Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

• Marze

Už dlouho jsem neviděl po deseti letech tak zastaralý dokument. (" k cestování můžeme využít navigaci v mobilních telefonech"). Tyto cestovní rady působí jako banalita. Ale podle hodnocení koukám, že také části publika už tehdy přišel tento seriál až příliš instruktážní. Mě celkem rušily i herecké ukázky z filmů.(22.2.2019)

• blitzer

Vzhledem k úrovni služeb v ČR, měl pořad úžasný potenciál něco když ne změnit, tak alespoň sdělit. To se bohužel ani v nejmenším nestalo. Viděl jsem pouze 2 díly (Obsluha a Kuchyně), které byly bohužel naprosto o ničem - pokud zůstanu u tématu těchto dvou dílů, tak doporučuji jakýkoliv díl Ano, šéfe! a dozvíte se o službách v pohostinství daleko víc. Pořad je navíc prošpikován rádoby vtipnými hereckými etudami, které jsou však naprosto amatérsky zaranžované a zahrané. Opravdu skvělá ukázka "účelně" vynaložených prostředků daňových poplatníků (na webu pořadu se tvůrci chlubí tím, že byl spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR).(3.7.2013)