poster

Donatella Versace (TV film)

 • USA

  House of Versace

 • Slovensko

  Donatella Versace

Životopisný / Drama

USA, 2013, 89 min

 • Broen
  **

  No pět hvězd bych dala maximálně za mistrné zpatlání obličeje hlavní představitelky, protože bych nikdy nepoznala, že to je nádherná Raqueel Welch. Jinak jako životopis by se to dalo pojmout určitě líp. Námět je dobrý, ale je to jaksi prázdné. Nemluvě o tom, že o životě rodiny Versace jsem se vůbec nic nedozvěděla.(10.5.2016)

 • VojtaMarek00
  **

  Film vypráví příběh Donatelly docela přesně, ale to nutně neznamená, že dobře. Prostě to do sebe často nezapadá tak, jak by mělo. Ztrácí drive, překypuje zbytečnými pasážemi na úkor těch zajímavých, postava Alegry je zoufale nedopsaná a na její vztah s Donatellou tvůrci filmu kašlou, stejně jako na rozpad jejího manželství. Místo toho se zabývá nesmysly, nebo dává prostor linkám, které ho zdaleka tak velký nepotřebují. Je to škoda. Příběh Gianniho rodiny je totiž fascinující.(24.11.2019)

 • Johnny.ARN
  **

  Veľmi zaujímavý životopis z oblasti mne neznámej. Nahliadnutie do domov týchto módny značiek, rodín, sveta nablýskaných mól, drog a alkoholu vie diváka vždy pritiahnuť. Tu ale bolo cítiť, že len v deji ale aj v reále peniaze chýbali na niečo veľkolepejšie a rozvinutejšie, na druhej strane schopný TV film, ktorý hlavne nenudí a má hlavu aj pätu. 2 z 5(2.3.2016)

 • Dzeyna
  ***

  Versaceho lifestory zná podle mě téměř každý. A proto mě udivuje, že zde obsadili do hlavní role herečku, která vůbec neumí chodit v podpatcích. Obzvlášť, když to tam pořád připomínají, jak jsou jehly důležité a nikdy by neobula sandále. No nicméně, jinak to bylo takové normální podívání. Jen škoda, že je to tak krátké a nebyl tam kladen větší důraz na období drog a celkově chyběly detaily.(9.1.2019)

 • Lacike
  **

  Napriek tomu, ze som toho o rodine Versaceovych vedel prd, tak mi tento film po informacnej stranke vela nedal. Dozvieme sa len to, ze po smrti slavneho navrhara Gianniho, jeho sestra par rokov droguje a lezie vsetkym na nervy, kym ju konecne nedonutia, aby isla na odvykacku, po ktorej sa vrati nabudena napadmi do takej miery, ze sa z nej stane rovnako zazracna navrharka ako z jej brata. Fine. A to je vsetko. Mozno by tato chaba zapletka mohla fungovat, keby isla do hlbky a poriadne by rozobrala charakter Donatelly z kazdej strany. Ale nic take sa nekona. Aspon ze sa vydaril casting. Gina Gershon sa zo svojim umelym xichtom do ulohy Donatelly hodi dokonale. Rovnako ako Enrico Colantoni do ulohy Gianniho. Vdaka nim davam tejto nude aspon 2*.(3.3.2016)