The Verve: Bitter Sweet Symphony (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Velká Británie, 1997, 5 min

Walter Stern

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (12)

výborné ..(4.2.2015)

Skvělá písnička, jež nemá opravdu chybu. Fantastický song! Plus ten klip je taky velmi dobrý, neboť takhle bych chtěl taky umět chodit po ulicích:)).(26.7.2013)

Písnička napumpovaná svobodu, úplná hymna života. Legenda ve svém žánru, součást mého dětství, dospívání, současnosti a i budoucnosti, nikdy neomrzí. Jedinečnost. "Potřebuju slyšet nějaké zvuky, které rozeznají bolest ve mně, necham melodii znít, necham ji, vyčistit mojí mysl - teď se cítím volný."(6.1.2018)

Kedysi som ju veľmi nemusel, žil som totiž v iných podmienkach a páčili sa mi iné veci, no toto treba uznať, je dielo svojej generácie. Je to veľmi hodnotné a silné, dnes to patrí medzi moje obľúbené diela, celé ako to je, text, videoklip, hudba, celkovo ako to zahrali. Podľa mňa je to aj dosť smutné a vzbudzuje to vo mne istú nostalgiu a tlačia sa mi skoro až slzy do očí, toto proste môžem.(9.10.2013)

Velmi nebezpečné známosti...(13.1.2014)

Jako dítě jsem klip nesnášel, nicméně zavrhovat jej při svém nynějším nadšení pro devadesátky by bylo silně nežádoucí, vlastně nemožné. Tenhle pomník poslední optimistické dekády se totiž tyčí pořádně vysoko, dost možná i proto, že "You're a slave to money then you die" platí dneska víc, než kdykoli dříve.(26.9.2013)

Nebolo by to skvelé, len tak si raz za čas vyraziť do ulíc bez zábran? Len tak, sr@@@či!!!(28.3.2018)

Fantastic song, fantastic klip!(31.10.2013)

Dobrý klip, stále mě baví.(6.5.2016)

chyba mi v popise nazov skupiny, ale to je na csfd chyba u viacerych videoklipoch. The Verve som mal rad a toto je snad ich najznamejsi a najslavnejsi song(5.2.2015)

The best song ever! :)(3.3.2016)

Měli by to přestat hrát v Prostřenu.(1.9.2018)