poster

Plush

 • Slovensko

  Temná minulosť

Thriller

USA, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • elanista1
  **

  Taky ukazkovy produkt pre konzumentov Tv Doma. Film sa da rozdelit na dve polovice; prva dramaticka ktora neponuka ziadne napatie, ani adrenalin..dokonale unudi cloveka, ktory zacne pomaly lutovat ze to vobec zapol, az po hodine cisteho casu sa konecne zacne nieco diat, ale uz je prilis neskoro. Pre fanusikov Emily Browning je to povinnost, ostatnym nedoporucujem.(5.1.2014)

 • MartinezZ
  odpad!

  WTF was that? Thriller naroubovaný na nějaké emo rockové feťáky, co si hrají na muzikanty a šoustá to mezi sebou, přičemž se to snaží být matkou? I say again, WTF was that? Nějaký děj to sice mělo, přinejmenším na papíře, ten zbytek je ale fakt sračka. První půlka se tak tváří a ta druhá jí pak skutečně je.(8.3.2014)

 • Marqta
  **

  První půlka se tváří slibně, ale potom to začíná být lehce zdlouhavé a ztrácí to něco, cokoli, co by táhlo film dál. Ale všechno je ještě koukatelné, jen ten konec, ten už zašel trochu moc daleko na můj vkus. Trochu moc do extrému, celkem zbytečně. netuším co bylo cílem celého snímku, na drama je to celé moc umělé a jednoduché a na thriller moc málo napínavé a téměř bez akce. Na hudební film moc málo hudební. Nedá se odepřít, že celkově je celá image filmu vychytaná, aby to působilo drsně, ale zároveň to místy působí i lacině. Nevím co si mám myslet, ani jak film ohodnotit. Váhám kdesi mezi dvěma a třemi hvězdičkami.(31.1.2014)

 • MrDorry
  ****

  Psycho thriller a tím psycho myslím opravdu psycho. Občas jsem měl problém to vůbec sledovat, někdy jsem se trochu nudil, jindy to byl až moc absurdní (i na mě, a to já mám celkém rád absurdní věci), dle mého skvělá Emily Browning, dobrá hudba a celkově to nebylo zas tak špatné. Co se týče hodnocení, tak jsem na hraně mezi 3 a 4 hvězdami, tak dávám to lepší.(8.4.2018)

 • kaylin
  *

  Catherine Hardwicke se nám pořád snaží dokázat, že v téměř 60 letech je schopna natáčet filmy o mladých pro mladá ať už je to žánr dramatu, pohádky, upíří romance anebo thrilleru. Chce, aby její filmy vypadaly sexy, drsně, drze, mladě. Emily Browning opět vypadá jako panenka, celá umělá. Hardwicke si myslí, že vidí do duše mladých, ale vlastně sama neví, co chce vyprávět. Zpověď dnešní doby, anebo jen rádoby stylizovaný thriller? Krásná ukázka moderního kýče, který si hraje na moralitu, ale sám netuší, co to morálka je. Chce ukazovat úpadek a sám je takovým. Chce ukazovat naději, ale přitom ji šroubuje na hloupý děj.(7.1.2014)