Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Tom (Bill Milner) sa prebúdza po nehode a zisťuje, že útržky jeho telefónu sú uložené v jeho hlave a že návrat k normálnemu životu tínedžera je nemožný, pretože sa mu vyvinuli zvláštne superschopnosti. (Tiko6)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Čím víc se film blíží k závěru, tím je horší a horší. On ten námět není špatnej, připomíná počítačovou hru (Watchdogs?), ale to zpracování už tak zářný není. Průser totiž jsou i hlavní postavy - on je nesympatickej ušoplesk, kterej se stane superhrdinou, a ona - tohle "Game of Thrones dítě" taky zrovna moc půvabu nepobralo, navíc vypadá tak na 12. Nicméně příběh nastolí několik otázek a nesmyslů, který nejsou za celou dobu vysvětlený, takže divák jenom zírá. Jak jako padouši přišli na to, že to dělá zrovna on, když neměli jediný vodítko? Jak to, že on "nevěděl", kdo video nahrával, když mu to schopnosti umožňujou a už první den přišel na všechny ostatní? No kraviny, blboviny a hovadiny. A závěrečnej souboj v noci a lijáku, to je jak z učebnice. P.S.: Vypadá to, že to vlastně byla jen drahá reklama na ájfoun (odkud se asi tak vzal název filmu, sakra?!?!). ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Nie som s filmom vyslovene nespokojný, no jednoznačne si je treba niečo povedať. V prvom rade je pravda, že nápad filmu a schopnosti s ním spojené sú skvelé. Je to kreatívne, využíva to dnešnú modernú technológiu vynikajúco a celkovo mám pocit,, že vo filme sa dočkáme skutočne dobre využitých momentiek, ktoré ukazujú boj hrdinu proti zloduchom a súčasne aj využitie jeho schopností, ktoré funguje skvele. Toto ma bavilo. Herci sú na môj vkus možno trošku kostrbatí, ale na druhú stranu je tu toľko tínedžerov, že ich neobviňujem nejako moc. Myslím si, že bolo to celkom okey, no rozhodne by mali na sebe do budúcnosti viac zapracovať. To však nie je ten hlavný problém s filmom. Najväčší problém filmu je fakt, že je to film. Čo tým chcem povedať? Môj názor je, že keby bol "IBoy" spracovaný ako Netflix seriál na spôsob "Jessica Jones" alebo "Daredevil". Dôvod je ten, že tempo filmu je neskutočne rýchle. A všetko čo sa udeje pôsobí veľmi zrýchlene podané bez nejakého hlbšieho alebo silnejšieho významu. Veci sa udejú a rýchlo bežíme k ďalšej scénke, lebo to potrebujeme spraviť ako hodinu a pol trvajúci film. Ako 13-dielny seriál by sme mohli viac ísť do využitia schopností, spoznania zloduchov, psychických stránok našich hrdinov a mohli by sme sa s nimi viac stotožniť a viac ich spoznať. Všetko je tu strašne zrýchlené a nič nepôsobí ako keby malo správne tempo. Viem si predstaviť pokračovanie filmu, kde by sme možno niektoré veci podali do budúcnosti lepšie, no môj názor je, že by sa mal nájsť niekto, kto by si zobral potenciál a nápad tohto filmu a spracoval z neho seriál. Fungovalo by to oveľa oveľa lepšie. Ako celkom je to podľa mňa okey a má to celkom dobré nápady a vizuálnu stránku, no ako celok to malo ísť trošku inou cestou. Hodnotenie: C+ ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Námět jako takový je vážně velmi zajímavý, avšak tvůrci při každé slibně se rozvíjející konfrontaci z nepochopitelných důvodů zatáhnou za ruční brzdu, přičemž danou scénu zcela "zazdí". Situaci také zrovna nepomáhá fakt, že téměř všichni herci v hlavních úlohách jsou až k uzoufání bezvýrazní. Nicméně abych snímek jenom nehanil, musím uznat, že ve chvílích, kdy hlavní postava využívá svých schopností, film dostává velmi atraktivní technologický náboj. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Nápad je dobrý včetně onoho využití všech komunikačních zařízení (a "nenápadné" poukázání na jejich nebezpečnost), triků a také onoho civilního herectví (v něčem mi to připomnělo film Brick, ačkoliv tam to bylo krapet psychedeličtější a mysterioznější, ale přece jen příběh silně pokulhává na obě nohy, je v něm moc náhod, ne všechno se dá uhrát elektronicky, a historka je vlastně taková jalová, protože nejde do hloubi problému ani ti zkažení mladíci nejsou představeni nějak blíž. A vlastně i ta Lucy mu padne do náruče nějak rychle a nedělá s tím velké štráchy nakonec. Šlo si s tím pohrát daleko víc, dát tomu větší prokreslenost prostředí a postav, víc konfliktů a mini zápletek, ale ani tak to není úplně špatné. ()

mateas.matt 

všechny recenze uživatele

Vcelku slusny napad, nicmene potopeny do naproste slataniny. Trailer me nehorazne zaujal, tesil ´jsem se na pekne scifi, ale tohle... Nevim, zdejsi drogova scena ma asi taky nejake supermozky, ze je defacto z niceho napadlo, ze by nekdo mohl ovladat mysli elektroniku. Ne, proste nektere naprosto nerealne veci neberu... a to mam scifi rad. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama