Reklama

Reklama

Doug Harris (Josh Gad) je milý, ale absolutně nespolečenský typ. Brzy se má ženit, ale čelí velkému problému: chybí mu svědek. Zůstávají poslední dva týdny, než si vezme dívku svých snů (Kaley Cuoco), a proto podle rady známého navštíví Jimmyho Callahana (Kevin Hart), majitele a generálního ředitele Best Man, Inc., společnosti, která poskytuje nejlepší svědky pro sociální nevyspělé muže v nouzi. Co následuje, je veselá svatební šaráda, při níž se Doug a Jimmy, nyní jeho falešný svědek, tajně snaží utajit tento „podvod". Netrvá dlouho a mezi dvěma muži se vytvoří neočekávané a postupně se prohlubující pouto. (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (144)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Nejlepší komedie roku ne-li za poslední dekádu. Tohle mi absolutně proletělo pod radarem kvůli né příliš známému cástingu. Kevina Harta smím považovat za skvělého baviče na úrovni bratrů Wayansů. Film obsahuje všechny prkvy, které v komediích mám v oblibě ( tanec/párty, šikovné ženy, podivné individua, zvrhlý humor, buzerant a trefné fóry. Jako plus vynikající nápad a spousta hlubokých myšlenek týkající se žen, manželství, přátelství a tiátru kolem toho. Viděno už 3x a pokaždé jsem skončil pod stolem s nepříjemným záchvatem, takhle dlouho jsem se od srdce a upřímně snad ještě nezasmál. Perfektní věc jehož moudra v budoucnu určitě využiji. PS: Překvapivě velmi dobrý Dabing. ()

Mire 

všechny recenze uživatele

Nečakal som od tejto komédie príliš veľa, ale musím povedať že to bolo lepšie ako som čakal. Spočiatku mi nápad so zaplateným svedkom prišiel ako blbosť, ale nakoniec sa mi to začalo celkom pozdávať, najmä ak prišlo na scénu sedem podivínov, ktorí mali predstavovať Dougových priateľov. Koniec sa mi zdal dobre vyriešený, ku koncu som začínal tušiť že to s jeho láskou nebude vyzerať ako to malo byť. Najmä charizma Kevina Harta tento film vytiahla do slušného nadpriemeru a som rád že som po dlhej dobe mohol vidieť Kaley Cuoco s jej pôvodným účesom :) Dal by som takých 3,5 *, ale zaokrúhľovať nahor nebudem, lebo chýbalo viac kvalitnejších hlášok - tá úplne posledná ešte nestačí. ()

Reklama

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Kevin Hart ubral na své kulometné otravné ukecanosti, a táhne celý film. Některé gagy jsou výborné, a ač zápletka je stokrát omleté " jak loser bez přátel ke štěstí přišel", ději to nevadí. Zklamala Caley Cuoco, nejenže skoro nehraje, ale ani nezdobí, což je na pováženou. Zato potěšila banda podivínů a opravdu jsem se dobře bavil. Jako nenáročnou oddechovku můžu jen doporučit. ()

m.a.t.o. 

všechny recenze uživatele

„Cítim sa hrozne!" – „Kašli nato! Keby si vedel, čo o tebe babka hovorí, podpálil by si ju naschvál." Klasická americká komédia (tentoraz to výnimočne nemyslím v zlom), ktorá striedavo baví i nudí. Tých zábavných miest však bolo určite viac, hlavne pri aplikácii "párty trikov" priamo na svadbe som sa rehotal ako kôň. Na jedno pozretie a zabitie nudy celkom fajn film. 50 % ()

Mr.Nigga 

všechny recenze uživatele

Průměrná komedie, která až příliš spoléhá na bavičský talent Kevina Harta. Bohužel mu ale nedává moc prostoru tento talent ukázat. Zápletka je vynikající, herecké výkony nejsou špatné. Scénář ovšem nefunguje, vše se zdá až příliš nucené a postavy nejsou ani trochu uvěřitelné. Škoda, kdyby mezi hlavními postavami byla trocha chemie, která by dávala smysl zakončení, bylo by to lepší. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (4)

  • Po závěrečných titulcích následuje krátká scéna, kdy hlavní hrdinové filmu hrají tenis. (tb_23)
  • Josh Gad (Doug Harris) vo filme povie, že jeho superhrdinom je Pac Man. Vo filme Pixely (2015) si Josh zahral práve spomínaného Pac Mana. Lenže tam nepredstavoval superhrdinu, ale záporáka. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama