Genšiken nidaime (TV seriál)

• Japonsko

げんしけん 二代目

• Japonsko

Genshiken nidaime

Genshiken Second Generation

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2013, 13x24 min

Genshiken generation next se rozjíždí velice slibně, bohužel postupem času seriál těží zejména z postav původního Genshikenu a nikam se neposunuje. A hodně dílů je naprosto o ničem. Takže po počátečním nadšení převažuje lehké zklamání.(15.9.2013)

Toto už je prakticky klasické školské anime plné štebotavých dievčatiek. Realita otaku komunity sa kamsi vytratila. A Ogiue má úplne ale naozaj strašidelne tuctový účes. No katastrofa :-). Jediné čo mi pripomenulo sentiment pôvodného seriálu je Madarame a jeho smutná romanca. Zvyšok mohol vyjsť pod úplne iným názvom.(15.1.2015)

• Ceres

Genshiken 2nd Generation je totální ztráta času, a to i přes to, že se objevují i postavy z předchozí "generace", původního Genshikenu. Nové postavy jsou nezábavné, humor zcela chybí, Madarame má jiného dabéra, takže totální průser. To, co jsem měl na Genshikenu rád, je pryč. Od začátku je to fail.(23.5.2014)