Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Života Teda Morgana (Seann William Scott) vystihuje jediné slovo - průměrnost. A poté, co od něj odejde manželka, dochází k závěru, že již nemá pro co žít. Než však opustí tento svět, hodlá čelit všem, které viní z toho, kým se stal. Čím více se však snaží udělat tlustou čáru za svým životem, tím více si uvědomuje, že lidé okolo něj se musí každý den vypořádávat s daleko většími problémy a že všechno má své řešení. (MaaaR@)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (78)

Khumbac 

všechny recenze uživatele

Bla bla bla bla masturbující náměsíčná bratrova manželka. Bla bla bla bla masturbující náměsíčná bratrova manželka. Potom gayové řeší problém. Potom ošuká tlusťošku. Potom se gayové rozejdou a pobijou, ouva ouva až mi slzéčka ukápla. Policajtka mužatka vzrušuje bratra. Ted je nejnudnější člověk možná v nejnudnějším filmu roku. Prostě a jednodušše řečeno: HOVADINA ! Prostě jedna velká úchylárna. Shrňme si to: Vydeprimovaný Ted, jeho bratr letí po kolegyni mužatce, a jeho žena se uspokojuje před rodinou. Jejich matka lesba co žije s Elvisem, syn bratra je gay se sebevražednými sklony. Dokumentaristka je ulhaná(kvůli své matky). Boubelka s pěti dětma a manželem se chce vysrat na rodinu. ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Vlastně tomu nemám, co vytknout. Nedávám 5* jen proto, že to zkrátka není žádné převratné dílo. Nicméně je to neskutečně milé a příjemné. Chvilkama opravdu vtipné a herecky parádně zvládnuté. Seann William Scott ze sebe strhl nálepku Stevena Stifflera a ukázal, že dokáže zahrát i trochu hlubší věci. Courtney Cox se režijní celovečerní debut velmi povedl. Krásný film. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Zápletka jednoduchá. Outsider se rozhodne pro sebevraždu, ale ještě předtím si to rozhodne vyřídit se všemi, co ho v dětství šikanovali. A postupně zjišťuje, že jeho osobní bolístky jsou ničím proti problémům jeho nejbližšího okolí. Je to prvoplánová citová ždímačka s několika úsměvnými momenty a kýčovitým projevem v závěru, ale díky obsazení, slušné muzice a relativně svižému tempu se na to dá v pohodě koukat. Podobný film bych čekal jak od Courteney Cox, tak od seriálové Moniky. Slušný debut. 65% ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

"Vzpomínky jsou jako straky. Vyzobou všechno zářivé a lesklé a nezajímá je to, na čem opravdu záleží." Určitě zajímavá a povedená člověčinka, které bych vytknul zřejmě nejvíce fakt, že divák po celou dobu samozřejmě nevěří že se S. W. Scott chce zabít, také po hodince už film moc neví kudy kam a tak se všechny rozehrané vztahové partie začnou řešit a uzavírat. Pokud jde o režisérku. Moc nevěřím že tohle natočila sama, bez pomoci. Na to vypadá tenhle její debut a příliš studiově uhlazeně. Jinak příjemný filmeček. 65% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že mě Courteney Cox velmi mile překvapila a ukázala, že není jen zajímavou herečkou - i když pro mě bude navždy jen Monicou z "Přátel"- tak je i dobrou režisérkou, která tenhle film zvládla s přehledem a dala nám dramatický romantický příběh, který není patetický a má v hlavní roli skvělého Seanna Williama Scotta. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Pracovným označením filmu bol názov Hello I Must Be Going. (MikaelSVK)
  • Cameo úlohu si zahral aj scenárista David Flebotte, konkrétne v reštaurácii pri raňajkách Teda a Vicki. (MikaelSVK)

Související novinky

Courteney Cox popírá návrat Přátel

Courteney Cox popírá návrat Přátel

23.04.2014

David Letterman se netají tím, že i on je velkým fanouškem komediálního seriálu Přátelé, který skončil před deseti lety a o jehož návratu se po stejnou dobu neustále diskutuje. Když jej tedy v rámci… (více)

Reklama

Reklama