Vtipné, svatební, kamarádské, parťácké, užívací, podivínské. Upřímně jsem to čekala daleko horší, ale musím říct, že jsem se fakt bavila, nějaké scény byly teda vážně komické. Prostě taková pohodovka, co vás nakopne, nic vám nevezme a v závěru budete ještě závidět šílenou sebranku narychlo posbíraných kamarádů. ..tak takovouhle studenou svatbu teda ne..(17.8.2015)

Není to sice úplně na pět hvězd, ale tenhle film byl přesně to, co jsem v danou chvíli potřeboval! Plný mých oblíbených herců, plný perfektních scén. Už dlouho jsem se u nějakého filmu tak nenasmál. Mělo to prostě vše, co mě v danou chvíli činilo happy a já si ho užil do poslední minuty. Žádné otravné natahování a slepá místa, tohle byla prostě jízda od začátku do konce.(23.12.2015)

„Cítim sa hrozne!" – „Kašli nato! Keby si vedel, čo o tebe babka hovorí, podpálil by si ju naschvál." Klasická americká komédia (tentoraz to výnimočne nemyslím v zlom), ktorá striedavo baví i nudí. Tých zábavných miest však bolo určite viac, hlavne pri aplikácii "párty trikov" priamo na svadbe som sa rehotal ako kôň. Na jedno pozretie a zabitie nudy celkom fajn film. 50 %(8.2.2016)

• Rockerman

Problém vidím už v nápadu. Udělat dobrou komedii na tom, že se osamělý chlap boji přiznat své nastávající, že nemá žádné přátele je asi nemožné. Na vyřešení tohoto pseudo problému si najme profesionálního svědka a jeho divné kámoše. Těšil jsem se na Kaley "Penny" Cuoco. Je to vážně krásná holka, ale herecky zcela nepřesvědčivá. Přátelství je někdy víc než láska, toť pointa málo vtipného a spíše nudného filmu.(21.12.2015)

Dobra komedia s originalnym nametom, ktoru si uziju hlavne fanusikovia Kevina Harta, ktory tu konecne nehra ukecaneho chudaka ale pre zmenu ukecaneho frajera a väcsina jeho kecov je velmi vtipnych. Hlavny hrdina je tiez v pohode a s Hartom su solidna komicka dvojka. Bohuzial zvysok uz za vela nestoji. Najviac ma sklamali absolutne nevyuziti najati kamarati na cele s totalne zbytocnym Jorge Garciov. V poslednej tretine bolo na môj vkus uz dost vela hluchych nevtipnych miest. Cela linia s urazom so psom isla mimo mna. Ale prva hodina je fakt dost slusna, niekolkokrat som sa dobre zasmial (chudak babicka) takze za jedno pozretie to stoji. 6/10.(15.4.2016)

• - Na konci filmu herec Jorge Garcia povie hlášku: „I've got a bad feeling about this flight.“, čo je narážka na seriál Lost (od r. 2004), v ktorom povedal to isté. (Jump3r2)

• - Josh Gad (Doug Harris) vo filme povie, že jeho superhrdinom je Pac Man. Vo filme Pixely (2015) si Josh zahral práve spomínaného Pac Mana. Lenže tam nepredstavoval superhrdinu, ale záporáka. (MikaelSVK)

• - Vo filme sa mali pôvodne objaviť Owen Wilson a Vince Vaughn. (MikaelSVK)