Miss Meadows

USA, 2014, 88 min

Tohle se mi líbilo. Ten příběh se možná vyvíjí trochu moc jednoduše, ale Katie Holmes vytvořila úchvatnou postavu, která je prostě k zulíbání. Krásná, roztomilá a nádherně šílená. Tohle je něco, co nemusí fungovat, ale v tomhle případě to funguje skvěle. Bavil jsem se, protože je to absurdní, ale zároveň nesmírně reálné.(18.11.2014)

• bourec

Točila to ženská,a je to kurva vidět.Uťáplá,přízemní komorní volovina,která jede celej film na neutrál.Dám tomu dvě přestřelený hvězdy,jednu za film,protože odpad to neni,a jednu za Katie,protože na svoje anorektický možnosti tady vypadá slušně.A že tomu ten debil dal čtyři hvězdy,tak tomu se nedivim,co byste taky chtěli po jedinci s mozkem medvěda.30%.(14.6.2015)

Je pravdou, že film se rozjíždí poměrně těžkopádně, neostře tápe zpočátku ve vodách ujeté černé komedie, aby se v průběhu času překlopil do vážnější roviny, i když černohumorné prvky neopouští. Ve filmu zazní „Mary Poppins ve světě Pulp Fiction“, a tento popis Katie Holmes, coby jakési starosvětsky naivní podivínky ochraňující slabší před zločiny, je trefný. Mně ovšem tato záležitost, přes její nesporné nedostatky (to nepopírám), poměrně sedla. Navíc Katie Holmes konečně padla nějaká role na tělo a je k sežrání. 70%(15.2.2015)

Jak říká šerif "jsi jako Marry Poppins v Pulp Fictions". A jak říká pedofil "jsme jak dva hrášky v jednom lusku, jsme oba stejní". Ano, zase jeden z "ujetých filmů" , které mě navštívili tento rok. A je v něm hluboká pravda i pochybnosti - Oběť i agresor v zárodku mají k sobě hodně blízko - je otázkou, jak svá traumata zpracují, zda-li pro dobro či zlo své, tohoto světa. A Katie Holmes to odehrála skvěle!;o) Viděno v rámci Challenge Tour 2015.(2.4.2015)

Na úvod bych ráda řekla, že nemám ráda Katie Holmes (a Toma Cruise). Připadá mi hloupá a neumí hrát. Ale jako Miss Meadows s klapavýma botkama, oj! Navíc jí slušely ty báječný kostýmy a ten malý koltík, co nosila pokaždé v kabelce. Navíc ten její domek, roztomilá zahrádka, podivné telefonáty s podivnou matkou... Tohle já zkrátka můžu. Dějová linka této vlčice samotářky, co bere zákon do vlastních rukou, je trochu slabší a hlavně zezačátku příliš nefunguje, ale já jsem z Miss Meadows nadšená. Nejlepší film z dosavadní filmografie Miss Holmes.(29.1.2015)