Reklama

Reklama

Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat i s neplánovaným těhotenstvím. Zach, jenž vše natáčí na video pro budoucí generace, si na své ženě všimne podivného chování, které oba nejprve připisují stresu, ale brzy je zřejmé, že znepokojující proměny Samanthina těla i duše mají mnohem zlověstnější původ. (HBO Europe)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (137)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Novomanželom sa na svadobnej ceste v Dominikánskej republike zadarí splodiť dieťa, avšak v noc, ktorú si akosi nepamätajú. Po návrate domov sa žene začína meniť správanie divnejším spôsobom než v bežnom tehotenstve a navyše sa zdá, že ich niekto začal sledovať. No a aby sa manžel nenudil, tak všetko točí na kameru a ponúka nám svoje found footage zábery. Z ktorých sú niektoré celkom fajn a v iných klasicky nič nevidieť a stoja za hovno, keďže sa film príliš nedokázal vysporiadať s bežnými problémami FF, resp. sa o to zrejme ani nesnažil. A tak tu máme čistú, ničím nevynikajúcu žánrovku, ktorá nemá čím nadchnúť, ale snáď ani moc uraziť a závisí možno od nálady ako komu sadne. U mňa silné 2* / možno by som dal aj slabšie 3*, ale nechce sa mi. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Rozhodně žádná sláva, ale přijde mi, že kolegové zde i na imdb jsou až přehnaně kritičtí. Devil's Due je nevýrazný, řadový found footage, který do žánru nepřináší vůbec nic nového, jen vcelku neproblematicky recykluje to, co už jsme v posledních letech několikrát (mnohokrát) viděli. Ale aspoň to není o partě dokumentaristů ztracených v lese... Potěšila mě sympatická ústřední dvojice a hororově docela rozjeté shocker finále (u něj se dá i vzpomenout na segmanet 10/31/98 z prvního V/H/S od stejných režisérů). 5/10 ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $7miliónovTržby USA $15,821,461Tržby Celosvetovo $32,705,731Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ ďalšia roztrasená z domáceho videa ukuchtená suchopárnosť a lá paranormal activity, fakt des tieto trendové horrory?!! /15%/ ()

tron 

všechny recenze uživatele

Som relatívny fanúšik found footage i satanských terorov, ale Zrodenie diabla ma nijako extra nebavilo. Môžu za to nepríliš sympatickí herci a scenár, ktorý naozaj nemá s originalitou veľa spoločného. Je skôr zlepencom nápadov, ktoré tu boli už X desaťročí dozadu. Za niečo stál snáď iba kňaz v podaní Sama Andersona (Kriteri 2) a likvidácia výletníkov. Prečo teda „až“ 40%? Lebo ako celok to síce bolo neoriginálne, ale vyložene zlé/nudné nie. Málo? Predvčerom som videl Camel Spiders. Nemyslím si ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Nevystupovat, pokračujem! Kolotoč "hand cam" a FF horrorů se nezastavuje, místo toho představuje svůj další skvost. Devil's Due je, bohužel, zase jen řadový produkt z pásové linky, do něchož se přidavači očividně snažili nastrkat všechny ingredience, aby masovým divákům alespoň trochu voněl a chutnal. Antikristově cestě z matčina lůna tak předchází její abnormální síla a zvýšená agresivita, nenávist ke kostelu a chuť na nějakou tu zvěřinu. Plus ďáblovi přisluhovači, ale to je tak nějak fuk, hrajou až třetí housle. Nebudu ale za úplně zlou svini a pochválim jak sympatickou hlavní dvojici, tak lesní scénu, v níž se několik lidí naučí létat. I přesto je film sotva poloviční, tudíž moje známka 33,3 budiž jasně symbolická. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (5)

  • Během natáčení scén v kostele se několikrát přerušilo natáčení - kvůli tornádu, požáru a výpadku proudu. (Hal_Moore)
  • Natáčení začalo v březnu 2013 pěti dny v Dominikánské republice a poté v New Orleans. (koval45)
  • Tvůrci k filmu přistupovali raději jako k mixu děsivého thrilleru a znepokojivé romance než k hororu. (Hal_Moore)

Reklama

Reklama