Reddington je u čerpací stanice unesen gangem, který přepadává na silnicích. Ve snaze ho najít se Elizabeth obrací se žádostí o pomoc na Samar. Ta nachází stopu, ale přichází o místo. V lesích Západní Virginie soupeří FBI s Raymondovými přáteli, kdo ho najde dřív. (TV Nova)

Jara.Cimrman.jr

"Můj otec pro svoje zásady zemřel. Když ustoupím z těch svých, tak zemřel pro nic." Zásadový Ressler je ve své naivitě dokonalý, avšak Králové silnic mě spíše nudili a ono závěrečné překvapení mě dost zklamalo. Jednak proto, že tato členka Kliky mi byla jasná od začátku a také kvůli vykradení filmu L. A. Přísně tajné. Vždyť Tommy Markin je evidentně kopií Rollo Tomasiho, což činí další děj lehce předvídatelným. ()

honajz

To je tak, když něco plánujete, a pak narazíte na partu blbečků, malých zlodějíčků, kteří vše pokazí. A taky tady dojde k jedné amputaci sledovacího čipu z prsou pomocí víčka od plechovky, vraždě vysoké policistky, odchodu jiné policistky z místa, a vůbec se to celé tak nějak po.dělá... Snaha o očištění Keenové se nyní zdá být v nedohlednu. Hodně akční díl s několika zajímavými a jedním zcela nečekaným zvratem. ()