Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

ScarPoul

Jeden perfektný, pohodový, typicky Allenovský filmík, na ktorý je radosť pozerať a ešte lepšie, je ho radosť počúvať. Woody Allen pre mňa predstavuje prototyp režiséra, ktorý ma dokáže vždy znamenite pobaviť a hlavne predať nejaké to posolstvo vskutku originálnym spôsobom. To že si priviedol celú plejádu hercov , ktorý nie sú dokonalý, ale ktorý sú vo svojich úlohach úchvatný, netreba spomínať. Oslava umenia, Benátok, Paríža, New Yorku, Lásky a Groucho Marxa, tak ako to dokáže len Woody Allen. Film, ktorý plynule plynie, je nenásilný, humor je dobre mierený a vyvážený, má to svoje silné pasáže, punc osudovosty, romantickosti a dramatickosti, je to správne šialené a neurotické, má to krásne prostredie a postavy a aj keď sa nám Allen snaží ukázať že to tak nie je tak je tam viacej pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Everyone says i love you je jeden z najlepších filmov aké Woody Allen kedy vytvoril a určite sa k nemu budem z radosťou vracať. ()

Tessie

Občas mám na filmy vysoké nároky, obžvláště na ty, ve kterých si hraje spousta herců na jednom písečku. To byla možná trošku chyba, protože každý z nich chtěl vyniknout a mě to prostě přišlo přeplácané. Příliš mnoho překřičených dialogů, otřesná scéna u řeky.. Jediná scéna, kterou si budu asi pamatovat, je ta s holčičkou převlečenou za banán.. Víc si z toho filmu asi nedokážu odnést. Možná ještě špatnou vzpomínku na moment, kdy Julia Roberts musela políbit o 32 let staršího muže. Dyť to bylo nevkusné a hrozné! ()

kajda.l

Woody zklamal na celé čáře. Kam se vytratily jeho báječně napsané postavy, zde je většina plochých, nebo šíleně nudných. Hlavně to tentokrát odnesly ženy, tolik zajímavých hereček, hrálo stejný počet naprosto nezajímavých hloupoučkých, naivních slepiček. Většinu času si pro sebe ukradnul sám Allen a hlavně všechny vtipné scény a to je pro film s vysokým počtem postav a nekrátkou stopáží zoufale málo. A tak je nám servírováno romantické klišé na klišé s jedním obzvláště otravným - z předhazování Benátek a Paříže jako měst lásky podle Američanů, je mi už opravdu zle. Cukrkandlu nadmíru, děje poskrovnu. Byl vůbec nějaký?? Opakovanou projekci bych nepřežil, to byl musel použít nůžky a z vytvořeného materiálu si vytvořit kraťas o patnácti minutách. Muzikálová čísla nevýrazná, zítra nebude jediné, na které bych si vzpomněl. A Edvarde, prosím, už nikdy nezpívej :( Dvě nedám s respektem k tvůrci (společně s Blue Jasmine neslabší a nejotravnější Allenovka) ()

kihsleek

"Yo check it I'm through with love / I'm through with all you muthafuckas." Málokdo umí natočit film tak, aby i sebeabsurdnější scéna vypadala naprosto přirozeně. Málokdo umí nacpat tolik příběhů o lásce do jednoho filmu tak, aby to dávalo smysl, a málokdo umí takhle dobře zkřížit muzikál s komedií s vysokým IQ. To všechno, a mnohem víc umí Woody Allen, a Everyone Says I Love You je toho zářným příkladem. A jen tak mimochodem... málokdo umí zrežírovat Julii Roberts tak, aby se na ní dalo bez újmy koukat :) ()

Beatle

On to prostě jinak nejde. Co musím uznat, že se na film celou dobu hezky koukalo...ale to je asi tak všechno. Až na profesionální zpeváky žádný z herců ze sebe nevydal tolik, aby to za něco stálo (bohužel ani můj oblíbenec Eddie Norton - ale ten má spoustu jiných předností :). Woody Allen je dozajista můj nejoblíbenější režisér, ale i mistr tesař se někdy utne. Musím souhlasit s tím, že on je prostě na jiný typ filmů...hodně mi v EVERYONE SAYS I LOVE YOU chyběl ten Woodyho krásný, nakažlivý, anglicky se tvářící a inteligentní humor... ()

• Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)
  • Drew Barrymore musela nosit paruku kvůli nachové barvě vlasů. (D3VIL)