Poker Night

• USA Poker Night

Stan Jeter (Beau Mirchoff) sa stal novým detektívom v mestečku Warsaw v Indiane. Práve sa mu skončila poučná pokerová noc, v spoločnosti svojho veliteľa Calabresa (Ron Perlman) a ďalších špičkových kriminalistov pôsobiacich v tomto mestečku. Stačilo však malé zaváhanie a on sa stáva bezmocnou hračkou v rukách psychopata v maske, zatvorený v akejsi pivnici. Aby si zachránil život, musí si spomenúť na všetko, čo sa počas onej noci od svojich oveľa skúsenejších kolegoch naučil, zopakovať všetky ich finty, ktoré by mu mohli pomôcť, a zároveň sa vyhnúť chybám, ktoré takmer zahubili jeho mentorov. Ak bude chytrejší ako jeho väzniteľ, má šancu vyslobodiť nielen seba, ale aj ešte niekoho, na kom mu nemenej záleží... (beso74)

Maraboy

Asi bych to zařadil mezi top 10 krimi co jsem viděl ,dobrý promyšlený příběh co nepřestává překvapovat když jsi myslíte že jste to prokoukli je to zase trochu jinak. Ten film by snad mohl mít 3 alternnativní konce kdy by mohl skončit a stále by byl skvělej. Stojí za shlédnutí ()

Kassandra

Tak tohle byl ovšem celkem luxusní, i když možná trochu béčkem zavánějící thriller. Velmi mě překvapil a velmi potěšil, jsem ráda, že stále vycházejí i filmy s pořádnými zápletkami. ()

Saxos

To co se celou dobu po kouskách dozvídáte, se na konci spojí v celek. Chvílemi jste rádi, že si odpočinete u karetního stolu. ()

Ankhas

Příběh není nic revolučního, ale ultra úchylně záporné postavy a hodně netradiční způsob vyprávění, dělají z tohoto filmu jeden z nejzajímavějších thrillerů minulého roku. 7/10 ()

Acinore

Nějak nevim co si o tomhle filmu myslet. Napodobuje spoustu známějších a úspěšnějších filmů... taková slátaninka. No klidně by se dalo hodnotit i 5*, ale něco mi na tom prostě nesedí :-D každopádně všichni hráli skvěle, o tom žádná :) ()

pouzivana

Opravdu dobrý nápad, škoda jen, že je nedotažený. Chtělo to, aby se toho ujal někdo zkušenější a trochu to doladil. Zajímavý film, který rozhodně stojí za zhlédnutí, ale něco tam prostě chybělo. ()

cartyci

Príbehy čo majú pomôcť nováčikom.Námet určite zaujímavý a rovnako aj dej,Pre mňa to nebolo až tak prekombinované ako je spomínane.Koniec ukončený veľmi zaujmavo,Určite treba pozrieť. ()

LaaYosh

V celku průměrnej film. Bylo tam dost nelogických momentů ( např. přilepit borca sekunďákem na zeď a myslet si, že se z toho nedostane, když mu jde o kejhák .... no nevím, nevím). 50% ()

pyromantik

Keby to bol áčkový film, dostal by odo mňa 5. Nikdy by ma nenapadlo, že využitie sekundového lepidla môže byť také všestranné. ()

Mykie

Že by se nám tady klubala nová hororová/thrilerová série? Pokud bude pokračovat v podobném duchu a formě jako Poker night, tak proč ne. Výborný krimi thriller s opravdu luxusním záporákem a maskou. Musím přiznat, že ten film je tak dobrý asi opravdu jen díky hlavnímu antagonistovi, ovšem jen pokud je v masce. Jízlivé poznámky, zvrhlé chutě, komediální vystupování a mrazivé koncovky plus spousta hnusu, za nějž byste ho nejraději nakopali do koulí a pohoupali na nejbližším stromě. K tomu připočtěte fajn vedlejší herce (Ron Perlman a Titus Welliver!) a máte tady pohodové překvapení a mrazivé pokoukání jak vyšité. Na debut hodně dobrá podívaná. Hlavně nezapomenout stanovit si jasné cíle. ()

hujerita

Paráda, super a výborne, tak toto som nečakal a náramne som sa bavil. Záver si mohli tiež odpustiť (čo keby náhodou druhý diel :-))) ale inak fakt ma milo prekvapil celý film. Bubák síce nebol super bubák, čo bolo možno na škodu a to WHY??? to mi časom došlo skôr ako sa začalo odhaľovanie. Inak Ron Perlman a jeho Fuck You je úplne absolútne neskutočné :-)))). Koľko je potreba sekundového lepidla na prilepenie jedného človeka k stene??? VEĽA!!! :-D ()

pvt.Davids

Neuvěřitelnej - storytejl - prošpikovanej černým humorem - Prostě Pecka - 90% (mohlo to končit tím vězením) ale chápu že u těch chytřejších musíte dělat že neexistujou. ()