Prvý polčas: Pre Olympique de Paris mal byť tento futbalový zápas proti Caplongue poslednou brnkačkou pred koncom sezóny. To však ešte nikto netušil, že v hosťujúcom mestečku sa rýchlosťou blesku rozšíri neznáma nákaza podobná besnote, ktorá jeho obyvateľov premení na násilné a vysokonákazlivé tvory. Týmto filmom tvorcovia vzdávajú hold exploatačným filmom 80. rokov. Namiešali ho ako kombináciu hororu, komédie s nadprirodzenými prvkami a katastrofického filmu. Jednoducho ako poctu detskej láske Benajmina Rochera k videu. Druhý polčas: Zatiaľ čo besní fanúšikovia hľadajú po Caplongue, ktoré dospelo do štádia rozkladu, ďalšie obete, Sam musí riešiť iný problém. Po zabarikádovaní na policajnej stanici s ďalšími preživšími sa musí vysporiadať s Cléom, jeho nevrlým otcom a Solène. Druhý polčas má formu mestského westernu inšpirovaného Johnom Carpenterom a rámcovaného sci-fi hororom so všetkými príslušnými pravidlami, ktorý sa však v závere premieňa na bezstarostnú a intímnu rodinnú komédiu. (Art Film Fest)

Rodriguez

Zombies super, fotbal nenávidím a děj filmu se zápletkou dost slabý. Takže ve finále bych hodnotil slabou skořápku snímku, kde nad zlem zvítězí dobro a vítězný gól dají živí! 30% ()

zolo23

Na môj vkus strašne prestrelená stopáž, celý úvod v autobuse (o ničom) by som vystrihol. Film začne baviť až po príchode na štadión. Od francúzov som čakal viac komediálnych úletov, ale nie je tu ani jedna scénka z ktorej by som sa váľal od smiechu. Grcanie, kúsanie, zombíci na úrovni a ono to nieje ani veľmi komické ani hororové, takže mierne sklamanie tu je. ()

Georgex

Originální zombie komedie kombinující prvky francouzského humoru se špetkou hororu a nutno konstatovat, že prostředí fotbalového stadiónu tomu dodalo skvělý šmrnc. Goal of the Dead lze rozdělit na dvě rozdílné části, zatímco ta první působí jako lehké drama dosluhujícího fotbalisty, u kterého chvílemi koukáte na hodinky. V druhé půli tvůrci naservírovali nekompromisní jízdu, tedy fotbalový zápas, kde pod náporem kopaček padá jedna zombie hlava za druhou a já se náramně bavil. Rozhodně se po všech stránkách jedná o velmi zručně natočený film, který potěší zejména fanoušky zombie komedií, ale svým zpracováním a nadhledem předčí i mnohé rádoby vážné horory. Moje hodnocení 65%. ()

netahlo

Dementni jako komedie a jeste horsi jako horor. K tomu dvouhodinova stopaz. Jedine pozitivum bylo, ze ti fotbalisti byli stejni blbci jako ve skutecnosti. ()

Rathalos

Francuzsko je krajina,kde sa natacaju sialene filmy,hlavne horory a komedie,tie im idu perfektne a tu sa to potvrdilo,ma to sice dve hodiny,ale zbehli mi ako voda a dovodom bola vyborna zabava,ktora si ma ziskala...:-) ()

intro

Tak tohle se mi páčilo. Goal of the Dead je povedená hororová komedie, ani mi nevadila delší stopáž. Doporučuji ()

Mamlas odpad!

Debilní film se spoustou debilů. Chvíli jsem klikal dopředu, pak vypnuto. Nesledovatelná šlichta s dvouhodinovou stopáží. Fakt magoři. (0%) ()

Allein4 odpad!

Francouzi se pokusili o mix dramatického sportovního filmu a zombie hororu. A jak to dopadlo? Ani nevím, protože někde v polovině se ve mně objevila síla vzdoru a musel jsem to vypnout. Takže pokud se z toho ve druhé polovině filmu stalo něco vskutku dobrého, nemohu soudit. Za těch prvních 60 minut si to však zaslouží jen to nejhorší hodnocení. Nebylo to totiž ani dojemné, ani vtipné, ani strašidelné, ani akční...takhle bych mohl pokračovat dlouho, takže z druhé strany: jaké to bylo? ................................................................. 5 % ()

AmunRa

Kombinace zombie a fotbalu jako komedie mi zpočátku přišlo jako výborný nápad, ale postupně to vypadalo, že se téma i režisér vyčerpávají a místo gradace kvalita spíš upadala a film se zvrtnul do chaotické slátaniny. Škoda, kdyby kvalita zůstala zachována celou obří délku dvouhodinového filmu, mohlo to být nohem lepší. Musím pochválit kameramana, naopak žádný z herců nějak výjimečně nevybočil z průměru. Stojí za vidění, ale velké očekávání na začátku střídá velké zklamání na konci. ()