Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

Mamlas

Tento film nemel dej a ani atmosferu. Bylo to komorni drama o divce, krera se pomalu meni, zjednodusim, v zombika. Film nemel ani hodinu a pul, ale mel jsem pocit, ze trva tak 5 hodin. Totalne o nicem. Hlavni protagonistka byla navic hnusna a tlusta, tak ani na ni se koukat nedalo. Arnold, se svym oblicejem precizne vybotulotixinovanym do hladka a vlasy nabarvenymi na trendy hnedou, to nemohl nijak zlepsit, protoze takove supernudne a supertahle kravovine nijak pomoci nejde. Otresny zazitek mam z tehle sracky. ()

Eraser

Jediný důvod, proč se na ten film podívat je Arnold. Sám o sobě je film hodně pomalý, nezáživný a i když se tu tlačí na emoce, vyznívá emociálně poměrně ploše. Arnold se ale opravdu snaží i když z něj charakterní herec nikdy nebude. P.S. Kdo si povšimnul drobného vtípku "I'll be back", kterou ale tentokrát nepronese Arnold, ale jeden z šerifů, poté co je Arnold napadl, když chtěli odvést jeho dceru do karantény? ()

Solverino

Dal bych i o hvězdičku víc (za tu závěrečnou scénu), kdyby si ten ocas Černejnegger nenechal tak brutálně obarvit vlasy na tmavo, je to strašné na něj koukat! Vypadá jak starej pedofilní důchodce :) Jinak to nejni úplně marný.. ()

MaxForValue

Arnold konečne našiel rolu, kde jeho civilné herectvo spojené s imidžom drsného chlapa padne na úrodnú pôdu. No podobne ako ostatní, ani on nemá moc čo hrať. Ako krátkometrážny film by to bolo efektnejšie, pri celovečernom filme je až príliš vidieť, že častokrát sa Hobson so Scottom uchyľujú ku zbytočným scenám (viď melodramatický part). Slabé 3*. ()

Brano

Jediným lákadlom pre mňa bolo obsadenie Arnolda, ktorý ma ako vždy nesklamal a predviedol opäť dosť presvedčivý výkon. Bohužiaľ o ostatných hercoch sa to povedať nedá. Hlavná postava Abigail Breslin je bez štipky hereckého talentu a charizmy. Príbeh o tom, ako sa Maggie nakazí a ostáva jej iba pár týždňov kým sa premení. Jej starostlivý otec sa o ňu stará. A toto je celý film. Nič sa v ňom poriadne nedeje, je to len čakanie kedy skoná. Takže tých nudných pasáži bolo až až. Pomalé tempo od začiatku do konca. Tiež je to bez kúsku emócii. Zvuková stránka hrozné nevýrazná! Nebyť Arnolda dávam nižšie hodnotenie. On mi robil tento film pozerateľnejším. ()

george82

Tenhle film je tak trochu jiný zombie film. Bohužel jiný v tom, že bohužel nepřináší nic nového. Jediné, co stojí za řeč je výkon Arnolda. Jeho klid a výdrž je neskutečná. Hlavně ve finální scéně. Jinak ale film za to nestojí. ()

chewbac.Ca

Překvapivě lepčí film, než na první pohled říká cover.. sice je tam úplně jalový Arnie zato Abigail zahrála slušně i atmosféra odehrávající se v pomalém, poklidném a hlavně temném tempu mi docela sedla... 65% ()

mikessc

Mohlo to byt aj kratsie podla mna. Ked sa clovek pripravi na smutnu dramu tak by nemal byt z filmu sklamany ,ale ak ocakavate akcny zombie horor tak vas film velmi sklame. ()

wallax odpad!

Prepáč Arnold...natiahnuté ako príprava pred Mr. Olympia, stupídne ako užívanie steroidov. Toto sa snáď nemôže páčiť ani milovníkom Čiernehočernocha... ()

Lula.cz

Maggie měla tendence aspirovat na lepší hodnocení, bohužel na něj nedosáhla. Dá se říct, že to byl takový uvěřitelný a realističtější pohled na zombie apokalypsu, než na jaké jsme zvyklí. Po kousnutí přeměna trvá několik měsíců a z normální puberťačky se stává zombie zpočátku poměrně nenápadně. Arnie mě mile překvapil, jak parádně zvládl seriózní roli. Škoda jen, že z příběhu nevytěžili tvůrci víc, takže nakonec to je průměr, který neurazí a který znova už vidět nemusím. ()

Plague.

Vzhledem k utahanosti a trochu nudě, bych normálně filmu dal 2*. Ale za svůj nejlepší herecký výkon si Arnie zaslouží přimhouřit oko. A za netradiční pojmutí zombie apokalypsy si zaslouží přimhouřit i to druhé, navíc ona "nuda" byla tak strochu záměrný vzhledem k zápletce/směru filmu. Takže nakonec 3* za zásluhy. ()

baclajean

Vôbec to nebolo také hrozné, ako som pôvodne očakával, dokonca sa pri tom dalo aj navečerať. Arnoldovi vybral scenárista vhodné priezvisko - Vogel. ()

hippiesak

jsem velmi spokojeny... koupil jsem to na Blu-ray z Anglie, v CZ to na BD nevyšlo, byla tam CZ podpora dokonce i u titulku. K filmu: zombie film z pohledu zombíka, co ví, že se za určitý čas změní, super nápad, Arnold byl fakt úžasnej, Maggie jako zombie dcerka taky dobrý, super hudbu, parádní kamera s filtrem, který ukazuje zemi po zkáze, jak jsem psal, za mě dobrý, já jsem byl nadšený :) ()

yazik

Trochu neobvyklá role pro Arniho, ale zhostil se jí celkem přesvědčivě. Samotný příběh a děj je však nezáživný a polovinu filmu jsem si přál konec. ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)