poster

Dům kouzel

 • Belgie

  Le manoir magique

 • Belgie

  Flits & het magische huis

 • Velká Británie

  The House of Magic

 • Francie

  Le manoir magique

 • Slovensko

  Dom kúziel

 • USA

  Thunder and the House of Magic

 • USA

  The House of Magic 3D

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Belgie / Velká Británie / Francie, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  ***

  Na Belgii překvapení jako prase, samozřejmě nemůže dům kouzel soupeřit s animací a grafikou s podstatně dražšími USA produkcemi, ale interiér domu byl super, mačka v hlavnej roli roztomilúčká a příběh oddychový.Škoda, že českej dabing stál za vyliž kočku a hlavně ten králík byl naprsto tragickej.Dost možná se dalo zamakat i na zábavnějším vyhánění případných zájemnců o dům, ale na ty poměry to bylo vlastně až překvapivě dobrý.60%.(29.10.2015)

 • baner
  *****

  Dom kuziel :) je kuzelny :) vidieť, že tvorcovia animák milujú a preto odvádzajú poctivú prácu. Rozprávka bola farebna až čarovne, hlavný hrdina sympatický a príbeh zábavný a ľahko Vás pohltí. Bol som na tom na 3D a dávno som nevidel tak dobrý film, ktorému by tak dobre sadlo 3D. Dej je jednoduchý a v každom momente ho dopĺňa pestrofarebná mozaika fantázií umelcov. Nájde sa aj pár momentov ktoré sa Vám zapíšu hlbšie do pamäte ( lezenie po strome, letiaci drak atd). Takže berte svoje ratolesti a vyrazte s nimi na tento dobrodružný animák plný akcií a zabavy :) Čarovný deduško je svojím charakterom veľké plus tohto zážitku.(14.9.2014)

 • tommmy89
  ***

  Animácie veľmi pekné, na dobrej úrovni. Pár úsmevných situácií, ale inak to isté môžte vidieť vo veľa iných animovaných filmoch. Nič inovatívne i keď sa príbeh snažil byť zaujímavý a nápaditý. Celkovo to hodnotím ako priemerný animák, pri ktorom som sa v kine doslova nudil a čakal na to, kým skončí ....(9.3.2015)

 • Kikyo
  ****

  V kině běžel souběžně film 7 trpaslíků, přičemž když jsem shlédla trailery na oba tyto filmy, musela jsem změnit rozhodnutí a nejít na Trpaslíky, nýbrž na tohle. Obojí je od poměrně neznámých studií, obojí promítali i ve 3D, ale kvalita je úplně někde jinde. Tady tento film mě po grafické stránce mile překvapil a ve 3D si ho i dokážu představit (já byla jen na 2D) a i když příběh je trochu klišé a předvídatelný, je to tak roztomile podané, že mi to vůbec nevadilo.(15.10.2014)

 • Dr.Zed
  ****

  Příjemný animák, je pravda že jsem byl ze začátku v rozpacích co si o něm myslet, ale jako na konec mě mile překvapil. Děj byl zajímaví, i když místy vypadal dost dětinský. Ale celkově to bylo pojato dobře, dobrodružně a vesele, vyzařovalo ze snímku velké přátelství. Pro dětské diváky jak dělaný, pobaví, ale nevyděsí. Hrdina filmu nevypadá nijak božsky, ale s doplňkovými postavami je to koktej zábavy. Film je i dost dobře udělán ve 3D provedeni, hlavně scény s vlastního pohledu, kdy člověk úplně vnímá sjíždění po zábradlí schodiště. Tento film vřele doporučím dětem, ale dospělí se u něj úplně nudit nebudou a proto mu dávám mu 80% (3D, dabing, kino).(14.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace