Osmnáctiletá Helen (Carla Juri) ráda experimentuje. Zvláště v sexu. Také v oblasti hygieny má několik vlastních svérázných teorií. Své okolí šokuje upřímností a komentáři, jež by pravá dáma nikdy nevypustila z úst. Helen už je prostě taková. S kamarádkou a "pokrevní sestrou" Corinnou spiklenecky porušuje jedno společenské tabu za druhým - až do doby, než Helen skončí v nemocnici po prekérní nehodě při holení intimních partií. Ale i na nemocničním lůžku pokračuje ve své poněkud drsnější cestě za vyrovnáním s bolavými místy svého dospívání a tajně doufá, že se jí podaří usmířit své rozvedené rodiče. Spojence nalezne v ošetřovateli (Christoph Letkowski), kterého svou přímočarostí úplně odzbrojí. Nejtajnější aspekty ženského světa se všemi bizarnostmi a skrývanými touhami ukazuje film Vlhká místa s nevídanou otevřeností a humorem. (Aerofilms)

Christissimo

Film, který možná dost lidí šokuje, ale podle mě šokovat není jeho hlavní účel. Má působit na společnost svázenou všemožnými předsudky a představami o normálnosti a považováním jinakosti za divnost. Já osobně jsem se bavila, většinu věcí jsem nepovažovala za šokující či bytostně nechutné či rozcházející se s mým způsobem myšlení (ikdyž musím uznat, že vyměňování tamponů je opravdu nechutné a nedokážu si představit nikoho, že by zrovna tohle považovat za stvrzení hloubky přátelství). Myslím, že každý alespoň nějaké podobné věci dělá, jen se o tom prostě nemluví. Film k pobavení pro někoho, komu nevadí nechutnosti a dokáže si z nich udělat srandu. Navíc kvalitně natočený. ()

fibur84

Hodně explicitní scény, od pohledu úchylná představitelka hlavní role, výborné úvodní titulky a šokující první scéna. Jinak dějově průměrný film, který si zasluhuje 70% -> 3*. ()

+sfinx+ odpad!

Tam, kde je Nymfomanka vzrušující, je tahle bláznivá holka pouze nechutná. Film o divné holce se zvláštním zraněním, hloupým výrazem, arogantním přístupem a oprsklou matkou. Celkem vzato ubohá romance o úchylačce a zprvu normálním, na konci beznadějně hloupém lapiduchovi. ()

io.

Podle toho, jak byl film prezentován, jsem očekával trochu erotiky. Jde ale víc o surové ztvárnění části života mladé divy, která to v hlavě nejspíš nemá úplně v pořádku. Nicméně až na to, že jsem se místy málem pozvracel (scéna na odporných veřejných záchodech) mě film docela bavil, má to děj i nějaký smysl... V poslední době dělají němci docela koukatelné filmy, tohle je jeden z nich, pokud ovšem nemáte vyloženě slabý žaludek. ()

kinoholik

naprostý úlet, tohle se nedá k ničemu přirovnat., někomu to nemusí vůbec připadat vtipné. možná to ani není vtipné, přesto se lze nasmát. ()

niobisoft

Schizofrenní film, průstřihy na vysvětlení submisivity otce a naprosté úchylnosti její matky by tam tak ukazovány nemusely, je jich tam jednoduše moc, je to zbytečné. Stejně mi tak přijde jako naprosto zbytečný "poslední" akt Helen v nemocnici před jejím propuštění. Chápu, že by byla ráda mít oba rodiče pospolu, ale sebetrýzněním to nikdy nevyjde. Nehledě na to, že v normálním světě by ji poslali rovnou do blázince, doktoři nejsou tak dementní a patetičtí, jak je ukazováno. Prasklý steh a úmyslné ublížení si na zdraví poznám i já a to nejsem žádný doktor. Za mě dvě hvězdy, hlavně za výkon Carly, ta mě snad jako jediná na filmu fakt bavila, hlavně ten její nadhled a patos na svět a jeho struktury. ()

Dodge-I

Laskave ponauceni, co vsechno se nedela, ale kdyz to chcete zkusit - tak jake jsou moznosti. Chce to jen se "kousnout" a ustat zaludek i hlavu a pak uz cekat na nasledky.Ladislav Klima by mozna zatleskal... Srdecne pozdravy Helen ;-) ()