poster

Plush

 • Slovensko

  Temná minulosť

Thriller

USA, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zbyshek
  **

  Zvláštní, ale ne nezajímavý thriller s dobře hrající, či hárající Emily Browning. Ačkoliv průběh a vyvrcholení celého filmu spadal do podprůměru, dala by se tam najít určitá pozitiva. Herecké výkony byly jedním z nich, nicméně ostatní škatulky už tak kladem naplněné nebyly. Počáteční scéna měla napovědět, jak se nějak tak bude vyvíjet děj, ale vypadalo to až do závěru, jako by to bylo obyč drama o lásce a sexu. Film si jel úplně odlišným dějem po celou dobu, na konci se to ale všechno totálně převrátilo. Posledních pár minut to bylo ooopravdu napínavé, díky nechci. 20%.(14.4.2014)

 • Marqta
  **

  První půlka se tváří slibně, ale potom to začíná být lehce zdlouhavé a ztrácí to něco, cokoli, co by táhlo film dál. Ale všechno je ještě koukatelné, jen ten konec, ten už zašel trochu moc daleko na můj vkus. Trochu moc do extrému, celkem zbytečně. netuším co bylo cílem celého snímku, na drama je to celé moc umělé a jednoduché a na thriller moc málo napínavé a téměř bez akce. Na hudební film moc málo hudební. Nedá se odepřít, že celkově je celá image filmu vychytaná, aby to působilo drsně, ale zároveň to místy působí i lacině. Nevím co si mám myslet, ani jak film ohodnotit. Váhám kdesi mezi dvěma a třemi hvězdičkami.(31.1.2014)

 • MrDorry
  ****

  Psycho thriller a tím psycho myslím opravdu psycho. Občas jsem měl problém to vůbec sledovat, někdy jsem se trochu nudil, jindy to byl až moc absurdní (i na mě, a to já mám celkém rád absurdní věci), dle mého skvělá Emily Browning, dobrá hudba a celkově to nebylo zas tak špatné. Co se týče hodnocení, tak jsem na hraně mezi 3 a 4 hvězdami, tak dávám to lepší.(8.4.2018)

 • elanista1
  **

  Taky ukazkovy produkt pre konzumentov Tv Doma. Film sa da rozdelit na dve polovice; prva dramaticka ktora neponuka ziadne napatie, ani adrenalin..dokonale unudi cloveka, ktory zacne pomaly lutovat ze to vobec zapol, az po hodine cisteho casu sa konecne zacne nieco diat, ale uz je prilis neskoro. Pre fanusikov Emily Browning je to povinnost, ostatnym nedoporucujem.(5.1.2014)

 • MartinezZ
  odpad!

  WTF was that? Thriller naroubovaný na nějaké emo rockové feťáky, co si hrají na muzikanty a šoustá to mezi sebou, přičemž se to snaží být matkou? I say again, WTF was that? Nějaký děj to sice mělo, přinejmenším na papíře, ten zbytek je ale fakt sračka. První půlka se tak tváří a ta druhá jí pak skutečně je.(8.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace