Kromě tajemné události, kterou Zach se Samantou zažili během líbánek, se musí novomanželský pár vypořádat i s neplánovaným těhotenstvím. Zach, jenž vše natáčí na video pro budoucí generace, si na své ženě všimne podivného chování, které oba nejprve připisují stresu, ale brzy je zřejmé, že znepokojující proměny Samanthina těla i duše mají mnohem zlověstnější původ. (HBO Europe)

Trailer 2

Nivenx

Filmů formou FF je hodně a Devil's Due se snaží alespoň zapadnout. Při porovnání jsou lepší tituly a samozřejmě i horší. Film není úplně zahozený do odpadu, protože je tam několik scén, které nejsou marné. Hlavní dvojice hrců se dobře přizpůsobili a hráli to velice důvěrihodně. Bohužel vše padá do kolejí mírného podprůměru mezi horory a velice rychle připadne k zapomění. 35% ()

Shaleman

Ta jedna hvězdička je za finále, které se neslo přesně v tom efektivním duchu jaký mám rád, ale jinak je 79minut před tím nudným a hodně řídkým recyklátem hodně řídkých recyklátů. Kdo nic nečeká, dostane porci Paranormal Activity. Kdo čeká alespoň trochu jako já, udělá si u toho alespoň dobrou večeři. Jednou dvakrát proč ne, ale recyklovat PA pořád dokola, to už je ubohost. Kdy na to ti lidi přestanou chodit, aby se to přestalo pořád dokola točit? ()

cskomando

Uplynul téměř rok co jsem si tento film zapisoval, že bych rád viděl a vkládal do toho hodně nadějí a hle, až na ten lehký děj to bylo pěkné. Atmosféra točená ruční kamerou co je střídaná s kamerami, které umístili členové nějaké sekty v baráku. Ve tmě jsou chvíle kdy očekáváte, že teď přijde ta lekačka a oni přidají i nějakou tu krev a nadpřirozené síly v průběhu filmu proč ne ! ()

mazadlo

Taková mega příručka o chování ženskejch zaobalená do alobalu s malým antikristem. Protože jsem k tomuto filmu cítil jisté osobní vazby hlavně ve chvílích, kdy se Zach stará o svou přítelkyni až do úmoru napadlo mě že to vlastně není ani tak horor jako sonda do normálního moderního života. A za to bych dal nejraději čtyři hvězdy neb toto chování přesně film vystihl. Na druhou stranu až tak děsivý to nebylo takže ty hvězdy srážím. Ale pokud nemáte co dělat tak na nedělní sychravý večer je to ideální jednohubka. Pokud tedy ještě najivně nevěříte, že ženy jsou normální a hodné bytosti. ()

ScreamJay

Porod jako demoliční derby aneb zavolejte porodníka a statika (!!!) Ďábel by byl býval frajer, kdyby se kolem něj nemotalo tolik pošuků, co si rádi malujou symboly po zdech, čichaj popel a zapomínaj, že i pán temnot kdysi míval své kouzlo, tedy když se ještě držel plíživé mystiky. Allison Miller si démon vyčíhal v Klokánku, jako Katie Featherston, která má ale větší prsa a ve své podstatě je mnohem víc nesnesitelná. Hlavní problém Devil's Due vidím v tom, že se urputně snaží gradovat, ale nedokáže překvapit. Pokud se kdysi dávno kolem Rosemary pozvolna stahovala smyčka, v případě ďáblova zplození zkouší ambiciózní prostřední půlhodinu uškrtit přetaktovanou závěrečnou desetiminutovkou. Nikdo ani nezkouší rozklíčovat události kolem hlavní hrdinky a namísto toho raději stupidně vysvětlují, proč jsou jako náhodou všude kamery. Jasně, už se myslím přejedly, všechny ty FP pseudorealistické záznamy a pakliže byl v The Devil Inside ďábel ve výrazový křeči, tady zůstal jen u pár lehkých kontrakcí. Jinými slovy, tohle je přesně ten horor, u kterého je velmi snadné čekat mnohem víc a děsně těžké přijmout jen o málo víc než nic. Zívání bez atmosféry s popraskanou omítkou, u mě za [final rate: 35%] ()

• Ve filmu je řeč o antikristu, který je představován jako démon, což je ale nesprávně ztotožnění. Podle Bible je Antikrist nepřítel a odpůrce Boha a Ježíše Krista. (vimanzen)
  • Uvedenie filmu do kín sprevádzala marketingová kampaň, kedy sa po uliciach New Yorku pohyboval detský kočík ovládaný na diaľku, v ktorom bolo ukryté mechanické dieťa s hrôzostrašným výzorom, akoby ho posadol diabol. Z detského kočíka sa ozýval plač a hneď ako okoloidúci nazreli do kočíka, dieťa sa rýchlo posadilo a spustilo rev, niekedy dokonca striekalo tekutinu - zvratky. Video na portáli YouTube, kde dieťa straší okoloidúcich, malo len za 2 dni 20 miliónov zhliadnutí. (xpantherx)
  • Během natáčení scén v kostele se několikrát přerušilo natáčení - kvůli tornádu, požáru a výpadku proudu. (Hal_Moore)