Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wysch
  ****

  Že SW Scott je pro mě výborný herec, to tvrdím zhruba už tak deset let (holt Southland Tales), takže pro mě jeho obsazení a výkon vůbec překvapivý nebyly, překvapivá pro mě byla režie - hodně civilně a hodně uhlazeně vyprávěný příběh s očekávaným koncem, ale zato na filmový debut precizní režie. Vtipy jsou zpola dětinské, herecký ansámbl výborný, hudba a soundtrack skvělý. Jako zápor ani neberu fakt, že konec samozřejmě víme všichni od úvodních titlí, a ani fakt, že prostříháno bylo z natočenýho materiálu opravdu dost, jen aby tempo vyprávění neopadlo, což zrovna u filmu o smrti a vztazích a tak vůbec je jednou z dobrých úliteb.(7.3.2016)

 • Bobik9
  ****

  Vlastně tomu nemám, co vytknout. Nedávám 5* jen proto, že to zkrátka není žádné převratné dílo. Nicméně je to neskutečně milé a příjemné. Chvilkama opravdu vtipné a herecky parádně zvládnuté. Seann William Scott ze sebe strhl nálepku Stevena Stifflera a ukázal, že dokáže zahrát i trochu hlubší věci. Courtney Cox se režijní celovečerní debut velmi povedl. Krásný film.(31.5.2016)

 • Davies182
  ****

  Film, se kterým mi konečně došlo, že by moje prvotina (z jiný tvůrčí dimenze) vypadala pravděpodobně hodně podobně. Můžeme vyčítat srdíčkovejm lidem, že točej ubulený kýčovitý feel-good srágory, který sprostě cílej na naše emoce? Asi jo. Ale jenom tehdy, pokud se jim snímek ve finále rozsype pod rukama. Tady totiž závěr překvapivě funguje a divákovi pak dojde, jak fikaně si to celé Monika z Přátel ošéfovala. I ty na první pohled trapné scénky v sobě nakonec skrývají netušenou sebeuvědomělou hravost! Cejtim se dobře, a za to díky.(10.5.2015)

 • runner85
  ****

  Tej zábavy je tam teda rozhodne málo. Ale filmu to rozhodne neuberá na kvalite! Práve naopak. Našťastie je tam iba jedna postava čo sa snaží byť vtipná a tej to moc nejde. Každý z nás má ukryté v sebe určité tajomstvo ktoré neskôr vypláva na povrch. Čo sa mi hlavne páčilo je to, že Ted vlastne zistil, že všetci to majú/máme v život zložité. Len sa stým treba trochu buď popasovať alebo naučiť stým žiť. Hlavne nebrať ten život tak vážne. Galaxie predsa vznikajú a zanikajú. Tak hlavne klud ... najprv som si počas pozerania myslel, že mi film spôsobí depresiu, no skôr opak, troška ma nakopol a je zase fajn ...(11.10.2015)

 • Fr
  ****

  „…ODJEL JSEM NA ZÁPAD, KDE JSEM SE ZAMÍCHAL DO DAVU. MĚL JSEM PRŮMĚRNOU PRÁCI V PRŮMĚRNÉ FIRMĚ A SLEDOVAL JSEM, JAK ROKY MÉHO BEZPEČNĚ PRŮMĚRNÉHO ŽIVOTA PLYNOU“… /// No a Ted má plán, kterej končí sebevraždou. Takže ze života. Navíc je tahle zvrhlá myšlenka fajnově filmově provedená. Stifler působí úplně normálně a Olivia Thirlby vnáší světlo nejen do jeho života, ale do celýho příběhu. Takovýhle ohlídnutí by prospělo každýmu. Nejen, že je to dobrodružství a zábava, ale možná byste získali odvahu říct starý, že víte, že je v noci vzhůru (poznámka pro ty, co věděj). Film pro chlápky po 40tce a všechny, kteří potřebujou uvěřit, že sračky, ve kterejch uvízli, jsou jen dočasný. Že by Courteney Cox měla podobný problémy? (Nebo je to chlap po 40tce?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jakej je rozdíl mezi osamělostí a prázdnotou. 2.) Zjistím, že na sebevraždu se dá ulovit fajn roštěnka. 3.) Thx za titule „tejna7“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.7.2015)

 • - Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)

 • - Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)

 • - Herec Seann William Scott sa priznal, že si veľmi prial, aby sa mohol objaviť v hlavnej úlohe v tomto filme. (MikaelSVK)