Doug Harris (Josh Gad) je milý, ale absolutně nespolečenský typ. Brzy se má ženit, ale čelí velkému problému: chybí mu svědek. Zůstávají poslední dva týdny, než si vezme dívku svých snů (Kaley Cuoco), a proto podle rady známého navštíví Jimmyho Callahana (Kevin Hart), majitele a generálního ředitele Best Man, Inc., společnosti, která poskytuje nejlepší svědky pro sociální nevyspělé muže v nouzi. Co následuje, je veselá svatební šaráda, při níž se Doug a Jimmy, nyní jeho falešný svědek, tajně snaží utajit tento „podvod". Netrvá dlouho a mezi dvěma muži se vytvoří neočekávané a postupně se prohlubující pouto. (Bontonfilm)

wanted23

Pohodová komédia, ktorá je ako stvorená na večer, keď chce človek vypnúť a len tak sledovať nejakú nenáročnú oddychovku. Kevin Hart opäť dokazuje, že je veľmi kvalitný komediálny herec a svojím výkonom celý film ťahá. Ak chcete zistiť ako taký dokonalý svedok v jeho podaní vyzerá film si určite pozrite. ()

somme

Celkem prekvapive mila zalezitost. Prijemnej Hart v zabavne, i kdyz nenarocne komedii. Napriklad pri zkousce na svatbu jsem se pri jejich tanecnim vystoupeni fakt uprimne zasmala, nebo party triky druzeb taky fajn. 70% ()

leafroller

"Svatby jsou jenom nafouklé mejdany pocházející z ženských fantazií a očekávání, které si vytvoří v dětství." A ten film je o tom, jak to má přežít muž. Tak fajn, není to jen o tom, ale hlavně o tom. Tenhle film je prostě pro holky a zároveň není. Ukazuje totiž absurditu svatební mašinérie zámožných lidí. Je zde vtipně zmíněna Hlava rodiny, ve které zazní okřídlený citát o tom, že svatba stála víc, než dům, ve kterém se odehrála. K tomu asi není, co víc dodat. Zasmál jsme se a to i na podruhé. ()

sun.eagle

Už samotný námět a obsazení ve mě vzbuzoval pocit, že půjde o další z řady zoufale nevtipných a lehce přiblblých komedií jež vznikají v USA jako na běžícím pásu a po hodině na ně dočista zapomenete, o to víc mě film překvapil. Nic jsem od něj nečekal, a dostal jsem vlastně docela fajn pohodovou buddy komedii, která příjemně odsýpá. ()