Dům kouzel

Thunder and the House of Magic

The House of Magic 3D

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Belgie / Velká Británie / Francie, 2013, 85 min

Na Belgii překvapení jako prase, samozřejmě nemůže dům kouzel soupeřit s animací a grafikou s podstatně dražšími USA produkcemi, ale interiér domu byl super, mačka v hlavnej roli roztomilúčká a příběh oddychový.Škoda, že českej dabing stál za vyliž kočku a hlavně ten králík byl naprsto tragickej.Dost možná se dalo zamakat i na zábavnějším vyhánění případných zájemnců o dům, ale na ty poměry to bylo vlastně až překvapivě dobrý.60%.(29.10.2015)

Dom kuziel :) je kuzelny :) vidieť, že tvorcovia animák milujú a preto odvádzajú poctivú prácu. Rozprávka bola farebna až čarovne, hlavný hrdina sympatický a príbeh zábavný a ľahko Vás pohltí. Bol som na tom na 3D a dávno som nevidel tak dobrý film, ktorému by tak dobre sadlo 3D. Dej je jednoduchý a v každom momente ho dopĺňa pestrofarebná mozaika fantázií umelcov. Nájde sa aj pár momentov ktoré sa Vám zapíšu hlbšie do pamäte ( lezenie po strome, letiaci drak atd). Takže berte svoje ratolesti a vyrazte s nimi na tento dobrodružný animák plný akcií a zabavy :) Čarovný deduško je svojím charakterom veľké plus tohto zážitku.(14.9.2014)

Animácie veľmi pekné, na dobrej úrovni. Pár úsmevných situácií, ale inak to isté môžte vidieť vo veľa iných animovaných filmoch. Nič inovatívne i keď sa príbeh snažil byť zaujímavý a nápaditý. Celkovo to hodnotím ako priemerný animák, pri ktorom som sa v kine doslova nudil a čakal na to, kým skončí ....(9.3.2015)

V kině běžel souběžně film 7 trpaslíků, přičemž když jsem shlédla trailery na oba tyto filmy, musela jsem změnit rozhodnutí a nejít na Trpaslíky, nýbrž na tohle. Obojí je od poměrně neznámých studií, obojí promítali i ve 3D, ale kvalita je úplně někde jinde. Tady tento film mě po grafické stránce mile překvapil a ve 3D si ho i dokážu představit (já byla jen na 2D) a i když příběh je trochu klišé a předvídatelný, je to tak roztomile podané, že mi to vůbec nevadilo.(15.10.2014)

Příjemný animák, je pravda že jsem byl ze začátku v rozpacích co si o něm myslet, ale jako na konec mě mile překvapil. Děj byl zajímaví, i když místy vypadal dost dětinský. Ale celkově to bylo pojato dobře, dobrodružně a vesele, vyzařovalo ze snímku velké přátelství. Pro dětské diváky jak dělaný, pobaví, ale nevyděsí. Hrdina filmu nevypadá nijak božsky, ale s doplňkovými postavami je to koktej zábavy. Film je i dost dobře udělán ve 3D provedeni, hlavně scény s vlastního pohledu, kdy člověk úplně vnímá sjíždění po zábradlí schodiště. Tento film vřele doporučím dětem, ale dospělí se u něj úplně nudit nebudou a proto mu dávám mu 80% (3D, dabing, kino).(14.10.2014)