poster

Johnny Worricker: Bitevní pole (TV film)

 • Velká Británie

  Salting the Battlefield

Mysteriózní / Akční / Krimi / Drama

Velká Británie, 2014, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flyboyeda
  ****

  Trpce horkou prichut ma treti dil teto konspiracnni spy serie pro vetsinu zucastnenych. Nelehky je zivot spiona na uteku, zvlast kdyz obeti musi prinaset i jeho blizci. Hure se zacina dychat i jejich vysoce postavenym protivnikum, jak se stahuje opratka, zatimco na svou korist netrpelive cekaji jejich nastupci. Konspiracni praktiky ze vsech moznych uhlu, udel sledovanych ale i sledujicich, to je zhruba obsah tretiho dilu s intenzivnejsi slozkou drama, nez tomu bylo u jejich predchudcu. Celou trilogii jsem si az prekvapive uzil. Pokud patrite mezi fanousky zanru v teto komornejsi a nikam nespechajici forme, nenechte se odradit nizkym hodnocenim od ne vzdy soudnych kolegu, co nejsou schopni ohodnotit film v ramci jeho specifickeho zanru ci kategorie.(19.7.2015)

 • emma53
  ***

  Dneska celkově nepobírám dech a tak ani Helena s Billem, na které jsem se vysloveně těšila, mně moc nepomohli. Je mně líto, ale většinu filmu jsem měla pocit tápající se ženy v politických kruzích, kde bych potřebovala překladatele a nebo alespoň průvodce. Prostě jen prima herci na které se fajn dívalo. Sorry, ale já dnes jen za tři a to ještě spíš za tu druhou polovinu filmu. Zkusím ještě Na straně osm z této trilogie a uvidím, třeba na mě David vrhne paprsek, který mi dopomůže k vyššímu hodnocení. I když jeden čtvereček už dostal.(29.11.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Spíše pokračování jedničky, než nějaké větší dějové navázání na dvojku. Z té se sem přehoupla jen zmiňovaná smrt z pláže, jméno ostrova a Helenina postava. Vracíme se k politickým čachrům v zemi Down Street 10 ale nejen za těmito dveřmi, ale už mi tu bylo nějak navíc přílišno lidského dramatu a vyříkávání si vztahů mezi postavami, což nesedělo k jakémusi špionskému mysterióznu, o které se mělo zřejmě jednat. [SPOILER!] A finální vyznění ála "všechno bylo plánované, dobře jste posloužili a všechno, co se za dva a půl filmu stalo, byla ve výsledku jen fraška, tak pojď domů" mě poměrně zklamalo, čekal jsem něco trochu víc. [/SPOILER] ~ Pokud to ale pojmu jako trilogii, tak na televizní poměry slušná práce, byť s lehce sestupnou tendencí schopnosti udržení pozornosti diváka.(20.4.2014)

 • kaylin
  ***

  Celkově mají na televizní produkci tyhle filmy s Billem Nighym v hlavní roli velmi dobré herecké obsazení. Je fajn vidět herce v takových filmech, že si nenechávají svůj um jen pro velká plátna. Bohužel ani jeden z trojice filmů s postavou Johnnyho Worrickera mě nedokázal skutečně uhranou, a to ani scénářem.(29.7.2015)

 • Honzulik
  ***

  Salting the Battlefield - film, ve kterém hlavní hrdina Johnny Worrickese (Bill Nighy) se svou bývalou přítelkyní Margot (Helena Bonham Carter) cestují po Evropě a snaží se obelstít bezpečnostní služby a pomstychtivého premiéra. Sledována je také rodina a přátelé. Jak tohle vyřešit? Ve filmu není uveden datum, ani název vládnoucí politické strany, ale divák si dovtípí, že se vše motá kolem Tonyho Blaira...Průměrný film, který nikoho nenadchne, ale ani neurazí...(17.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace