Miss Meadows

USA, 2014, 88 min

• bourec

Točila to ženská,a je to kurva vidět.Uťáplá,přízemní komorní volovina,která jede celej film na neutrál.Dám tomu dvě přestřelený hvězdy,jednu za film,protože odpad to neni,a jednu za Katie,protože na svoje anorektický možnosti tady vypadá slušně.A že tomu ten debil dal čtyři hvězdy,tak tomu se nedivim,co byste taky chtěli po jedinci s mozkem medvěda.30%.(14.6.2015)

Na úvod bych ráda řekla, že nemám ráda Katie Holmes (a Toma Cruise). Připadá mi hloupá a neumí hrát. Ale jako Miss Meadows s klapavýma botkama, oj! Navíc jí slušely ty báječný kostýmy a ten malý koltík, co nosila pokaždé v kabelce. Navíc ten její domek, roztomilá zahrádka, podivné telefonáty s podivnou matkou... Tohle já zkrátka můžu. Dějová linka této vlčice samotářky, co bere zákon do vlastních rukou, je trochu slabší a hlavně zezačátku příliš nefunguje, ale já jsem z Miss Meadows nadšená. Nejlepší film z dosavadní filmografie Miss Holmes.(29.1.2015)

• Big Bear

Miss Meadows (Katie Holmes) je příběh ze současnost o mladé dámě vychované ještě dle staré školy. Slušné vystupování, bílé rukavičky a maličká kabelka patří k jejímu životu stejně neoddělitelně stejně jako intenzivní potřeba konat dobro. Ta potřeba je tak velká, že v té roztomilé kabelce nosí malou, neustále nabitou pistoli, kterou bez milosti trestá kulkou násilníky a agresory, kteří jí zkříží cestu. Policie ví, že zavraždění jsou vždy jen osoby mající problém se zákonem po ,,mstiteli z lidu'' pátrá. Při běžné policejní kontrole se Miss Meadows seznámí policejním důstojníkem (James Badge Dale). Ten se do té zvláštní dívky okamžitě zamiluje. Jí muž zákona imponuje a jeho city jí také posléze přestanou být lhostejné. Policista, však na základě dalších vražd začíná tušit, že jeho milá není jen tou roztomilou dívkou, která učí děti ve školce a má nádherně udržovanou květinovou zahrádku před domem...------------------ Katie je ještě stále baba k nakousnutí, ale to je asi jediný kredit tohoto filmu. Logiky tu moc nehledejte, ale chete-li můžete příběhu věřit. Mně osobně příběh o pistolnici mstící bezpráví (navíc evidentně pošahané), když svět kolem násilí nečinně přihlíží připadal neuvěřitelný. Žádná větší akce se ve filmu nekonala a nebýt tam Katie, ale nějakán no name hérečka, byl by to opravdu hodně těžký podprůměr. Dávám dvě sušenky. * *(31.3.2015)

• Aljak

Hm, očakával som nejakú príjemnú drámu zo školského prostredia o milej učiteľke, ktorá bude žiť životom samotárky a všetku svoju energiu venuje do svojho učiteľského poslania. Namiesto toho som dostal trochu podivnú drámu o tajomnej pomstiteľke, ktorá sa rozhodla akýkoľvek náznak nespravodlivosti potrestať po svojom. Popravde, to čo som očakával by ma určite potešilo omnoho viac. Táto krimi dráma len s minimom scénok odohrávajúcich sa v školskom prostredí mi jednoducho nesadla. No a tá (ne)činnosť polície voči tomu čo sa dialo bola tak trochu absurdná, hoci často z pochopiteľných dôvodov.(24.1.2015)

Tohle se mi líbilo. Ten příběh se možná vyvíjí trochu moc jednoduše, ale Katie Holmes vytvořila úchvatnou postavu, která je prostě k zulíbání. Krásná, roztomilá a nádherně šílená. Tohle je něco, co nemusí fungovat, ale v tomhle případě to funguje skvěle. Bavil jsem se, protože je to absurdní, ale zároveň nesmírně reálné.(18.11.2014)