poster

Vlhká místa

 • Německo

  Feuchtgebiete

 • slovenský

  Vlhké miesta

 • anglický

  Wetlands

  (festivalový název)

Komedie / Drama / Erotický

Německo, 2013, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  odpad!

  Za prvé to neni ani v nejmenším vtipný film a ani vtipný scény tady nejsou. Za druhý je to taková nuda, že jsem to s obtížema dokoukal. Za třetí hlavní postavy mi vůbec nesedly. Za čtvrtý večně posraná postel o ničem. Vůbec ně nenapadá, co na tom filmu má být vtipnýho. Zlatý Kluci to chtěj taky........... Hlavní hrdinka hnusná jak prdel, její kamarádka to samé. Film je opravdová ztráta času. Už nikdy víc. 0% :((1.2.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  Za tu perverzní touhu odhalovat šokantnosti jen pro odhalování šokanstnístí by si to zasloužilo klidně odpad, ale to si ještě promyslím. Srovnat se to dá s aktuální tuzemskou Nepravděpodobnu romancí, oproti které to alespoň drží pohromadě a má nějaký základní smysl. Což je pokrok oproti minulému Wnendtově filmu, který smysl nedával nijak. Tak tedy hádám, že přičítám body za pokrok... zatím 2 a 1/2.(15.11.2013)

 • dr.horrible
  ***

  Schizoidné to rozprávanie, keď točíte sociálnu drámu a robíte to komediálnym spôsobom. Feuchtgebiete je jeden z najdepresívnejších psychologických filmov čo som v poslednej dobe videl, príbeh o rebelke s príčinou, dievčati z rozvrátenej rodiny so slabošským otcom a napol fanatickou, puntičkárskou matkou sklamanou životom, príbeh o dievčati čo sa chce pomstiť manierom prehnanej výchovy a zapadnúť, pretože nemá kam. O dievčati čo nie je úplne v poriadku. To treba mať na pamäti, než sa vám už v úvode zhnusí vytretím záchodovej dosky vagínou. Miestami vážne hnus, o to odpornejší, že vyzerá ako fekálna teen komédia. V tom je práve ten podvod na divákovi; Úplne vidím zhnusené teenky, keď čakajú že sa oddychovo zabavia filmom o svojej rovesníčke a dostanú tú najextrémnejšiu kritiku seba samých. Spring Breakers level 2 a nehovorte mi že to tak nebolo myslené, už len pre tú "nastokávaciu" scénu. Režisér vlastne použil rovnaké výchovné metódy ako tu kritizuje, keď nám dovolil súcitiť s osobou ktorou nás núti opovrhovať a mať strach z jej nestabilnosti. A ešte sa tomu smeje, ty vole(7.2.2014)

 • papaJA21
  *****

  Jediné co mě na tom filmu vážně štvalo, že je tak famózně natočený a musím ho dokoukat až do konce. Už dlouho jsem neviděl preciznější kameru, která si bravurně poradila s choulostivými intimními scénami, přechody mezi realitou, sny, tužbami a vzpomínkami a bohužel taky s četnými fekálními scénami, které jsou opravdu dotažené na hranu a občas mi nebylo úplně nejlíp od žaludku. Každopádně to asi k předloze patří. Asi si knihu budu muset přečíst. Za zmínku stojí také odzbrojující soundtrack, který spolu s kamerou a hereckým výkonem hlavní představitelky stojí opravdu za pozornost. Ovšem předem varuji, nejde o jednoduchou záležitost a chce to kus odhodlání.(25.7.2014)

 • ledzepfan
  ***

  Měl jsem hlad jak vlk tak jsem na začátku filmu vytáhnul rohlík a vlašák, že budu přikusovat... Noo, po pravdě se mi to nežralo moc dobře... Vždy jsem se chtěl dozvědět něco o tom jak udržovat zdravou bakteriální flóru v mušličce, ale radši asi na lačno.. Po chvilce jsem si zvyknul a nakonec jsem to vyhodnotil jako něco co bych úplně zfleku nezatracoval... Většina komentářů se soustředí na tu šokantní složku filmu, ale ono se to snaží i o jakýsi přesah. Pravda je, že to co film chce sdělit jsme vlastně slyšeli už X krát předtím a nemuseli u toho lízat tvaroh, ale zase-vítejak....proti gustu...(2.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace