poster

Vlhká místa

 • Německo

  Feuchtgebiete

 • slovenský

  Vlhké miesta

 • anglický

  Wetlands

  (festivalový název)

Komedie / Drama / Erotický

Německo, 2013, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bubun
  ****

  Dobrá práce s kamerou, slušný hudební doprovod a trochu jiná hlavní hrdinka, než obvykle v komediích pro mládež nebo "romcomech", jak se dneska říká, bývá. Jasně, chvílemi to bylo trochu nechutné, ale pořád je mi to o hodně sympatičtější, než ty přeslazené lovestory se stále stejným průběhem a zápletkou, stále stejnými klaďasy v hlavních rolích a stále stejnými happyendy.(20.12.2015)

 • markotter
  ***

  Docela zábavný film o puberťačce, která kromě toho, že musí vyzkoušet spoustu věcí, které k dospívání patří a to dost šokujícím způsobem, také touží po tom, aby se její rodiče vrátili k sobě. Kupodivu bych pro tentokrát byl rád, kdyby těch špinavých záchodů, nevyndatelných tampónů apod. bylo míň. Tyhle scény byly totiž dost samoúčelné a asi jediná, která dávala smysl, mi přišla ta s postelí v závěru filmu, když si už Helen neví rady, jak dostat oba rodiče ve stejnou dobu na stejné místo.(3.1.2015)

 • DwayneJohnson
  ***

  Mírně nadpůměrné překvapení, které není, tak úplně zhovadilé, jak by se snad podle názvu mohlo zdát. Opravdu jsem vůbec nic nečekal, ale párkrát jsem se u filmu i mírně pousmál, což mi spolu s několika vypečenými scénami a soundtrackem bohatě stačilo. Jenom na umýváním záchodového prkýnka jsem nechápavě kroutil hlavou, ale jinak dobrý!(29.1.2015)

 • Dan9K
  **

  Docela slabota. Ztopořený péro jde a pořádný záběr na sračky rozmatlaný ženský konečník ne? Vždyť o tom to celé bylo! Charakter té holky mi přišel takový dost nepochopitelný a neuvěřitelný. Celý je to dost nuda a o hovnu. Čekal jsem, že si to aspoň rozdá s tím svým tátou, když už nic. Celý život jsem si myslel, že holčičky přece neprděj, takže ty dvě hvězdičky jdou na účet díky edukativní hodnotě tohoto filmu.(28.10.2014)

 • zelvicka.
  ****

  To, že holky krkaj, prděj a můžou mít hemeroidy nebylo zas tak překvapivý zjištění. Z některých věcí mi bylo lehce špatně (jsem jen outlocitný muž, kdyby ze mě začalo týct hodně krve najednou, beru to jako špatný znamení), radši bych chodil s medvídkem mývalem než s Helen, ať už z důvodu že s medvídkem nikdy nuda nebývá a taky to není takový exhibicionista. Ale sem tam jsem jí fandil. A protože je celý film o krátkovlasé veselé dívce s longboardem, dají se některé pasáže překlenout. Furt lepší než třeba Klip.(24.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace