Dvě slunce (S03E19) (epizoda)

Twin Suns

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 22 min

Spoilers are everywhere! Konec pro Maula - to zní skvěle - bude to epické, bude to úžasné? No..ne tak docela. Bohužel, místo dlouhé a zasloužené konfrontace Maula a Obi-Woše dostáváme Ezru putujícího po poušti asi půl dílu. To bohužel tuto část hodně shazuje. Zase na druhou stranu, na Maulovi už jde vidět že to chce skončit a závěrečná verbální konverzace ho s Obi-Wošem mě hodně zaujala. A souboj? Mno, čekal jsem něco lepšího a pořád si myslím že měl Maul zahynout rukou Sidiouse v TCW, ale je tu zase pěkná návaznost na první díl, takže bych souboj nazval průměrem. Přiznám se že díl by pro mě byl zklamáním na dvě hvězdy, nebýt závěru - typické Hope theme a volání tety Beru: "Luke!" to mě přeběhl mráz po zádech. Za to přišoupávám třetí hvězdu. "Tell me..is he the chosen one?"..."Yes, he is."..."He..will..revenge us."(29.3.2017)

Třetí hvězda za finálový souboj, který byl i tak dost vykleštěn. /55%(9.11.2018)

Bohužel velmi nepovedený konec postavy Maula. Namísto toho, abychom viděli nádherný souboj Obi-Wana a Maula, vidíme zbytečné, zdlouhavé, putování Ezry (který byl pro tento díl i docela zbytečný). Je hezké, že tvůrci nechali Maula zemřít v rukou Obi-Wana (namísto třeba císaře či Vadera, protože v Klonových válkách zabil jeho milenku Satin), ale velká škoda, že souboj ukončila změna techniky, a tím pádem jen jedním seknutím. Kdyby raději tuto epizodu natáhly do dvou dílů (namísto nesmyslné epizody Double Agent Droid, která byla zbytečná), mohla to být epizoda klidně i na 5 hvězdiček.(11.7.2017)

Jsem teda čekal, že souboj Maula s Obi-Wanem bude něco víc...(16.4.2017)

Přesně jak napsal lvousx.y. Je to tak.(6.4.2018)