Predestination

• Česko Paradox času (více)

doom.cz

Na mě asi moc zamotané a intelektuální. Námět zajímavý, ale v provedení časových skoků jsem se trochu ztrácel. ()

Filumena

Některé scény z filmu by mohly vyfičet. Jinak přeoperovaná Jane vypadá opravdu jako parodie na Leonarda. Ostatní můj názor a pohled na film zde napsal "verbal". ()

domco61

….. co ? Absolutny mindfuck… on - ona, minulost - pritomnost,stretnut seba, ovplyvnit buducnost v minulosti ….  terminator by bol nadseny 😂 ()

Jhawel

Přesně kvuli temhle paradoxum ze jste nakonec svoje vlastni babicka nemam rad filmy o cestovani casem , stejna kostra v kazdem druhem filmu …. ()

Hansolo35

Kdybych neležel v posteli s chřipkou, tak ten škvár vypnu. Takhle jsem tu ptákovinu viděl fakt celou. Nevím proč, ale tak nějak podvědomě mi bylo jasný, že je to pokaždý on/ona/ono... a že Syčák bude taky on/ona/ono. Ovšem nedošlo mi, že sám se sebou bude mít koitus a následně sebe. Trochu mi to připomnělo Listera z Červeného trpaslíka. Ovšem tam je to sranda, tady to je doslova "vo hovně".  P. S. Docela mě překvapuje, že jsou tu lidi odvázaný z té konverzace v baru. Mě to přišlo jako děsná šmíra. ()

K1K0

Tento film je ako kolonoskopia času, pochopil som ho hneď na prvý krát až na konci, určite stojí za pozretie nie je to žiadny trhák ale ma dosť zaujímavý kontext ()

Marrakech86

Cestování časem je hodně vidět u Stargate, někdy se to povedlo a někdy ne. V tomto případě je to tak 50 na 50 příběh to má ale něco mi u toho filmu chybí. ()

Kdo natočí osmý díl Saw?

Kdo natočí osmý díl Saw?