Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Života Teda Morgana (Seann William Scott) vystihuje jediné slovo - průměrnost. A poté, co od něj odejde manželka, dochází k závěru, že již nemá pro co žít. Než však opustí tento svět, hodlá čelit všem, které viní z toho, kým se stal. Čím více se však snaží udělat tlustou čáru za svým životem, tím více si uvědomuje, že lidé okolo něj se musí každý den vypořádávat s daleko většími problémy a že všechno má své řešení. (MaaaR@)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (77)

Fr 

všechny recenze uživatele

„…ODJEL JSEM NA ZÁPAD, KDE JSEM SE ZAMÍCHAL DO DAVU. MĚL JSEM PRŮMĚRNOU PRÁCI V PRŮMĚRNÉ FIRMĚ A SLEDOVAL JSEM, JAK ROKY MÉHO BEZPEČNĚ PRŮMĚRNÉHO ŽIVOTA PLYNOU“… /// No a Ted má plán, kterej končí sebevraždou. Takže ze života. Navíc je tahle zvrhlá myšlenka fajnově filmově provedená. Stifler působí úplně normálně a Olivia Thirlby vnáší světlo nejen do jeho života, ale do celýho příběhu. Takovýhle ohlídnutí by prospělo každýmu. Nejen, že je to dobrodružství a zábava, ale možná byste získali odvahu říct starý, že víte, že je v noci vzhůru (poznámka pro ty, co věděj). Film pro chlápky po 40tce a všechny, kteří potřebujou uvěřit, že sračky, ve kterejch uvízli, jsou jen dočasný. Že by Courteney Cox měla podobný problémy? (Nebo je to chlap po 40tce?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jakej je rozdíl mezi osamělostí a prázdnotou. 2.) Zjistím, že na sebevraždu se dá ulovit fajn roštěnka. 3.) Thx za titule „tejna7“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Courteney Cox umí i za kamerou! Už obsazení Scotta je hodně překvapivé. Většina diváků si ho nedokáže představit ve vážných polohách. O to větší zážitek je pak sledování jeho civilního projevu. Pravda, plánovanou sebevraždu je zrovna Stiflerovi těžké uvěřit, jenže on je i celý film prokládaný prcičkovským humorem, který na první pohled k ústřednímu tématu vůbec nesedí. Ovšem opak je pravdou a vznikl tak hořkosladký mix podobný skutečnému životu každého z nás. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Film, se kterým mi konečně došlo, že by moje prvotina (z jiný tvůrčí dimenze) vypadala pravděpodobně hodně podobně. Můžeme vyčítat srdíčkovejm lidem, že točej ubulený kýčovitý feel-good srágory, který sprostě cílej na naše emoce? Asi jo. Ale jenom tehdy, pokud se jim snímek ve finále rozsype pod rukama. Tady totiž závěr překvapivě funguje a divákovi pak dojde, jak fikaně si to celé Monika z Přátel ošéfovala. I ty na první pohled trapné scénky v sobě nakonec skrývají netušenou sebeuvědomělou hravost! Cejtim se dobře, a za to díky. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nikdy nebuď spánkového onanistu." To zní jako dobrá rada, ale co když onanista nespí a ještě k tomu plive do kafe? Ono je to vlastně jedno, protože tohle je o Tedově zúčtování se životem a to je vážná věc. Nebo není? V tomto případě je to tak napůl. Já se celkem bavil při náměsíčných scénách, při vraždění Rowleyho otce i při vzteklém nadávání nevnímající učitelce. Na druhou stranu mne trošku nudil gay v utajení, trapně vtipkující bratr a vlastně všechny moralizující scény. Ted je však sympaťák, takže mu přejme, ať potká Wammyho na dně jezera. Že nevíte, kdo nebo co je Wammy? Já to taky nevěděl, ale už jsem ho viděl a ani jsem se přitom příliš nezávisle nenudil. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Předvídatelné a závěr je mimo úplně, přesto však má prvotina Courteney Cox své kouzlo a zejména v první polovině dokáže zaujmout. Nezvykle při zemi se držící sympaťák Seann William Scott tropí jednu blbost za druhou a lecko se s ním dokáže plně ztotožnit. Na nějaké ocenění to není, ale je fajn vidět jej projednou v jiné herecké poloze...70% ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)
  • Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)

Související novinky

Courteney Cox popírá návrat Přátel

Courteney Cox popírá návrat Přátel

23.04.2014

David Letterman se netají tím, že i on je velkým fanouškem komediálního seriálu Přátelé, který skončil před deseti lety a o jehož návratu se po stejnou dobu neustále diskutuje. Když jej tedy v rámci… (více)

Reklama

Reklama