Noc hrůzy 2

• USA Fright Night 2 (více)

Američan Charley studuje v Rumunsku historii umění. Brzy zjistí, že jeho nová sexy profesorka Gerri je ve skutečnosti stovky let stará upírka. A co víc - Gerri se chystá zabít Charleyho bývalou přítelkyni během obětního rituálu. Ve dne je Gerri Dandridgeová sexy profesorkou, v noci se z ní stává skutečný upír s neukojitelnou žízní po lidské krvi. Skupinka středoškoláků, která přijíždí do Rumunska studovat historii umění, se ocitá ve spárech Gerriiných tužeb a teroru. Charley musí společně se "zlým" Edem zastavit Gerriiny plány - ta se chystá za úplňku koupat v panenské krvi. Krev, na niž má Gerri spadeno, ne náhodou patří bývalé Charleyho přítelkyni Amy. Za pomoci Petera Vincenta z upírské reality show se Charley pouští do nebezpečné akce, na jejímž konci snad Amy uchrání od krutosti, ze které ani smrt není vysvobozením. (HBO Europe)

BigJohn02

...aneb jak Rumuni s pomocí Američanů ukradli Horným Uhrom čachtickou paní. Chybí tam jen ten její poskok Fico, pardon, Ficko - já si ty dva mrzáky často pletu. Děj kopíruje prachstarou jedničku prakticky scénu za scénou, jen jí přesadil do moderního prostředí současného Rumunska (sic!) a z upíra udělal upírku, aby měla genderová komise EU radost. Dávám dva body za stárnoucí sice, ale stále ještě sexy Jaime Murray a za zeměpisnou fantazii - vždyť Bukurešť je od Čachtic slabých 900 kiláků. Ale buďme rádi, díky zeměpisným znalostem Američanů mohl být Čachtický hrad třeba v Thajsku nebo v Ugandě. ()

Lew.Ashby

Klasický hororový Béčko do videopůjčovny... Jen v době, kdy jsou videopůjčovny historií a dnešní Béčka už mají přece jenom trochu jinou úroveň. I přesto film nenudil (především díky Jaime Murray). Hvězda dolů za strobo, zbytečně překombinovaný smyslnedávající finále a překroucení pověsti o Bathorce. Dvě hvězdy nahoru za ultrasexy Jaime Murray. ()

srotak

Jednu hvězdičku za sexy hraběnku DrakulisBáthoryovou, jinak být to černobílí film tipoval bych to spíš na horor ze 30. let, dneska už to chce trošku víc. ()

Horryx

Okamžitě jsem se vylekal Fright Night v Rumunsku? Tak to se zas někdo snažil ušetřit peníze a bohužel na filmu to bylo znát. Dávám jednu hvězdičku za pěkné masky a některé zajímavé akční scény. ()

darius1706

Jedním slovem - utrpení. Pak bych mohl dát všechny nadávky, co znám. Debilní dialogy, hnusná kamera, otřesné efekty, scénář na houby, hlavní hrdina debil, hlavní hrdinka divná, kámoška hlavního hrdiny protivná. Všichni se tam chovají jako banda kreténů a samo za sebe mluví 10ti minutové volání - "už jde, skoč", "já to nedokážu", "věř mi", "já to nedokážu, bože už jde" - a takhle pořád dokola. Taky to měla být komedie, tak tu jsem tam nějak neobjevil. Co naopak bylo pozitivní - sem tam nějaká ta nahotinka, jak jinak, tak nesměla chybět, na některé dámy se celkem slušně dívalo a zaujalo mě použití echolokace, či co to mělo být. Úplný odpad to tedy nebyl, ale jen tak tak. ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020