poster

Dům kouzel

 • Belgie

  Le manoir magique

 • Belgie

  Flits & het magische huis

 • Velká Británie

  The House of Magic

 • Francie

  Le manoir magique

 • Slovensko

  Dom kúziel

 • USA

  Thunder and the House of Magic

 • USA

  The House of Magic 3D

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Belgie / Velká Británie / Francie, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LencaN
  ***

  Ano, je to animáček pro děti. Proto ale není třeba mu ubírat na hodnocení. Příběh je akurátní pro malé diváky, roztomilé postavičky, kladné charaktery, které si oblíbíte, i záporák, který má správnou alergii na kočky. Přesto se děti naučí, že svět není jen černobílý a to díky králíkovi a jeho kamrádce myšce, kteří v průběhu filmu zjistí, že třeba měli špatné názory. No nebudu víc prozrazovat. Akorát musím poznamenat, že jsem hlavně zezačátku měla dost problém s pohybem po domě, jakoby za kočkou, nevím jak to popsat, jako by kamera prostě letěla někomu za zády a vypadalo to jako v počítačové hře a bylo to i tak neohrabané a trhané. Ale nakonec jsem to přestala vnímat, protože jinak byla animace celkem hezká, barevná, pro děti super.(3.3.2015)

 • tommmy89
  ***

  Animácie veľmi pekné, na dobrej úrovni. Pár úsmevných situácií, ale inak to isté môžte vidieť vo veľa iných animovaných filmoch. Nič inovatívne i keď sa príbeh snažil byť zaujímavý a nápaditý. Celkovo to hodnotím ako priemerný animák, pri ktorom som sa v kine doslova nudil a čakal na to, kým skončí ....(9.3.2015)

 • Master19
  ****

  Pro mě zlomový film. První, na který jsem vzal dceru do kina. Jestli z ní vyroste fanoušek filmu je zatím ve hvězdách, ale jelikož vydržela ve dvou a půl letech bez mrknutí sledovat celý fim, je to pro mě jasné znamení, že se jí to líbilo. I já jsem se párkrát pousmál, je to sice ukrutně naivní a hloupoučké, ale animace krásná a ačkoliv jsou některé honičky trochu šroubované dynamika filmu je až neuvěřitelná. Na to, že chce jen synovec vyštípat dědulu z baráku je to opravdu prošpikované akcí. Milé pokoukání.(23.10.2014)

 • Rudyamon
  ***

  Je to taková skutečně dětská pohádka, kterou dospělý asi moc neocení, navíc s hrozným dabingem. Asi proto jsem u ní usínal a měl nakonec radost, že všechno dobře dopadlo - to znamená, že to skončilo. Jistá zájemkyně o dům řekla, že racionálně vzato, v tom domě straší. No, racionálně vzato, bylo to poměrně nudné strašení. Aspoň, že ta animace se povedla, tak to nakonec nebyl až tak ztracený čas. 3 hvězdičky - 65%.(30.4.2016)

 • Ivoman
  *****

  Pro fanoušky 3D je tento film naprostá povinnost vidět. Takto povedené provedení a využití 3D se vidí málo. Příběh krásně plyne a nevím nevím jestli souhlasit se zdejšími komentáři, že film je pro 3 leté děti. Když se hlavní padouch pomine a snaží se kočičku zastřelit, není to zrovna podívaná pro 3 leté dítě.(18.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace