Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tom (Bill Milner) sa prebúdza po nehode a zisťuje, že útržky jeho telefónu sú uložené v jeho hlave a že návrat k normálnemu životu tínedžera je nemožný, pretože sa mu vyvinuli zvláštne superschopnosti. (Tiko6)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

luka4615 

všechny recenze uživatele

Námět jako takový je vážně velmi zajímavý, avšak tvůrci při každé slibně se rozvíjející konfrontaci z nepochopitelných důvodů zatáhnou za ruční brzdu, přičemž danou scénu zcela "zazdí". Situaci také zrovna nepomáhá fakt, že téměř všichni herci v hlavních úlohách jsou až k uzoufání bezvýrazní. Nicméně abych snímek jenom nehanil, musím uznat, že ve chvílích, kdy hlavní postava využívá svých schopností, film dostává velmi atraktivní technologický náboj. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Docela dobrý nápad, který si dokážu představit v blockbusterové podobě, ale na druhou stranu tohle civilnější pojetí je mi milejší. Líbilo se mi, jakým způsobem přišel hlavní hrdina ke svým schopnostem, bavilo mě to, jak je používal a sedlo mi i obsazení. Na druhou stranu film má jednu zásadní vadu, kterou je chybějící vysvětlení toho, jak hlavní záporák přišel na identitu svého protivníka. To považuji za dost zásadní scénáristickou chybu, která sráží procenta dolů. Ale i tak to stojí za vidění. 65% ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

Nie som s filmom vyslovene nespokojný, no jednoznačne si je treba niečo povedať. V prvom rade je pravda, že nápad filmu a schopnosti s ním spojené sú skvelé. Je to kreatívne, využíva to dnešnú modernú technológiu vynikajúco a celkovo mám pocit,, že vo filme sa dočkáme skutočne dobre využitých momentiek, ktoré ukazujú boj hrdinu proti zloduchom a súčasne aj využitie jeho schopností, ktoré funguje skvele. Toto ma bavilo. Herci sú na môj vkus možno trošku kostrbatí, ale na druhú stranu je tu toľko tínedžerov, že ich neobviňujem nejako moc. Myslím si, že bolo to celkom okey, no rozhodne by mali na sebe do budúcnosti viac zapracovať. To však nie je ten hlavný problém s filmom. Najväčší problém filmu je fakt, že je to film. Čo tým chcem povedať? Môj názor je, že keby bol "IBoy" spracovaný ako Netflix seriál na spôsob "Jessica Jones" alebo "Daredevil". Dôvod je ten, že tempo filmu je neskutočne rýchle. A všetko čo sa udeje pôsobí veľmi zrýchlene podané bez nejakého hlbšieho alebo silnejšieho významu. Veci sa udejú a rýchlo bežíme k ďalšej scénke, lebo to potrebujeme spraviť ako hodinu a pol trvajúci film. Ako 13-dielny seriál by sme mohli viac ísť do využitia schopností, spoznania zloduchov, psychických stránok našich hrdinov a mohli by sme sa s nimi viac stotožniť a viac ich spoznať. Všetko je tu strašne zrýchlené a nič nepôsobí ako keby malo správne tempo. Viem si predstaviť pokračovanie filmu, kde by sme možno niektoré veci podali do budúcnosti lepšie, no môj názor je, že by sa mal nájsť niekto, kto by si zobral potenciál a nápad tohto filmu a spracoval z neho seriál. Fungovalo by to oveľa oveľa lepšie. Ako celkom je to podľa mňa okey a má to celkom dobré nápady a vizuálnu stránku, no ako celok to malo ísť trošku inou cestou. Hodnotenie: C+ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Young adult sci-fi o klukovi, kterej jen tak tak uhne kulce. A i když se mu o hlavu štrejchne, způsobí mu v mozku takový průvan, že dokáže ovládat antény a vysílače všech možných typů. Šílený námět, nic moc nevysvětluje, což naštěstí nemá ani jako ambici, ale za to tu hodinu a půl docela baví a nenudí. Navíc s mladými hereckými tvářemi, které určitě nezklamou. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Takové nic proti ničemu. Na jednu stranu je tu fajn nápad, který je spojen s tím, že je chlapec nějakou formou spojen s elektronickými zařízeními. Pak je zde i nějaký sociální podtext. Ale na druhou stranu je ten příběh veden tak nějak obyčejně, že máte pocit, jak se z toho nápadu podařilo vytěžit skutečně jen minimum. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama