Donatella Versace (TV film)

House of Versace

Donatella Versace

Životopisný / Drama

USA, 2013, 89 min

• LadyPupu

Výpovědní hodnota filmu je téměř nulová. Nic nového se z něj nedozvíme. Všechno jsou to stokrát omleté skutečnosti. Co se tu celkem povedlo je casting. Gina Gershon je jako Donatella přesvědčivá (jsem si nemyslela, že to zrovna o ní někdy řeknu :-)).(29.3.2016)

• Broen

No pět hvězd bych dala maximálně za mistrné zpatlání obličeje hlavní představitelky, protože bych nikdy nepoznala, že to je nádherná Raqueel Welch. Jinak jako životopis by se to dalo pojmout určitě líp. Námět je dobrý, ale je to jaksi prázdné. Nemluvě o tom, že o životě rodiny Versace jsem se vůbec nic nedozvěděla.(10.5.2016)

• Lacike

Napriek tomu, ze som toho o rodine Versaceovych vedel prd, tak mi tento film po informacnej stranke vela nedal. Dozvieme sa len to, ze po smrti slavneho navrhara Gianniho, jeho sestra par rokov droguje a lezie vsetkym na nervy, kym ju konecne nedonutia, aby isla na odvykacku, po ktorej sa vrati nabudena napadmi do takej miery, ze sa z nej stane rovnako zazracna navrharka ako z jej brata. Fine. A to je vsetko. Mozno by tato chaba zapletka mohla fungovat, keby isla do hlbky a poriadne by rozobrala charakter Donatelly z kazdej strany. Ale nic take sa nekona. Aspon ze sa vydaril casting. Gina Gershon sa zo svojim umelym xichtom do ulohy Donatelly hodi dokonale. Rovnako ako Enrico Colantoni do ulohy Gianniho. Vdaka nim davam tejto nude aspon 2*.(3.3.2016)

• Johnny.ARN

Veľmi zaujímavý životopis z oblasti mne neznámej. Nahliadnutie do domov týchto módny značiek, rodín, sveta nablýskaných mól, drog a alkoholu vie diváka vždy pritiahnuť. Tu ale bolo cítiť, že len v deji ale aj v reále peniaze chýbali na niečo veľkolepejšie a rozvinutejšie, na druhej strane schopný TV film, ktorý hlavne nenudí a má hlavu aj pätu. 2 z 5(2.3.2016)

• NinonL

Životopis a mohutné PR Donatelly Versace. Vše se točí kolem peněz, alkoholu, drog a rodinných vztahů. Pohled na zombie (Raquel Welch po úpravách obličeje) nebyl vůbec příjemný.(1.3.2016)