Bo Burnham: What (TV film)

Komedie

USA, 2013

Bo Burnham

Christopher Storer

Bo Burnham

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Bo má několik povedených songů, pár originálních nápadů, ale u jiných Netflix original Stand Up jsem se zasmála mnohem víc. 3*(30.3.2019)

Myslel som si, že ďalšie Boove vystúpenie bude pecka. A ono bolo. Iné, hudobné, trefné. A veľmi veľmi nápadité. Ako keby sa Bill Bailey stretol s Umbilical Brothers a Jimmy Carrom.(14.3.2015)

Bo se tentokrát snaží být až příliš originální, nicméně i přesto že pořád dokáže naprosto uzemnit, drtivá většina tohoto speciálu je nijaká omáčka okolo.(30.12.2013)

Je vidět zárodek vynikajícího meta humoru a pro mě příjemný úbytek a zároveň i vyladění nepísničkových částí. Bo stále skvěle rýpe do toho, čemu jsou lidi schopni se smát, co jsou schopni lidé poslouchat nebo třeba v jakého Boha to vlastně věří. Velký upgrade oproti WWW je přítomnost zvukového doprovodu a choreografie na pódiu. To vše s každou další ukázkou nabývalo na komplexnosti a vyvrcholilo v závěrečné písničce.(2.1.2017)

Po druhým zhlédnutí jsem zase o krok blíž k udělení plnýho počtu. Bo je mladej, inovativní a od minulýho vystoupení se zase o pěknej kus posunul. Jo, získávat si diváky songy je na hranici hodně lacinýho manipulování (a především "Repeat stuff" mi přijde jako hodně obligatorní vsuvka), přesto to funguje nad míru dobře a je to hravé, "nic není náhoda" a fakticky samostatný hodnocení by si zasloužil ten konec. If Jesus can walk on water, can he swim on land?.(27.1.2015)

Inception of Comedy.(7.8.2016)

Hodně experimentální, hodně překvapivé. Na ten styl jsem si chvíli zvykal, ale nakonec mě to dost chytlo. Samozřejmě, koukat na to všichni budou kvůli Burnhamovým songům, a těch je tu dost a jsou super. Přesně tak sebereflexivní, chytré a vtipné, jak čekáte. Bomba věc.(22.7.2018)

This guy is a fucking genius...(12.2.2019)