poster

Bo Burnham: What (TV film)

Komedie

USA, 2013

Režie:

Bo Burnham

Scénář:

Christopher Storer

Hrají:

Bo Burnham

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

 • ScarPoul
  *****

  Myslel som si, že ďalšie Boove vystúpenie bude pecka. A ono bolo. Iné, hudobné, trefné. A veľmi veľmi nápadité. Ako keby sa Bill Bailey stretol s Umbilical Brothers a Jimmy Carrom.(14.3.2015)

 • Vxxx
  ***

  Bo má několik povedených songů, pár originálních nápadů, ale u jiných Netflix original Stand Up jsem se zasmála mnohem víc. 3*(30.3.2019)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Bo se tentokrát snaží být až příliš originální, nicméně i přesto že pořád dokáže naprosto uzemnit, drtivá většina tohoto speciálu je nijaká omáčka okolo.(30.12.2013)

 • zdepapepa
  ***

  Je vidět zárodek vynikajícího meta humoru a pro mě příjemný úbytek a zároveň i vyladění nepísničkových částí. Bo stále skvěle rýpe do toho, čemu jsou lidi schopni se smát, co jsou schopni lidé poslouchat nebo třeba v jakého Boha to vlastně věří. Velký upgrade oproti WWW je přítomnost zvukového doprovodu a choreografie na pódiu. To vše s každou další ukázkou nabývalo na komplexnosti a vyvrcholilo v závěrečné písničce.(2.1.2017)

 • Devadesát Dva
  *****

  Inception of Comedy.(7.8.2016)

 • Bukk
  ****

  Po druhým zhlédnutí jsem zase o krok blíž k udělení plnýho počtu. Bo je mladej, inovativní a od minulýho vystoupení se zase o pěknej kus posunul. Jo, získávat si diváky songy je na hranici hodně lacinýho manipulování (a především "Repeat stuff" mi přijde jako hodně obligatorní vsuvka), přesto to funguje nad míru dobře a je to hravé, "nic není náhoda" a fakticky samostatný hodnocení by si zasloužil ten konec. If Jesus can walk on water, can he swim on land?.(27.1.2015)

 • Raziel_cz
  ****

  Hodně experimentální, hodně překvapivé. Na ten styl jsem si chvíli zvykal, ale nakonec mě to dost chytlo. Samozřejmě, koukat na to všichni budou kvůli Burnhamovým songům, a těch je tu dost a jsou super. Přesně tak sebereflexivní, chytré a vtipné, jak čekáte. Bomba věc.(22.7.2018)

 • mikehoblog
  *****

  This guy is a fucking genius...(12.2.2019)