Podľa mňa sme tu mali konečne film, ktorý sa nesnaží americkým spôsobom rozosmiať a dať do toho všetky možné nezmysly, na ktoré si človek vie spomenúť, ale miesto toho tu priniesol veľmi uveriteľný príbeh s veľmi dobre spracovanými postavami a zaujímavým dejom, ktorý ma celý čas udržal. Humor je nenásilný a celkom funkčný a rovnako aj dramatické momenty. Rovnako musím pochváliť hudbu. Nikdy nejde mimo, skladby tam skvele pasujú, sú prijemné na počúvanie a dodávajú tomu výborný feeling. Sú veci, ktoré človek vie odhadnúť a musím povedať, že Garret Dillahunt je občas otravný v role Teddyho brata, ale to sú asi jediné moje problémy s týmto filmom. Rád som sa naň pozrel a myslím si, že rozhodne stojí a pozornosť.(28.5.2015)

Docela to celé fungovalo. Popravdě je trošku těžké se koukat na film, kdy je vám hlavní postava dost nesympatická, ale dá se to zkousnout, když se soustředíte na story a postavy kolem. Samozřejmě tu nesměla chybět rádoby směsná postava, která vůbec nebyla vtipná a rozhodně jsem se nedivila, že mu jeho manželka plilve do kafe aneb "I'm gay dad. Not blind." Jedna užitečná rada z filmu vyplývá - když si chcete s někým promluvit, nechte mu pod polštářem kresbu zátiší mísy s ptáky (ne těmi okřídlenými). A taky nůž noste v kabelce zásadně otevřený a bez jakéhokoliv obalu!(31.7.2015)

„…ODJEL JSEM NA ZÁPAD, KDE JSEM SE ZAMÍCHAL DO DAVU. MĚL JSEM PRŮMĚRNOU PRÁCI V PRŮMĚRNÉ FIRMĚ A SLEDOVAL JSEM, JAK ROKY MÉHO BEZPEČNĚ PRŮMĚRNÉHO ŽIVOTA PLYNOU“… /// No a Ted má plán, kterej končí sebevraždou. Takže ze života. Navíc je tahle zvrhlá myšlenka fajnově filmově provedená. Stifler působí úplně normálně a Olivia Thirlby vnáší světlo nejen do jeho života, ale do celýho příběhu. Takovýhle ohlídnutí by prospělo každýmu. Nejen, že je to dobrodružství a zábava, ale možná byste získali odvahu říct starý, že víte, že je v noci vzhůru (poznámka pro ty, co věděj). Film pro chlápky po 40tce a všechny, kteří potřebujou uvěřit, že sračky, ve kterejch uvízli, jsou jen dočasný. Že by Courteney Cox měla podobný problémy? (Nebo je to chlap po 40tce?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jakej je rozdíl mezi osamělostí a prázdnotou. 2.) Zjistím, že na sebevraždu se dá ulovit fajn roštěnka. 3.) Thx za titule „tejna7“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.7.2015)

Životní, emoční, osamělé, milé, pozitivní. Takový filmy já můžu. Trocha tragičnosti, milé prostředí a pozitivní konec, aneb vše se dá zvládnout a nikdy není tak strašně (aspoň v těchto filmech). Postavy byly sympatické, Stifler je skvělý. V každé skříni je schovaný kostlivec a pomocí rodiny a přátel se dá vše vyřešit tak nějak ve zkratce hlavní myšlenka filmu. Prostě pohodové pokoukání, když potřebujete citově nakopnout a srovnat si vlastní problémíčky o tom, jak vás nikdo nemá rád. "..všechny sračky trvaj jen chvíli.." (25.9.2015)

Od tohoto snímku jsem nic moc nečekala a mile mě překvapil. Tak první půlku jsem uvažovala i o vyšším hodnocení. Seann William Scott podle mě patří spíš do teen komedií nebo ho tam mám prostě zařazenýho. To ale neznamená, že jeho výkon v Just before I go nebyl dobrý. Víc než on se mi spíš líbila Olivia Thirlby, která se do této role výborně hodila. A spolu jim to moc slušelo. Ve finále bych asi vynechala pár scén, aby to na mě působilo víc uceleně. Ale jinak jsem spokojená. Ještě z toho konce se dalo vytěžit víc. 65%.(28.10.2015)

• - Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)

• - Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)

• - Herec Seann William Scott sa priznal, že si veľmi prial, aby sa mohol objaviť v hlavnej úlohe v tomto filme. (MikaelSVK)