Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

Nivenx

Pro uživatele co si myslí, že každý dává buď odpad nebo 5* a z principu, tak já z principu dávám 1*. A není to kvůli tomu, že to je Troška, ani kvůli tomu, že série se mi nezamlouvá. Jsem jihočech a sérii slunce seno, nebo jeho pohádky typu Jasněnka či Princezna ze mlejna, to jsou dobré filmy, u kterých jsem se zasmál a styl i scénář dokázal pobavit. Bohužel u Babovřesek tomu tak není! Je to jak herci, kteří nemají dostatek charisma do komedie, ale i tím, že to je všechno točeno ne z lásky k žánru, ale pro nucené peníze a je to prostě vidět. Styl humoru je úplně někde jinde, jak v dřívějších komediích a od doby Kameňáku jde Zdenda do trapností a na úplné dno komediálního žánru, kde jen vaří z vody a nefunguje to! Vtipy působí nuceně a celé je to bez šťávy. Buď s tímto něco udělá a nebo bude dál točit sračky, jelikož jsou zkrátka lidi co na to půjdou, ať už ze zvědavosti či pobavení a to ho uživí! U třetího dílu se nic nemění a je to pořád to samé dokola. Škoda, ale tuhle sérii si zkrátka oblíbit nemůžu. 10% ()

Quen11 odpad!

Hmmmm... Ako by som len popísal zážitok z tohto filmu? Predstavte si, že idete do kinosály, v ktorej si následne vopcháte svoju hlavu do vedra plného fekálií. Po 103 minútach ju vytiahnete a odídete. Tak na mňa pôsobili Babovřesky 3. A tie dve hlášky na ktorých som sa zahanbene pousmial, to rozhodne nezachránili. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Vývozní artikl CZ buranství, jehož masivní úspěch podtrhuje nevalný kulturní stav většinové společnosti. Pokud jsem v jedničce nacházel světlá místa a dvojku označil za snesitelnou, trojka už jen recykluje to, co stěží fungovalo v dílech předchozích. Jediný lepší moment přišel ve scéně focení - ani ne tak kvůli nápadu, jako spíše pro krásně nenucené provedení. Zbytek je ten nejprohnilejší odpad. ()

Master19

Někde kolem osmičky už tu bude hrát jen rodina Kikinčukova. ;-) Viděno v televizi a snad by to bylo i na jednu hvězdičku za Lucku Bílou, pár vtípků a dokonce jednu humornou situaci (politická narážka). Jenže film je o babkách a velebníčcích. Zase. Troška to neustále stupňuje a v prvních sluncesenech stačilo, že babka běží, dnes už musí létat na padáku za vodním skútrem na moři... Už to nechci nikdy vidět. ()

lardko odpad!

haaaaah sem fakt DEBIL :D ... Viděl jsem BABOVŘESKY 1 a BABOVŘESKY 2 a můj názor na to byl ten že oba dva díly jsou pí*oviny s debilnim dějem , a s herci/ herečky který vůbec neumý hrát , ale očividně si myslí kdoví jak jsou dobrý... A na 100% jsem věděl že i tato 3 bude blbost. Nevim proč ale i přesto jsem šel na tohle do kina. Už od začátku se mi s těch babek chtělo blít. A ten děj byl tak nesmyslný , tupý , prostě pro úplný vypatlance bez vkusu , vtipu a s nulovou inteligencí. Po tomhle jsem se rozhodl , že když uvidim nějakou sračku jako je tahle , tak se rozhodně nebudu koukat na pokračování ! UŽ NIKDY ! ACH JO TROŠKA ZASE SKLAMAL ... ()

• Tereza Bebarová, jež ztvárnila Drahoslavu Dočistilovou, je v závěrečných titulcích uvedena jako „Nesmysl“. (rakovnik)
  • Kromě jihočeských lokací štáb natáčel i v tureckém Side. (jenik71)
  • Ve scéně, kdy Jarmila Bursová letí na padáku, ve skutečnosti stála na zemi, kameraman ležel pod ní v písku a pomocníci drželi ve vzduchu padák. Ve skutečnosti chtěla opravdu letět, ale tvůrci to kvůli bezpečnosti nedovolili. (Busmart)