Že SW Scott je pro mě výborný herec, to tvrdím zhruba už tak deset let (holt Southland Tales), takže pro mě jeho obsazení a výkon vůbec překvapivý nebyly, překvapivá pro mě byla režie - hodně civilně a hodně uhlazeně vyprávěný příběh s očekávaným koncem, ale zato na filmový debut precizní režie. Vtipy jsou zpola dětinské, herecký ansámbl výborný, hudba a soundtrack skvělý. Jako zápor ani neberu fakt, že konec samozřejmě víme všichni od úvodních titlí, a ani fakt, že prostříháno bylo z natočenýho materiálu opravdu dost, jen aby tempo vyprávění neopadlo, což zrovna u filmu o smrti a vztazích a tak vůbec je jednou z dobrých úliteb.(7.3.2016)

Vlastně tomu nemám, co vytknout. Nedávám 5* jen proto, že to zkrátka není žádné převratné dílo. Nicméně je to neskutečně milé a příjemné. Chvilkama opravdu vtipné a herecky parádně zvládnuté. Seann William Scott ze sebe strhl nálepku Stevena Stifflera a ukázal, že dokáže zahrát i trochu hlubší věci. Courtney Cox se režijní celovečerní debut velmi povedl. Krásný film.(31.5.2016)

Film, se kterým mi konečně došlo, že by moje prvotina (z jiný tvůrčí dimenze) vypadala pravděpodobně hodně podobně. Můžeme vyčítat srdíčkovejm lidem, že točej ubulený kýčovitý feel-good srágory, který sprostě cílej na naše emoce? Asi jo. Ale jenom tehdy, pokud se jim snímek ve finále rozsype pod rukama. Tady totiž závěr překvapivě funguje a divákovi pak dojde, jak fikaně si to celé Monika z Přátel ošéfovala. I ty na první pohled trapné scénky v sobě nakonec skrývají netušenou sebeuvědomělou hravost! Cejtim se dobře, a za to díky.(10.5.2015)

Tej zábavy je tam teda rozhodne málo. Ale filmu to rozhodne neuberá na kvalite! Práve naopak. Našťastie je tam iba jedna postava čo sa snaží byť vtipná a tej to moc nejde. Každý z nás má ukryté v sebe určité tajomstvo ktoré neskôr vypláva na povrch. Čo sa mi hlavne páčilo je to, že Ted vlastne zistil, že všetci to majú/máme v život zložité. Len sa stým treba trochu buď popasovať alebo naučiť stým žiť. Hlavne nebrať ten život tak vážne. Galaxie predsa vznikajú a zanikajú. Tak hlavne klud ... najprv som si počas pozerania myslel, že mi film spôsobí depresiu, no skôr opak, troška ma nakopol a je zase fajn ...(11.10.2015)

„…ODJEL JSEM NA ZÁPAD, KDE JSEM SE ZAMÍCHAL DO DAVU. MĚL JSEM PRŮMĚRNOU PRÁCI V PRŮMĚRNÉ FIRMĚ A SLEDOVAL JSEM, JAK ROKY MÉHO BEZPEČNĚ PRŮMĚRNÉHO ŽIVOTA PLYNOU“… /// No a Ted má plán, kterej končí sebevraždou. Takže ze života. Navíc je tahle zvrhlá myšlenka fajnově filmově provedená. Stifler působí úplně normálně a Olivia Thirlby vnáší světlo nejen do jeho života, ale do celýho příběhu. Takovýhle ohlídnutí by prospělo každýmu. Nejen, že je to dobrodružství a zábava, ale možná byste získali odvahu říct starý, že víte, že je v noci vzhůru (poznámka pro ty, co věděj). Film pro chlápky po 40tce a všechny, kteří potřebujou uvěřit, že sračky, ve kterejch uvízli, jsou jen dočasný. Že by Courteney Cox měla podobný problémy? (Nebo je to chlap po 40tce?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jakej je rozdíl mezi osamělostí a prázdnotou. 2.) Zjistím, že na sebevraždu se dá ulovit fajn roštěnka. 3.) Thx za titule „tejna7“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(12.7.2015)

• - Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)

• - Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)

• - Herec Seann William Scott sa priznal, že si veľmi prial, aby sa mohol objaviť v hlavnej úlohe v tomto filme. (MikaelSVK)