JAFARŮV NÁVRAT je druhým pokračováním kouzelného příběhu o Aladinovi a začíná práv tam, kde jsme opustili první díl. Ačkoli se to zdá nemožné, zlý kouzelník Jafar unikl z lampy. A co víc, je nejmocnějším džinem ze všech! Jediné, na co teď myslí, je pomsta Aladinovi! Mezitím se do kouzelného města Agrabahu vrátil zábavný Džin. A má plno historek ze svých dobrodružných cest kolem celého světa. Jeho přátelé je rádi poslouchají, ale teď navíc potřebují i Džinovu kouzelnou sílu, která je chrání před zlým Jafarem. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Veľmi až príliš veľmi veľký kvalitatívny skok smerom dole. Animačne slabučké, pod úrovňou bežných TV seriálov. Príbehovo to tiež nič extra nie je a na postavičkách strašne vidieť klasickú Disney recykláciu tvárii a pohybov daných postáv podľa roky zažitých šablón len s malými obmenami výsledného výzoru. ()

towstit

Film na to ze ma 66 minut stihne aj nudit. Disney nikdy nevedel spravit dobry sequeal a alladin je toho jasnou ukazkou. ()

Elenor

Dvojka je (pochopitelně) horší než první díl, ale koukat se na ní dá. Děj je řídký, postavy Aladina a Jasmíny nám trochu ustoupily do pozadí, ale díky eskapádám Jaga, Abua, a samozřejmě džina se nudit nebudete. ()

renoarko

O poznanie horšia animácia ako pri jednotke a príbeh mohol byť tiež prepracovanejší, ale až taká katastrofa to nebola, zopár frkov sa aj podarilo. Na jednotku sa to však nechytá ani z rýchlika. Páčil sa mi však Jagov prerod (pretože stále verím, že v každom človeku/vtákovi //*to zase vyznelo, čo? :D*// sa nájde kúsok dobra). Ale aj tak: DALO SA TO SPRAVIŤ LEPŠIE! ()

Likan7

O několik úrovní horší než bravurní první díl. A tím myslím všechno, od příběhu, přes animaci i atmosféru. Obyčejná blbůstka, která se snaží svést na vlně brilantního prvního Aladina. ()

blondboss

Pokračovanie Aladina v podobnom duchu ako prvotný celovečerný film, len teda s viacerými rozdielmi, a to hlavne vo forme, ktorá bola dosť televízna so zníženým rozpočtom, a taktiež s jednoduchším a predvídateľným dejom, ktorý nemal šancu zaujať.Animácie taktiež pocítili trošku menší rozpočet, preto u mňa len priemer. 50 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 5/10 ()

D1705

Tak toto je niečo strašné. Prvý film zo zbytočnej edície Direct-To-Video. Hneď vidno, že druhý film sa odflákol, počnúc od animácie až po scenár. Postavy sú tú vykreslené veľmi infanitlne, predovšetkým sultán a Jasmína. Skrátka, opakuje sa to čo minule, dejovo sa to nikam ďalej neposunulo, iba to že Jago sa stal priateľom sultána. Úplne zbytočné pokračovanie a naozaj sa to hodilo do neznámeho seriálu. Plus tá hrozná opica, ktorá mi sala krv od prvého momentu a preto si to viac nezaslúži. ()

maneki_neko

Oproti jedničce hodně velký úpadek na animaci a příběhu. Slabý děj však skvěle vytáhnul Džin s jeho všemožnými grimasy a groteskami. Jágo zde celkem taky perlí: ''Ptáček dá opičce banánek jestli mu otevře klec.'' Do toho Ivan Vyskočil v podání Jafara, který zde působí už jen jako zesláblý pseudo-záporák. Zkrátka to tak trochu působí, jako když byste si pustili 3 díly seriálu za sebou, co dávali každé ráno pro děcka na tv hovna. Za mě průměr. *** ()

soukyd33

O dost slabší. Pouze modrý džin to drží na 50%. Vtipu zde moc není. (Modrý džin je vyjímka) Zlý džin má zde příliš volnosti a moci vše zničit. To mi přijde nereálné. 👎 Hvězdiček 3*** ()

AdelleR

Tak tohle bylo hodně špatný. Co špatný, tohle bylo dost zlý. Od prvních vteřin jsem si říkala, kam se poděla nějaká animace, protože tohle byla hrůza sledovat, jak si oči skáčou po obličeji, kam se jim zachce. Dialogy kostrbaté, postavy se chovají, jako by se snad události jedničky nikdy nestaly a neměly na ně vliv, je to v podstatě jedna nelogičnost za druhou. A český dabing naprosto odporný, to pardon. Aladdina zbožňuju odmala, tohle ale bylo pořádné šlápnutí vedle. ()