 5.kolo… STŘIH - ,,Mami?“… V druhým rohu mladej King. STŘIH - … neboj, není to žádnej střihovej pořad. Jen během jednoho mače vodvyprávěj celej příběh. 8.kolo – těhotná Peg má bolesti… Příběh těch dvou boxerů a těch, co k nim patřej. Zřejmě bych měl fandit oboum (nebo nikomu?). Zvláštně poskládaný dramatický drama, který má silnej ten boxerskej závěr, ale bacha – je to jen půlka děje. Tím vostatním je příběh, kterej to finále má udělat dramatický dvakrát, ale nějak mě to nevzalo. Asi proto, že s nima nejsu životně propojenej. Neva, k těm 3* se to dost blíží. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Fotr mě za mlada uspal. (Pěstí.) 2.) Rád sleduju příběhy o vině a odpuštění. A když se v nich boxuje… /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Kaka 

všechny recenze uživatele

Má to být drama jako trám a místo toho je to nudná vzpomínkovka o vykoupení a bolesti plná patosu, spirituálních keců mimo mísů a zahozených hereckých es. Přitom staré pušky jako Caan a Ironside jsou bez debat plastičtí a nepřehrávající. Bohužel překvapivě Janssen a Purcell jsou pravý opak. Navíc promotaný scénář potřeboval lepšího stříhače a ne tohohle patlala. Je to škoda, protože třeba scény kdy matka řeší s knězem víru mají zajímavou výpovědní hodnotu i šmrnc. Momentky z ringu dnešní standard. Veškerou dostupnou syrovost tvoří hlavně zvuk a nascvícení - rutinna. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Je to taká tá jasná priemerná záležitosť. Herci dobrí, ale žiadna extra sláva, rovnako tak ich podané herecké výkony. Príbeh síce celkom kvalita, ale o dialógoch by sa už dalo polemizovať. Hudba ušla ale taká tá nemastná neslaná. Ja som sa miestami nudil, miestami sa mi to naozaj páčilo, sem tam boli hluché miesta. Ono by sa dalo povedať, že to nieje snímka pre všetkých, musíte mať naozaj tento štýl filmu radi, inak to pre vás ani nič moc nebude. Takže presne takej skupine ľudí by som to doporučil. Dej celkom odsýpa, ale čo na tom keď finále snímky je už vopred jasné. Ja som od toho až tak nečakal a to bolo podstatné, že moje očakávania boli v podstatne naplnené a nedostavilo sa ani nijaké potešujúce prekvapenie. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama